Missioon ja visioon

 

Missioon 

Aidata põllumajandustootjatel saavutada uuenduslikke, nõudlusele vastavaid ja ettevõtte väärtusi suurendavaid lahendusi. 

Visioon

Olla eelistatum ettevõte klientide poolt tagades professionaalsed põllumajanduslahendused ja pikaajalise partnerluse Baltikumis. 

Väärtused 

Meeskond - usaldame ennast ja teisi, peame üksteisega nõu, jagame omavahel kogemusi ja teadmisi. Leiame koos lahendusi, töötame üksmeelselt ja saavutame ühiselt eesmärke. Me mitte ainult ei kuule vaid ka kuulame, oleme tähelepanelikud, austame erinevaid seisukohti, veendumusi ja kultuure. 

Omanikutunne - käitume eraldiseisvalt ja ühiselt koos kui ettevõtte omanikud. Kasutame ettevõtte ressursse efektiivselt. Oleme ennetavad, julged, pühendunud ja innustume kõigest mida teeme. 

Uuenduslikkus - kasvame, areneme ja õpime järjepidevalt, oleme avatud uuendustele. Otsime kõige optimaalsemaid ja tõhusamaid lahendusi ettevõttele ning klientidele.

Vastutus - me käitume ausalt ja peame kinni antud lubadustest. Võtame vastutuse iga oma otsuse ja tegevuse eest, mis on suunatud kliendile, töötajale ja ühiskonnale.    

 

 

 

<Tagasi