Anna lammastele puhkust!

 

Tellides enne märtsi lõppu uue Kverneland järelveetava niiduki 4332 CT või „Liblikniiduki“ 53100 MT, saad masina enne hooaja algust kätte.

Muljuriga Kverneland 4332 CT järelveetava niiduki töölaius on 3,16 m. Tema standardvarustuses on 8 ümmargust lõikeketast, mis aitavad vältida kivide ja kändude ketaste vahele sattumist ja kettavõllide purunemist. Lisaks on vastavatel niidukitel SemiSwing terasest piidega muljur, 40 mm tallad, kesktiisel ja jõuvõtuvõll 540 või 1000 p/min. Sarnaselt teiste Kvernelandi niidukite mudelitega on ka nende lõikelatt konstrueeritud minimaalset hooldust vajavaks, mille tagab suur õlimaht. Lisaks on võimalik vastavaid niidukeid varustada ka FlipOver laialihajutussüsteemi või BX vaalukonveieriga, saavutades sellega maksimaalse paindlikkuse.

Kvernelandi „liblika“ tüüpi kombiniidukid on tõhusaks lahenduseks niitmaks ulatuslikke alasid suhteliselt väikese traktoriga (alates 150 hj). Taganiidukite omavaheline kaugus on muudetav. Vajadusel saab muuta ka niidukite ülekatet (näiteks kallakutel või keerulisema kujuga põldudel) või kasutada erineva laiusega esiniidukeid. „Liblika“ tüüpi niidukite vedrustus laseb takistuste korral niidukil korraks tagasi ja üles liikuda, samuti tagab see maapinna reljeefi parema järgimise ja ühtlasema lõikekõrguse. Niiduki ümmargused niidukettad on vähem altid kokkupõrgetele kividega ja vähendavad äkilisi koormusi jõuülekannetele. Üleni keevitatud lõikelatile on antud väga jäik ja tugev kuju, tagamaks sellele pikaajalise vastupidavuse. Seejuures on Kvernelandi niidukite lõikelatt konstrueeritud minimaalset hooldust vajavaks, mille tagab selle suur õlimaht, mis hoiab väga madalat töötemperatuuri, kindlustab tõhusa jahutuse ja kogu lõikelati määrimise.

Muljuriga „Liblikniiduk“ 53100 MT on muudetava töölaiusega (kuni 10,2 m), seejuures on võimalik töölaiust muuta liikumise pealt, mis tähendab kuni 10% suuremat tootlikkust. Neil on SemiSwing teraspiidega muljur, 18 ketast, võidusõiduauto vedrustuse ideega hoovastik, muljumisplaat, mis on reguleeritav nii eest kui ka tagant, kivikaitse (töötab ühtlaselt kogu töölaiuses), ISOBUS-juhtimine, GEOMOV põlluotsa automaatika, 2x40 mm tallad (tüü kõrgus 45-90 mm) ja hüdrauliline kesktõmmits. 53100 MT niidukitel on ideaalne tasakaal transportimisel ning võimalus hoiustada vertikaalselt. Lisaks võimaldavad nad muuta töönurka külgsuunas +/-30ᵒ ning kohandumaks põllu tingimustega, on võimalik ka 400 mm külgnihe.

 

Ära mõtle enam kaua. Kuni märtsikuu lõpuni pakume koostöös Swedbank Liising AS-iga Kvernelandi uuele tehnikale ka soodsamat intressimarginaali al 0,99% + 6 kuu EURIBOR. Rohkem infot soodsate rahastamistingimuste kohta vaata SIIT.

 

Pakkumisega aitavad..

Tartu, Jõgeva Enno-Hendrik Lauri 5887 3250
Võru, Põlva, Valga Märt Vooro 514 2352
Rapla, Lääne, Saare, Hiiu Oliver Raudnagel 523 5257
Harju, Järva Kalmer Kendaru 503 8786
Ida-Viru, Lääne-Viru Janek Levin 503 7273
Viljandi, Pärnu Marek Selter 514 6636