Tartu esindus

AS Dotnuva Baltic
Savimäe 7, Vahi 60534, Tartu vald

Telefon 661 2800
info@dotnuvabaltic.ee

Avatud: E-R 8.30 - 17.00 

Tartu esindus

 

 

MÜÜK

Seemnete müügijuht

Rainer Soosaar, tel. 5303 9306

rainer.soosaar@dotnuvabaltic.ee

Tehnika müügijuht (Tartu, Jõgeva)

Enno-Hendrik Lauri, tel. 5887 3250

enno-hendrik.lauri@dotnuvabaltic.ee

Tehnika müügijuht (Põlva, Võru, Valga)

Märt Vooro, tel. 51 42 352

mart.vooro@dotnuvabaltic.ee

Teraviljaseadmete müügijuht

Argo Luide, tel. 5300 8125

argo.luide@dotnuvabaltic.ee

Teraviljaseadmete müügijuht

Toomas Truup, tel. 5362 8469

toomas.truup@dotnuvabaltic.ee

Tootegrupijuht (Kverneland)

Urmas Lees, tel. 503 4450

urmas.lees@dotnuvabaltic.ee

Tootegrupijuht (Case IH)

Liivo Kasemets, tel. 5346 6363

liivo.kasemets@dotnuvabaltic.ee

Garantii-insener / tootegrupijuht

(Schäffer, Siloking, Agrifac, Jeantil jt)

Marko Kiisküla, tel. 516 7068

marko.kiiskula@dotnuvabaltic.ee

HOOLDUS JA VARUOSAD

Järelteenindusjuht

Meelis Paas, tel. 5300 2882

meelis.paas@dotnuvabaltic.ee

Hooldusinsener

Tiit Roosna, tel. 5300 4855

tiit.roosna@dotnuvabaltic.ee

Varuosade müügijuht (Kverneland)

Veiko Vaarak, tel. 5300 6329

veiko.vaarak@dotnuvabaltic.ee

Varuosade müügijuht (Case IH)

Lauri Liin, tel. 5300 6429

lauri.liin@dotnuvabaltic.ee

Hooldemeister

Kauri Guttunen, tel. 5750 1741

kauri.guttunen@dotnuvabaltic.ee

Hooldemeister

Andrei Tarkonen, tel. 516 5920

Hooldemeister

Ain Lani, tel. 518 2721

ain.lani@dotnuvabaltic.ee

Hooldemeister

Neeme Nurk, tel. 5305 6884

neeme.nurk@dotnuvabaltic.ee

Laooperaator

Peeter Künnap, tel. 5306 3180

peeter@dotnuvabaltic.ee

 

RAAMATUPIDAMINE

Pearaamatupidaja

Kaja Ruusmaa, tel. 523 2091

kaja.ruusmaa@dotnuvabaltic.ee

Raamatupidaja

Aive Puusta, tel. 5196 4436

aive.puusta@dotnuvabaltic.ee

KONTOR

Direktor

Renee Mõttus, tel. 508 7186

renee.mottus@dotnuvabaltic.ee

Büroojuht

Kristel Meerits, tel. 5300 7735

kristel.meerits@dotnuvabaltic.ee

Turundusjuht

Anni Tätte, tel. 5886 4899

anni.tatte@dotnuvabaltic.ee

 

 

 

Sinu küsimus

<Tagasi