Agrisem Turbomulch Extra hooldusäke

Agrisem Turbomulch hooldusäke on kõige kiirem ja ökonoomsem viis umbrohu ja taimejäänuste seemnete idanemise takistamiseks ning nälkjate populatsiooni vähendamiseks pärast saagikoristust. Agregaadi standardvariandil on viis rida äkkelatte, mis on mõeldud kõrrepõllu koorimiseks ja põhu laialihajutamiseks. Ette võib paigaldada nugadega rulli, mis on mõeldud suuremate kõrretüügaste ja õlejääkide purustamiseks.

Lisaks saab äkke ette paigaldada ka kaks rida kettaid. Püstised ja lainelised kettad parandavad pinnase kultiveerimise kvaliteeti ja aitavad kõrretüükaid koorida. Kettad ei suru mulda kokku ja harivad ainult pinnase pealmist kihti.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Agrisem Turbomulch Extra hooldusäke

Sobib intensiivseks kasutamiseks

Turbomulch raam peab vastu ka kasutamisel suurtel kiirustel. Transpordiks sisaldab Turbomulch standardvarustus hüdrauliliselt juhitavat automaatset lukustussüsteemi.

Tööks näiteks rapsi- või päevalillekõrrele saab ette paigaldada ka teravate teradega rulli “Cutter”. See rull purustab ja murrab varred, mis seejärel piide abil segatakse mullapinnaga.

Kahekordne rida turbokettaid

Intensiivsemaks tööks jääkide lõikamisel on võimalik Turbomulchile lisada 2 rida Ø400 mm randaali kettaid. See tagab koristusjääkide optimaalse laotamise. 

Turbomultš puistab suurepäraselt koristusjärgsed jäägid vähese kütusekulu ja võimsusvajadusega.Agrisem Turbomulch Extra hooldusäke

  6,0 m 7,5 m 9,0 m
Transpordi laius, m 3 3 3
Kaal, kg 3450 4540 5975
Traktori min. jõuvajadus, hj 130 - 180 145 - 195 180 - 230
Ketaste arv 53 65 81

5- realine äke laiusega 6 - 9 m

Piide pikkus 760 mm ja Ø16 mm

Raami kõrgus 570 mm

Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta