Axial - Flow 250 seeria 498 - 634 hj

Axial-Flow kombainide 250 seeria hõlmab uusimat Case IH automatiseeritud koristustehnoloogiat AFS Harvest Command™, mis valib kombaini seadistusi vastavalt muutuvatele koristamistingimustele.

Kombainid on varustatud suure mahutavusega teraviljapunkritega ja suure jõudlusega laadimistigudega. Iseseisev süsteem, mis suhtleb kombaini kõigi põhielementidega ja optimeerib kombaini seadistusi vastavalt ühele neljast valitud strateegiast, et saavutada maksimaalne jõudlus kõikides tingimustes.

Küsi nõu spetsialistilt?

 1. Valige lähim filiaal.
 2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Axial - Flow 250 seeria 498 - 634 hj

Rootori kiiruse ja uute elektrilise rootori esitrumlite sammude reguleerimise tõttu valitakse kõikides koristustingimustes kõige tõhusam peks ja eraldamine.  Mõlemad parameetrid on reguleeritavad vastavalt uuele AFS Harvest Command ™ süsteemile, et kontrollida teravilja kadu ja terade vigastusi.

Sõltumata sellest, kas kombain sõidab üles- või allamäge ja vastavalt puhastussüsteemi koormusele, seadistab AFS Harvest Command ™ ventilaatori kiiruse ja sõelte avanemise, et vähendada kadusid ja saada punkris puhtaim teraviljaproov.

Teraviljakvaliteedi kambris hinnatakse teravilja saagikust või teraviljapunkrisse sattunud purustatud viljaterade hulka. Neid parameetreid kasutatakse peksu- ja puhastussüsteemide optimeerimiseks täiesti automaatselt.

Axial - Flow 250 seeria 498 - 634 hj

ÜHE ROOTORIGA PEKSUSÜSTEEM

Terade maksimaalse kvaliteedi tagamiseks,  on saagi hoolikas käitlemine kogu etteande-, viljapeksu- ja eraldamisprotsessi vältel väga tähtis.  Ainulaadne Axial-Flow® funktsioon − tiivik, mis annab kiiruseks umbes 100 km/h;  sellisel viisil  pekstakse teravili tõhusalt ka keerulistes ja niisketes tingimustes.  Rootori ümber paigutatud peksuseadised tagavad viljaterade õrna käsitsemise viljapeksu ajal. Ebatõenäolisel juhul, kui osa rootorist peaks ummistuma, saab selle mugavalt otse juhikabiinist tagasi pöörata.

SUUREPÄRANE TERADE KVALITEET

Purustatud terad mõjutavad saagi kvaliteeti. Axial-Flow® peksutehnoloogia on konkurentsitult parim − see tagab varude peksu, mis kahjustab uskumatult väikest osa teraviljast. Lõikusmasina osade ideaalne koostöö vahel tagab suurepärased tulemused teraviljamahutis, täiuslikult laotatud jäätmed või laitmatult kujundatud taimemassi vaalud. 

Axial - Flow 250 seeria 498 - 634 hj

ETTEANNE

 • Reljeefi laitmatu järgimine, isegi kõige laiemate lõikusmasinatega manööverdamisel - tootlikkuse tagamine isegi lamandunud põllukultuuride peksul.
 • Väiksem viljaterade kadu, suurem tulu.
 • Ühtlane kõrretüü kõrgus – pidev kõrretüü kultiveerimine säästab aega ja raha.
 • Kardaanajam tagab suurema jõuülekande ning on hooldusvaba, vähendades seeläbi hooldusaega.

ROOTOR

Rootor on spetsiaalselt loodud viljakatele Euroopa tingimustele − selle ülitõhus konstruktsioon on mõeldud suure saagikusega kultuuride töötlemiseks. Rootor töötleb hapraid, lõhenenud, märgi, pikki ja kergesti murduvaid kuivi õlgi. Õrn viljapeks säilitab teravilja kvaliteeti ja minimeerib kadusid.

Axial - Flow 250 seeria 498 - 634 hj

EESRINDLIK ROOTORI AJAM

Uuenduslik pidevalt reguleeritav ajam Power Plus täidab rootori standardse jõuallika funktsiooni.  Selle 3-käiguline käigukast tagab suured pöörded ka kõige karmimates oludes.

 • Kohandatud Euroopa tingimustele, et töödelda suures koguses õlgi ja teravilja, igasuguseid põllukultuure erinevatel tingimustel.
 • Üks rootor täidab nii peksu kui ka eraldamise funktsioone, nii et operaatoril pole vaja palju  muretseda liikuvate osade pärast.
 • Grain-on-grain viljapeksu tehnoloogia – kõrge kvaliteediga viljaterad.
 • Tugevate kitsaste peksuseadiste lihtne hooldus.
 • Ettevaatlik, kuid hoolikas viljapeks kaitseb saagi kvaliteeti ja võimaldab teenida lisatulu.
 • Kõrgeima kvaliteediga viljaterad − purustamata ja kahjustamata − suurendavad teie võimalusi teravilja müümisel.
 • Kas rootor on ummistunud?  Ühe nupuvajutusega lülitage sisse tagasikäik ja ärge raisake aega.
Axial - Flow 250 seeria 498 - 634 hj

PUHASTUSSÜSTEEM

Kallutuse kompensatsiooniga ja ülitõhusa tuulepuhastusega 6,5 m² puhastusalaga Case IH puhastussüsteem täidab viljamahuti kiiresti puhta ja kahjustamata teraviljaga. Kõik sõelad on elektriliselt reguleeritavad ja täielikult integreeritud AFS Harvest Command ™ funktsiooni.

STANDARDNE ISETASANDUV PUHASTUSSÜSTEEM

Kaldeandur jälgib pidevalt kombaini külgsuunalist kallutatust ja hoiab raputusplaadi, puhastusventilaatori ja kõigi sõelte asendit kuni 12% kalde korral. See isetasanduv sõelasüsteem võimaldab kombainil töötada täisvõimsusel, tagades stabiilse puhastuse kaldenurgast hoolimata.  Funktsioon AFS Harvest Command reguleerib puhastussüsteemi automaatselt.

Axial - Flow 250 seeria 498 - 634 hj

ÜKS PURUSTI, KAKS FUNKTSIOONI

Põhumassi laotamisel töötab purusti kiirusel 800 p/min, ilma vastaslindita - purustamata põhk transporditakse avatud põhu väljalaskeavasse.

Purustusrežiimil suureneb purusti kiirus kuni 3000 p/min ja käivituvad vastasnoad. Sellisel juhul transporditakse purustatud mass sisselülitatud laoturitesse ja põhuava, mille kaudu kujundatakse põhumassi vaalud, jääb suletuks.

VASTASNOAD

Ühtlase hakkimispikkuse tagamiseks saab 40 vastasnuga reguleerida, seadistades viide erinevasse asendisse või teostada astmeteta reguleerimist hüdraulilisel viisil. Noad on kaitstud kivilöökide eest.

Axial - Flow 250 seeria 498 - 634 hj

TERAVILJATÖÖTLUSE UUS TASE

Pekstud teraviljasaagi tõhus juhtimine on kogu peksuahela tõhusaks kontrollimiseks eriti tähtis. Olulised tegurid, mis võimaldavad iga päev peksta maksimaalset pinda, on teraviljapunkri maht, väljalaadimiskiirus ja väljalaaditava viljaterade voolu suunamine nii, et haagis täituks maksimaalselt.

Igal Axial-Flow® 250 mudelil on integreeritud teravilja väljalaadimise kruvikonveier tavalise väljalaadimiskiirusega 113 l/s nii, et terade mahuti laaditakse tühjaks vaid kahe minutiga. Valides veel võimsamad HC väljalaadimismiskonveierid (7250 mudelis − 141 l/s võimsusega, 8250/9250 mudelil – 159 l/s võimsusega), laaditakse kombain tühjaks veelgi kiiremini – nii pöörderibal kui kombaini sõidu ajal, sellisel viisil suureneb nii kombaini enda kui teravilja transpordi tõhusus.

Axial - Flow 250 seeria 498 - 634 hj

CASE IH AFS™ JA AFS CONNECT™ JUHTIMISSÜSTEEMID

AFS AccuGuide on GPS-põhine automaatne juhtimissüsteem. Operaator võib pingevabalt tegeleda viljapeksuga suurel kiirusel ja suure laiusega lõikusmasinatega.  Selline juhtimine vähendab operaatori väsimust, suurendab produktiivsust ja võimaldab kombaini täielikult ära kasutada.

AFS Connect™ eesrindlik põllumajanduse juhtimissüsteem võimaldab otseselt üle vaadata infot oma talupargi iga elemendi kohta, sh masina asukoht, diagnostika, kütuse ja mootori statistika.

Tri-Sweep – korduspeksu funktsioon minimeerib teravilja kadu ja tagab teravilja maksimaalse puhtuse.

AFS HARVEST COMMAND™

Uus AFS Harvest Command ™ automaatikasüsteem on loodud nii, et operaator ei pea enam kombaini parameetreid reguleerima vastavalt muutuvate oludele. Kombainer saab keskenduda saagi väljalaadimisele ja logistikale. Standardne, saagi automaatsete parameetrite (ACS) süsteem võimaldab ühe nupuvajutusega määrata konkreetsele põllukultuurile põhilisi kombaini parameetreid, näiteks ventilaatori kiirust ja peksutrumli peksuseadiste ning esitrumli põiklindi vahelist kaugust.

Etteandekiiruse kontrollfunktsioon annab ACS täiendavaid eeliseid − see võimaldab  reguleerida käigu kiirust tuginedes teraviljakoormusele vastavalt määratud parameetritele.  Automaatikasüsteemi AFS Harvest Command ™ täielikud spetsifikatsioonid hõlmavad rootorikambri juhiku reguleerimist, teraviljakambri ja sõela rõhuandureid, mis võimaldavad saavutada maksimaalse peksukiiruse, muutes kombaini seadistusi, et saavutada ja säilitada määratud parameetrid.

MUDELID

Axial-Flow®7250

Axial-Flow®8250

Axial-Flow®9250

LÕIKUSMASINAD
 

CASE IH fikseeritud/muutuvate nugadega lõikusmasinad (2030/3050 mudelid), lint-lõikusmasinad (3152 mudelid), flex lõikusmasinad (3020 mudelid), töölaiused (m):

6,1/6,7/7,6/9,2

7,6/9,2/10,7/13,7

7,6/9,2/10,7/13,7

Maisi lõikusmasin, 4400 mudel fikseeritud/kokkupandav:

6-, 8- ja 12-realised maisi lõikusmasinad ja 16/18 vao kitsad lõikusmasinad

Kogumis- lõikusmasina 3016 mudeli töölaius (m):

3,7/4,6

PEKS/ERALDUS
 

Rootori ajami tüüp

Käigukast ja võll –muutuva kiirusega Power Plus käigukast reeversmehhanismiga

Rootori kiiruse intervall (p/min.)

220 – 1180 (3 intervalli)

220 – 1180 (3 intervalli)

220 – 1180 (3 intervalli)

Rootori läbimõõt ja pikkus (mm)

762/2638

762/2638

762/2638

Kogu eralduspindala (m2)

2,98

2,98

2,98

Peksu/eraldamise esitrumlite kattenurk (o)

180

180

180

Esitrumlite ridade arv: peks/eraldamine

2/2

2/2

2/2

PUHASTUSSÜSTEEM
 

Astmeline sõel

Standardvarustus

Puhastusaluse laius (mm)

1580

Tasandusvõime (%)

12,1

12,1

12,1

Kogu sõela pindala tuule reguleerimisega  (m2)

6,5

6,5

6,5

PUHASTUSVENTILAATOR
 

Ventilaatori kiiruse intervall (p/min.)

Hüdrauliliste koormusanduritega – 300 kuni 1150

TAGASTUSSÜSTEEM
 

Sõkalde tagastamise iseloom

 Kolme tiivikuga sõkalde protsessor - otse viljaterade kopasse

TERADE MAHUTI/ VÄLJALAADIMINE
 

Teraviljapunkri kaante juhtimine kabiinist

Standardvarustus

Teraviljapunkri maht (l)

11100 (saab valida 14400)

14400

1400

Standardne/suure võimsusega väljalaadimiskiirus (l/s)

113/141

113/159

113/159

Teravilja väljalaadimise kruvikonveieri kasulik pikkus mõõdetuna kombaini keskelt kuni tühjenduse kruvikonveieri lõpuni (standard / valikuline kliendi soovil (m)

Standardne väljalaadimise süsteem: 6,7 või 7,6 m/ Suure võimsusega mudelid: 7,2; 8,8 m (fikseeritud või kokkupandav kruvikonveier)

PÕHU PURUSTAMINE JA LAOTUR
 

Põhu purustamine

Integreeritud fikseeritud nugadega purusti / Xtra-Chopping purustussüsteem (kliendi soovil)

Nugade arv: purusti/esiplokk

Integreeritud purusti: 24/12; 40/40; 120/40 nuga

Xtra-Chopping süsteem: integreeritud esipurusti koos 40/40 või 120/40 noaga, lisaks kaanele paigaldatud 96 noaga purusti

Laoturi tüüp

Integreeritud purusti: vertikaalne kahe kettaga hüdrauliline ajam, kiirust saab reguleerida juhikabiinist – Xtra-Chopping süsteem: eraldi puisturi plaadid

MOOTOR
 

Tüüp/Töömaht (cm3)/

Heiteklass

6 silindrit, turbo, aftercooler/ 11100/ IV klass

6 silindrit, turbo, aftercooler/ 12900/ IV klass

6 silindrit, turbo, aftercooler/ 15900/ IV klass

Võimsus nimikiirusel (kW / hj)

317/481

365/496

410/557

Maksimaalne võimsus ECE R120 kiirusel 2000 p/min. (kW/hj(cv))

366/498

420/571

465/634

Kütusepaagi maht, diisel/karbamiid (l)

1125/166

1125/166

Standard: 1200/166 – Xtra-Chopping süsteem: 1020/166

TRAUKA
 

Jõuülekanne

2-kiiruseline hüdrostaatiline koos tööajal reguleeritava hüdraulilise tõstmise/alla laskmise ümberlülitamisega

2-kiiruseline hüdrostaatiline koos tööajal reguleeritava hüdraulilise tõstmise/alla laskmise ümberlülitamisega

2-kiiruseline hüdrostaatiline koos tööajal reguleeritava hüdraulilise tõstmise/alla laskmise ümberlülitamisega

Rasketranspordi reguleeritav juhtimisega sild

    Standardvarustus

Tagumise ajami tüüp

Hammasajam või planeet-versioon

Planeetversioon

Planeetversioon

Ajamiga tagasild

Valikuline kliendi soovil

Diferentsiaali blokeering

Valikuline kliendi soovil

OPERAATORI KABIIN
 

Mugav (Comfort) kabiini pakett: uus istme asend, et jalgadele jääks rohkem ruumi; instruktori iste; kitsas reguleeritav rooli konsool ja lülitid kabiinis; ümberkujundatud parempoolne konsool ja lülitid kabiinis; uus multifunktsionaalne käepide; suur avatav teraviljapunkri luuk; avariiväljapääs paremal

Valikuline kliendi soovil

Luksuslik (Luxury) kabiini pakett: Mugav kabiini pakett + elektriga juhitavad peeglid; päikeserulood, nahkrool; eemaldatav jahutatav hoiukast; lisaruum asjade jaoks; poolaktiivne nahast iste, täiendav viimistlus)

Valikuline kliendi soovil

EESRINDLIKUD MAJANDAMISSÜSTEEMID (AFS)
 

Saagi ja niiskuse jälgimine / maakaartide joonestamine/ juhtimine/ voolu kiiruse kontroll/ AFS Harvest Command™

Valikuline kliendi soovil

Kasutusvalmis AFS Precision Farming (täppismajandamise) ja Guidance (juhtimise) süsteemid

Valikuline kliendi soovil

MASINA ÜLDSPETSIFIKATSIOONID
 

Pikkus lõikusmasinast tagapaneelini (mm)

8050

8050

8050

Rattabaas (mm)

3635

3635

3635

Minimaalne kõrgus (transpordi) (mm)

3980

3980

3980

Laius pärast kitsaimate rehvide paigaldamist min. (mm)

3490

3490

3490

Masina ligikaudne mass (kg)

19000

20000

21000 (roomikutel)

VÕIMALIKUD REHVIDE KOMBINATSIOONID
 

Esirehvid

VF710/70R42 CF0 190B R1W / IF800/70R38 CF0 187A8 R1W / IF900/60R32 CF0 188A8 R1W / VF900/60R38 CF0 193 A8 R1W

Tagarehvid

500/85R24 IMP 165A8 / VF600/70R28 CF0 173A8 R1W / VF620/70R26 173A8 R1W / 750/65R26 CF0 177A8 R1W

Roomikud

610 mm, 724 mm või 860 mm laiusega roomikud, kolmerattaline süsteem kummiamortidega või hüdraulilise vedrustusega

Teraviljamahuti maht:  11 100  −  14 440 l

Teravilja väljalaadimise plokk on lihtsalt pööratav. Saab valida teravilja väljalaadimise täpse koha.

Euroopa tingimustega kohandatud täiustatud rootor

Diiselmootor 498 − 634 hj, HI-eSCR Tier 4B tehnoloogiaga 

Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta