Kverneland T-seeria pritsiga tasuta iM FarmCentre

 

Täppispõllumajandus on muutumas tavaks ning selle tähtsus ja mõju muutuvad üha suuremaks. Nüüdisaegne tehnika annab põllumajandustootjatele mitmeid võimalusi ja lahendusi, kuidas toota vähema vaevaga rohkem, kasutada sisendeid tõhusamalt ning suurendada seeläbi kasumit ja jätkusuutlikkust.

Kverneland usub, et täppispõllumajandus on vajalik saakide, aga ka kasumi kasvatamiseks ning sellest on saamas võti põllumajandi kui eduka äri pidamiseks. Sellest lähtuvalt on võetud eesmärgiks arendada ja töötada välja uusi tõhusaid täppispõllumajanduse lahendusi ning integreerida oma masinatesse innovaatilisi digitaalseid tehnoloogiaid.

Uued tehnoloogiad parandavad olemasolevate mehaaniliste põllumajandusseadmete jõudlust ning aitavad luua strateegiad kasumliku ettevõtte ehitamiseks. Kvernelandi IsoMatch (iM) platvorm pakub täielikku ülevaadet põllumajandustegevusest. Hallake oma masinaparki ja jälgige erinevaid näitajaid distantsilt. iM FarmCentre parendab tõhusust ja säästab aega.

 

Kverneland kingib kõigile enne 15. oktoobrit 2020 Kverneland iXtrack T-seeria pritsi ostnutele IsoMatch FarmCentre tasuta.

Kingituse väärtus 1000 €, milles sisaldub IsoMatch FarmCentre platvormi nutipulk jaehinnaga 750 € ning MyDataPlant kaardirakenduse kasutus (võimalus luua tasuta põllukaarte 250 € väärtuses).

 

Kverneland iXtrack T-seeria pritse iseloomustab:

  • Täpne pihustamine
  • Kasutusmugavus
  • Stabiilsus
  • Nutikas elektroonika
  • Vedelike haldamine

Kvernelandi järelveetavate pritside sarja lipulaeva iXtrack T6 tutvustamisel võeti kasutusele ka kuues märksõna, milleks on Ühenduvus. Ühenduvuse abil on prits Internetiga ühendatud Kverneland IsoMatch FarmCentre platvormi kaudu.

IsoMatch FarmCentre on Kvernelandi pilvelahendus, mis ühendab põllul olevad tööriistad Interneti kaudu ülejäänud seadmetega maailmas. Interneti-ühenduse loomine muudab operaatorite ja juhtide elu lihtsamaks. See võimaldab muuta töövahendi IsoMatch FarmCentre veebisaidi kaudu nähtavaks nii juhtidele kui ka omanikele. Nii on võimalik jälgida ja analüüsida põllul toimuvat ning edastada vajadusel pilve kaudu ülesandeid masina operaatorile.

Põllukaartide koostamine on üks osa FarmCentre platvormist. See töötab koostöös arendusega MyDataPlant. MyDataPlant moodulis on võimalik lisada kaardirakendusele kõik oma põllud ja luua seal erinevaid kaarte, nagu nt biomassi kaardid puistamiseks, pritsimiseks ja külvamiseks. FarmCentre võimaldab need kaardid traadita ühenduse vahendusel pilve saata. Pärast põllul ülesannete täitmist saab tulemused salvestada hilisemaks kontoris kontrollimiseks ning säilitada ajaloona talu juhtimissüsteemis.

Julgelt võib öelda, et investeering Kvernelandi täppispõllumajanduse lahendustesse aitab kaasa tõhususele, täpsusele ja seega ka kasumlikkusele.