Case IH Steiger AFS Connect seeria 426 - 507 hj

KINDEL VÕIMSUS

Enam kui 60 aasta jooksul on Quadtrac ja Steiger seeria traktorid aidanud tootjatel saada tööst rohkem kasu eriti rasketes tingimustes.

Omades suurt kogemust võimsate traktoritega, võtsime taas esimesena kasutusele nelja roomiku, suure jõudluse ja astmeteta käigukastiga liigendtraktori. Need saavutused on nüüd ühendatud kõige mugavama kabiini ja uusima telemaatikasüsteemiga.

Palju jõudu luua on üks asi, kuid selle maapinnale viimine minimaalsete kadudega aga hoopis teine. Eriti kui proovite raskel maastikul tööriistu vedada.  See on Steiger AFS Connect seeria tõeline tugevus - tänu automaatsele diferentsiaalilukule loob see suurepärase haarduvuse, mis vähendab libisemist rasketes tingimustes.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Case IH Steiger AFS Connect seeria 426 - 507 hj
  • Mugavus on esmatähtis - alati
  • Lihtsaim viis olla produktiivne
  • Loodud tööks
  • Võimas ja ökonoomne
  • Valmis igaks väljakutseks
  • Tõstke oma efektiivsust kogu aasta vältel
Case IH Steiger AFS Connect seeria 426 - 507 hj

Lihtsaim viis olla produktiivne

Uue disainiga Multicontroller käetugi annab vabaduse muuta funktsioonide juhtimist, mis on seotud täppismajandusega, traktori parameetritega ja ühendustega. Sel viisil loote endale kõige mugavama Steiger/Quadtrac juhtimise pidevaks tööks päevast päeva. Värvikoodiga programmeeritavad hüdraulika tagaklappide kontrollerid. Uus 12-tollise diagonaaliga värviline, puutetundlik ekraan edastab teavet lihtsalt, kiiresti ja arusaadavalt.

Case IH Steiger AFS Connect seeria 426 - 507 hj

Loodud tööks

Quadtrac AFS Connect ™ traktorite südameks on uuenduslik Cursor 13 mootor, mille võimsus küünib 469 - 558 hj. Parema gaasivahetuse ja maksimaalse töökindluse tagamiseks on 6-silindrilisel 12,9-liitrisel mootoril neli ventiili silindri kohta.

Usaldusväärseid Case IH FPT mootoreid on katsetatud miljoneid tunde kogu maailma farmides, tingimustes, millega põllumehed iga päev silmitsi seisavad.
Patenteeritud väga tõhus selektiivse katalüütilise taandamise (Hi-eSCR2) süsteem vastab Euro V etapi kõige rangematele heitmenormidele.

Case IH Steiger AFS Connect seeria 426 - 507 hj

Võimas ja ökonoomne

Võimas mootor koos teie valitud maailma tugevaima CVXDrive astmevaba käigukastiga või tõestatud 16-käigulise PowerDrive-käigukastiga tagab võrreldamatu tõhususe ning jõu maapinnal. Alati on tagatud suurepärane efektiivsus, jõuülekanne maapinnale ja haakumine isegi kõige raskema masinaga.

Case IH Steiger AFS Connect seeria 426 - 507 hj

Valmis igaks väljakutseks

Massiivne ja nutikas hüdrosüsteem. Steigeri traktorid on muljetavaldavad masinad ja nende hüdrosüsteem pole erand - kuni 8 tagumist hüdroväljavõtet, hüdropump tootlikkusega kuni 428 l/min. Tagumise 3-punktilise rippmehhanismi tõstejõud on kuni 9071 kg.

Tänu ergonoomsele käetoe paigutusele ning selge identifitseerimise ja suurema ohutuse tagamiseks saate konfigureerida  värvimuutvatel hoobadel kuni 6 distantsventiili. Traktorile saab tellida ka 1000 p/min tagumise jõuvõtuvõlli. 

Case IH Steiger AFS Connect seeria 426 - 507 hj

Tõstke oma efektiivsust kogu aasta vältel 

Eesrindlikud põllumajandussüsteemid parandavad produktiivsust ja agrotehnilisi näitajaid, vähendades samal ajal jäätmekoguseid. AFS pakub intuitiivseid täppisviljeluse lahendusi, mis suurendavad efektiivsust aastaringselt.

Jälgige hõlpsalt ja juhtige masina põhifunktsioone kõikides Case IH seadmetes AFS Pro 1200 juhtmonitori abil. Tänu tehases juurutatud hõlpsasti kasutatavale AFS AccuGuide kaob vajadus juhtimise järele põllul. Hoidke täiesti sirged ja korratavad read, vähendage väljajätmisi ja ülekattumisi ning säästke kütust.  RTK + tehnoloogia tagab suure täpsuse kuni 1,5 cm. Uus AccuTurn Pro funktsioon pakub käed-vabad seadet, sõidurealt pööramist, et maksimaalselt tõsta efektiivsust ning tootlikkust.  Süsteem kontrollib ka liiklusharjumusi ja vähendab pinnase tihendamist kattuvate sõitude tõttu, eeliseks on suurem saagikus. 

Hallake oma seadme andmeid kontoris või väljaspool kontorit, kasutades AFS Connect ™. See võimaldab saada täpseid põllumajanduse ja masinate aruandeid, mis aitavad vähendada jäätmekogust, tõsta üldefektiivsust ja teha põhjendatud otsuseid.

Mugavus on esmatähtis - alati

Ideaalne nähtavus 360 ° igas suunas uuendatud nelja tugipostiga kabiinis, mida ümbritseb koguni 6,3 ruutmeetrit turvaklaasi. Õhkpadjal ja ventileeritav iste, 4-punktiline kabiini vedrustus, mugavalt asetsevad juhtseadised istme käetoel. See on suurepärane koht töötamiseks terve päeva jooksul.

Mudel

STEIGER 420

STEIGER 470

STEIGER 500

Silindrite arv / maht, l

6/12,9

Nimivõimsus ECE R120, kW / hj

313/426

350/476

373/507

Maksimaalne võimsus ECE R120, kW / hj

345/469

386/525

410/558

Kütusepaagi maht, l / AdBlue paagi maht, l

1230/159

Õlivahetuse intervall, mototunnid

600

Käigukasti tüüp / käikude arv

Automaatne 16 x 2 / astmeteta

Hüdropump, l / min

159/216/428

Pikkus/laius/kõrgus, mm

7500/2500/3800

Kogumass, kg

20000

Standardrattad, mm

650/85 R38

Võimsus 426−507 hj

Standarrattad 650/85 R38 mm

Silindrite arv 6, maht 12,9 l

Õlivahetuse intervall, mototunnid - 600

Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta