Case IH Quantum V, N, F, CL seeria (75-120 hj)

Case IH Quantum seeria traktorid pakuvad erakordset mitmekülgsust ja jõudlust, mis on hädavajalik kõiksuguste põllumajandustööde jaoks. Tänu oma kompaktsele disainile ja võimsale mootorile sobivad need traktorid suurepäraselt nii avatud väljadele kui ka töötamiseks kitsastes oludes, tagades samal ajal optimaalse efektiivsuse ja mugavuse.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Case IH Quantum V, N, F, CL seeria (75-120 hj)
  • Mugavus 
  • Värske õhk ka kõige kahjulikumates tingimustes
  • Võimsus ja tootlikkus
  • Töökindel jõuülekanne 
  • Hüdrauliline võimsus
  • Suur tootlikkus 
  • Õige õlivool 
Case IH Quantum V, N, F, CL seeria (75-120 hj)

Mugavus

Case IH Quantum seeria traktorid pakuvad suurepärast mugavust tänu oma avarale kabiinile ja läbimõeldud disainile. Juhtkangid ja pedaalid on intuitiivselt paigutatud, et tagada lihtne ja mugav kasutamine. Täiendavad juhtnupud on ergonoomiliselt paigutatud operaatori ümber, et parandada töö efektiivsust ja mugavust. 

Värske õhk ka kõige kahjulikumates tingimustes

Quantum seeria traktorid on saadaval spetsiaalse õhufiltreerimissüsteemiga, mis võimaldab töötada ka kõige kahjulikumates tingimustes. Standardvarustuses on kahe tasandiga filtreerimissüsteem, mis eemaldab tõhusalt tolmu sissetõmmatavast õhust. Pritsimistöid tehes saab lülitiga aktiveerida neljatasandilise filtreerimise, mis hoiab kahjulikud kemikaalid kabiinist eemal, tagades puhta ja tervisliku töökeskkonna.

Case IH Quantum V, N, F, CL seeria (75-120 hj)

Võimsus ja tootlikkus

Quantumi traktorid on varustatud tütarettevõtte FPT mootoritega, mis tagavad sujuva ja tõhusa töö. Need mootorid pakuvad täisvõimsust madalatel mootori pööretel, vähendades samal ajal kütusekulu ja parandades juhi mugavust. Quantumi mootorid annavad piisavalt võimsust igasuguste tööriistade juhtimiseks. Tehniline hooldus, õlitaseme kontroll ja filtritele ligipääs on lihtsasti teostatavad, mis muudab hoolduse kiireks ja mugavaks.

Töökindel jõuülekanne 

Case IH Quantum seeria traktoritel on standardne mehaaniline sünkroniseeritud Synchro Shuttle käigukast, mis tagab neli käiku kõigis neljas vahemikus. Täiendava Powershuttle funktsiooniga on võimalik sidurita sõidusuunda muuta, mis parandab manööverdusvõimet. Lisaks on saadaval 12-käiguline käiguaeglusti võimalus. Power Clutch funktsioon võimaldab käike vahetada ühe nupuvajutusega või käigu välja lülitada ilma sidurita, mis on ideaalne laaduriga töötamisel ja suurendab töö efektiivsust.

Case IH Quantum V, N, F, CL seeria (75-120 hj)

Hüdrauliline võimsus

Case IH Quantum seeria traktorid pakuvad täielikku hüdraulilist võimsust, mis tagab suure tõstevõime ja täpse tööriistade juhtimise. Varustatud võimsa 82 l/min pumbaga, suudavad need traktorid rahuldada ka kõige nõudlikumate hüdrauliliste seadmete vajadusi. See võimaldab tõhusalt kasutada erinevaid tööriistu ja seadmeid, tagades sujuva ja katkematu töövoo. Täiustatud hüdraulikasüsteemide abil on Quantum traktorid ideaalsed aiandus- ja marjakasvatustöödeks, pakkudes usaldusväärset jõudlust ja suurepärast tootlikkust.

Suur tootlikkusCase IH Quantum V, N, F, CL seeria (75-120 hj)  

Case IH Quantum V, N, F, CL seeria traktorid (75-120 hj) pakuvad suurt tootlikkust ja mitmekülgsust. Täiendavalt tellitav 540/540E p/min jõuvõtuvõlli pakett võimaldab valida sobiva võimsuse nii raskete kui ka kergemate tööde jaoks. Lisaks saab valida 540/540E/1000 p/min jõuvõtuvõlli, mis on ideaalne keerukate ülesannete täitmiseks. Integreeritud eesmise jõuvõtuvõlli ja esivedrustuse valik võimaldab tõhusat tööd nii esi- kui ka taganiidukitega, tagades optimaalse töövõime igas olukorras.

Õige õlivool 

Quantumi traktorid on saadaval ka 82 l/min pumbaga, kuna hüdrauliliselt juhitavad aia- ja marjaseadmed võivad õlivoolu suhtes olla eriti nõudlikud. 

Mudel 

Quantum 80 V/N/F/CL 

Quantum 90 V/N/F/CL 

Quantum 100 V/N/F/CL 

Quantum 110 V/N/F/CL 

Silindrite arv/maht, l 

4/3,4 

Nimivõimsus vastavalt ECE R120, kW/hj 

55/75 

63/83 

73/99 

97/107 

Kütusepaagi maht, l 

F ja CL 99; V 68; N 73 

Käigukasti tüüp / Käikude arv 

Mehaaniline 16x16, hüdraulilise reeversiga 16x16 või hüdrofitseeritud 32x16 

Hüdroväljavõtte paaride arv, tk 

kuni 3 

Hüdropump, l/min. 

Roolipump 36, hüdraulika jaoks kuni 64 või 82 

Jõuvõtuvõlli kiirused p/min 

540 või 540/ 540E või 540/540E/1000 

Max tõstevõime, kg 

2 600 

Pikkus, mm 

V ja N - 2938; F ja CL - 3027 

Laius, mm 

V ja N - 1063; F - 1382 CL - 1567 

Kõrgus, mm 

V ja N - 2300 kuni 2380; F ja CL – 2380 kuni 2450 

Võimsus: 75−120 hj

Silindrite arv: 4

Mootori maht: 3,6 L

Hüdropump: kuni 82 l/min

Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta