Case IH Magnum AFS Connect CVXDrive seeria 280− 379 hj

Magnum ™ AFS Connect ™ CVXDrive traktorid on kõige võimsamad turul olevad standardse konstruktsiooniga traktorid.  Nende mudelite mootorites kasutatav elektrooniline üheliiniline kütuse sissepritsesüsteem koos SCR (selektiivse katalüütilise redutseerimise ) süsteemiga optimeerib ja vähendab kütusekulusid. Magnum CVX on loodud teie töötulemuste parandamiseks. See tagab operaatorile ideaalse keskkonna avara kabiiniga, lihtsa ja intuitiivse juhtimisega, ideaalse nähtavusega, hea 360O valgustusega pimedal ajal. Samuti vedrustussüsteemiga, mis tagab pehme sõidu nii operaatorile kui ka traktori külge kinnitatud põllutööriistadele.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Case IH Magnum AFS Connect CVXDrive seeria 280− 379 hj

•    Loodud töötamiseks kõige raskemates tingimustes
•    Lihtne juhtimine
•    Valmis kõigiks väljakutseteks
•    Võimas ja säästlik
•    Tööviljakuse tõstmine aastaringselt
•    Mugav töökoht

Case IH Magnum AFS Connect CVXDrive seeria 280− 379 hj

Võimas ja säästlik

Valdkonna juhtiv CVXDrive käigukast tagab katkematu jõu ülekandmise maapinnale, hõlmates kolme mehaanilise ülekande taset. Selle süsteemi tõhusus on maksimaalne ja annab rohkem jõudu  raskemate tööde tegemiseks. Lisaks hoiab ActiveStop-funktsiooniga mootor traktorit paigal, hõlbustades mägedel käivitamist ja peatamist ilma sidurit või piduripedaali kasutamata.

Lihtne juhtimine

Liikuge nullist kuni 40 või 50 km/h lihtsalt kangi liigutades. CVXDrive valib automaatselt parima soovitud  kiiruse või koormuse ülekandmise taseme, seetõttu operaatoril pole vaja käiku vähendada ega suurendada.

Kütuse kasutamise efektiivsus

CVXDrive valib automaatselt mootori kiiruse ja käiguvaliku kõige kütusesäästlikuma kombinatsiooni.  See tagab kütuse kokkuhoiu ja väiksemad kulud.

Case IH Magnum AFS Connect CVXDrive seeria 280− 379 hj

Tööviljakuse tõstmine aastaringselt

Eesrindlikud põllumajandussüsteemid parandavad tootlikkust ja agrotehnilisi näitajaid, vähendades samal ajal jäätmeid. AFS pakub intuitiivseid täppisviljeluse lahendusi, mis suurendavad efektiivsust aastaringselt.

Jälgige hõlpsalt ja juhtige masina põhifunktsioone kõikides Case IH seadmetes AFS Pro 1200 juhtmonitori abil.  Tänu tehases juurutatud hõlpsasti kasutatavale AFS AccuGuide kaob vajadus juhtimise järele põllul. Hoidke täiesti sirged ja korratavad read, vähendage väljajätmisi ja ülekattumisi ning säästke kütust.  Uus AccuTurn Pro funktsioon pakub käed-vabad seadet, sõidurealt pööramist, et maksimaalselt tõsta efektiivsust ning tootlikkust. Süsteem kontrollib ka sõiduharjumusi ja vähendab pinnase tihendamist kattuvate sõitude tõttu, eeliseks on suurem saagikus. 

Hallake oma seadme andmeid kontoris või väljaspool kontorit, kasutades AFS Connect ™.   See info kokkuvõte peaaegu reaalajas jagab hoiatusi, esitab täpseid põllumajanduse ja masinate aruandeid. Süsteem  aitab samuti vähendada jäätmete kogust, suurendada üldtõhusust ja võtta vastu põhjendatud otsuseid, mis mõjutavad teie põllutööde kvaliteeti.

Case IH Magnum AFS Connect CVXDrive seeria 280− 379 hj

Mugav töökoht

Kliente on AFS Connect Magnumi traktorikabiini uuendamisel arvesse võetud,  Multikontrolleri käetuge on täiustatud "puhta lehe" meetodiga. Sellel on nüüd kaheksa juhtnuppu, neli programmeeritavat kiirklahvi ja juhtkett täielikuks ühe käega juhtimiseks. Lisaks on ette nähtud täiustatud, poolaktiivne kabiini vedrustus, mis stabiliseerib edasi-tagasi ning üles ja alla liikumisi. See tagab sujuvama sõidu maanteel või ebatasasel maastikul, vähendades väsimust ja suurendades tootlikkust. Magnum AFS Connecti kabiini katab isegi 6,3 ruutmeetrit turvaklaasi, mis tähendab 360-kraadist vaatevälja igas suunas, sealhulgas  haagise takistusteta vaateväli. Kaldega mootorikate optimeerib nähtavust ettepoole.

Loodud töötamiseks kõige raskemates tingimustes

Case IH Magnum AFS Connect traktorite 8.7L mootorid ühendavad oma klassi juhtiva hobujõu ja tõestatud heitkoguste vähendamise tehnoloogit. Mootori optimaalne võimsus ja kütuse kasutamise efektiivsus säilivad ka kõige raskemate tööde korral. Case IH FPT mootorite võimsus suureneb kuni 14%.  Need paistavad silma kuni 35 hobujõu lisamise poolest. See aitab säilitada kiirust ja tootlikkust maanteel sõites või jõuvõtuvõlli kasutades. Patenteeritud SCR-on-Filter tehnoloogia välistab vajaduse lisakomponentide järele nagu näiteks CEGR ja saate nautida madalaid hoolduskulusid, kuna õlivahetusintervall on endiselt 600 tundi.

Mudel

MAGNUM

310 CVX

MAGNUM

340 CVX

MAGNUM

380 CVX

Silindrite arv/maht, l

6/8,7

Nimivõimsus vastavalt ECE R120, kW/hj

 229/311

 250/340

279/379

Maksimaalne võimsus ECE R120, kW/hj

255/347

275/374

307/417

Nimivõimsus koos võimsuse juhtimisega ECE R120, kW / hj

255/347

276/375

305/415

Maksimaalne võimsus koos võimsuse juhtimisega ECE R120, kW / hj

281/382

301/409

320/435

Õlivahetusintervall, mototunnid

 600

Kütusepaagi maht, l / AdBlue paagi maht, l 

617/99

Käigukasti tüüp/käikude arv

Astmeteta käigukast

Hüdroväljavõtte paaride arv, tk

Võimalik laiendada kuni 6-ni

Hüdropump, l/min.

166 −282

Jõuvõtuvõlli kiirused p/min

1000 või 540/1000

Maksimaalne tõstevõime, kg

11700

Pikkus/laius/kõrgus, mm

5950/2550/3265

Esiosa kaal, kg

kuni 1226

Standardsed esirehvid

600/65 R28

Standardsed tagarehvid

650/85 R38

Võimsus: 280 − 379 hj

Silindrite arv/maht, l: 6/8,7

Hüdropump: 166 −282

Astmeteta CVXDrive käigukast

Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta