Saame tuttavaks - tehnika müügijuht Urmas Brück

17.02.2022

Urmas on tehnika müügijuht Lääne-, Rapla-, Hiiu- ja Saaremaal

Dotnuva Balticu kollektiiviga liitus Urmas Brück eelmise aasta augustikuus. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli mehhaanika insenerina. Seejärel töötas  erinevates autoesindustes, saades praktilise kogemuse Soomes lukksepana. Sealt edasi aga juhtinud sõiduautode müügiga tegelevate ettevõtete müügi- kui teenindusosakondasid.

Põllumajandusvaldkonna juurde tõi Urmase aga Raplamaal asuv esivanemate talu, mille ümbruses laiunud põllumaad panid põlise linnapoisi peopesad maatöö järele sügelema. Jõudumööda sai majapidamisse soetatud vajalik põllutehnika ning hiliste öötundideni neid töökorda putitatud. Isiklik kokkupuude maa harimise ja saagi koristusega on andnud Urmasele väärtuslikke kogemusi, mõistmaks paremini põllumehe töid ja tegemisi.
 
Küsimusele, mis teda Dotnuva Balticus köidab, selgitab Brück, et siin puutub kokku erinevate põllumajanduse tootmisettevõtetega ja väga huvitavate oma ala professionaalidega. Põllumajanduses on innovatsioon suunatud efektiivsemale majandamisele, kusjuures kõik on pidevas muutumises ning arvestada tuleb rohkete tootmist mõjutavate teguritega, eriti ilmaga. 
Huvi põllumajanduse vastu ja soov teada saada, kuidas kvaliteetsemalt ja efektiivsemalt toota, andis tõuke minna Säreveresse põllumajandust õppima, kus omandas agronoomi 5. taseme kutsetunnistuse."
 
Põllumehe vajadus masinate järgi sõltub hooajast. Brück toob välja, et Dotnuva Balticul on põllumehele palju erinevaid tooteid.

„Teatakse Case IH traktoreid ja Kvernelandi atrasid, kuid meil on veel väga palju erinevat tehnikat, mida tutvustada. Klienti kuulata tuleb rohkem, kui ise rääkida – vaid nii saab kliendile pakkuda parimat.“
 

Vabal ajal tegeleb Brück spordiga, suvel sõidab rattaga ning talvel harrastab murdmaasuusatamist.
Jõudu tööle ja põnevaid väljakutseid!

 

Urmasega saad kontakti telefonil 5388 9775 või e-postil urmas.bruck@dotnuvabaltic.ee.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta