Haakepritsid Kverneland iXtrack T4

IXtrack T4 on Kvernelandi uus ülitäpne haakeprits. IXtrack T4 on loodud koostöös põllumeestega ja on mõeldud täpseks, lihtsaks ja säästlikuks pritsimiseks.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Haakepritsid Kverneland iXtrack T4
  • Reguleerimissüsteemid, FMC / IsoMatch Grip koos IsoMatch Tellus PRO, IsoMatch Tellus GO või mõne muu ISOBUS- terminaliga.
  • iXclean Comfort - iXclean Pro
  • Stuudiovaade
  • Pritsimise täpsus
  • iXclean ja iXflow-E
  • Täielikult integreeritud kontseptsioon
  • Juhtimissüsteem
Haakepritsid Kverneland iXtrack T4

IsoMatch Tellus PRO

Innovaatiliste tarkvarafunktsioonidega pakub IsoMatch Tellus PRO optimaalse täppisviljeluslahenduse traktori kabiinis olevale „kõik-ühes“ juhtimissüsteemile.

IsoMatch Tellus PRO on kõigi ISOBUS masinate ühenduskeskus ja täppisviljeluse platvorm. Tänu automaatsele sektsioonide juhtimisele ja muutuva normiga töötamisele võimaldab ta saada masinatest ja saagist suurimat kasu ning aitab kokku hoida väetisi, kemikaale ja seemneid. Tänu oma unikaalsele kahe-ekraanilisele ehitusele annab ta võimalusele üheaegselt jälgida korraga kahe masina ja/või rakenduse tööd.

Lisateave Tellus Pro kohta: IsoMatch Tellus PRO / IsoMatch Universal Terminals / IsoMatch / iM FARMING / Kverneland brand Corporate site / Home - Kverneland Corporate

Haakepritsid Kverneland iXtrack T4

IsoMatch Tellus GO+

Kõik on kontrolli all. Tellus GO+ on loodud masina lihtsal viisil juhtimiseks.

Põllumees valitseb oma masinat täpselt nii, nagu ta seda soovib. Masinat on lihtne seadistada 7-tollise puutetundliku ekraani muutnuppude abil. Sõidu ajal saab mugavaks juhtimiseks kasutada kiirklahve ja pöördlülitit. Põllutööriista juhtimine pole kunagi olnud nii lihtne.

See võib olla teie esimeseks sammuks täppisviljelusse

IsoMatch Tellus GO+ lihtsustab kõikide ISOBUS masinate traktori juhikabiinist juhtimist. IsoMatch GEOCONTROL võimaldab teil saavutada suuremaid saake, madalamaid kulusid ja teha tööd vähema vaevaga. See IsoMatchi poest saadaolev litsentsivõti on jagatud kaheks osaks: sektsioonide lülitamine (Section Control) ja muutuva normiga juhtimine (Variable Rate Control).

Nüüd saate osta teile vajaliku funktsionaalsuse.
Lisateave IsoMatch Tellus GO+ kohta: IsoMatch Tellus GO+ / IsoMatch Universal Terminals / IsoMatch / iM FARMING / Kverneland brand Corporate site / Home - Kverneland Corporate

Haakepritsid Kverneland iXtrack T4

IsoMatch GEOCONTROL

IsoMatch GEOCONTROL on tarkvararakendus, mis on installeeritud IsoMatch Tellusesse ja IsoMatch Tellus Go+’sse ning mis võimaldab juhtida kõiki ISOBUS masinaid nagu pritsid, väetiselaoturid ja külvikud. Varustatuna GPS vastuvõtjaga on täidetud kõik nõudmised lihtsaks, nutikaks ja efektiivseks põllunduseks!

Sektsiooni juhtimine: automaatne sektsioonide sisse- ja väljalülitamine pöörderibadel, põllupiiretel ja juba töödeldud aladel ülekatete vähendamiseks.
Varieeruva normiga töötamine: muudab automaatselt masina töönormi vastavalt sisestatud kaardi andmetele.

Dokumenteerimine: salvestab teostatud tööde andmed ja põllukaardid, mida saab USB liidese kaudu viia teistesse arvutiprogrammidesse.
Manuaalne juhtimisabi: soovituslik sõidutrajektoor, kasutades sihijooni põllul ja pöörderibadel.

Haakepritsid Kverneland iXtrack T4

HSS poom

HSS poom on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. Kolmnurkse kujuga konstruktsioon tagab roostevabast terasest valmistatud pritsimisliinide, pihustite ja pihustihoidikute suurepärase integreerimise ning voolikute optimaalse suunamise hästi kaitstud pritsi osadele.

Muutuvad töölaiused 18–40 meetrit ja erinevad sektsiooni pikkused võimaldavad valmistada just teile vajaliku pritsi.

Haakepritsid Kverneland iXtrack T4

HSA poom

HSA poom pakub tõhusat alumise profiili pihustihoidikute kaitset. Seda profiili pole mitte ainult lihtne puhastada, vaid sellel pole ka teravaid nurki, kuhu vedeliku jäägid võivad kinni jääda. Anodeeritud pind kaitseb korrosiooni ja kriimustuste eest.

Haakepritsid Kverneland iXtrack T4

Kompaktne ja stabiilne

Transpordi ajal asetuvad HSA ja HSS poomid kenasti läbi patenteeritud paagi konstruktsiooni traktori kabiinist eemale. Sel põhjusel on transporditava pritsi kogulaius 2,55 m ja kõrgus alla 4 m. Madala raskuskeskme tõttu on seda pritsi mugav transportida igas olukorras.

T-seeria tooted paistavad silma keskraamiga, mis on valmistatud ülitugevast madala legeerimisega terasest. Just selle omaduse tõttu on pritsi raam painduv, pikaealine ja peab põllul vastu igasugustele väljakutsetele ja kiirusele. Sellel raamil on erakordsed omadused ka seetõttu, et seda tugevdatakse neetide abil ja mitte keevitades.

Haakepritsid Kverneland iXtrack T4

Hoiukast

Vasakul pool ukse taga on hoiukast, kus saate hoida pritsi jaoks vajalikke ohutus- ja puhastusseadmeid ning tööriistu. Vajadusel saate täiendavalt valida teise hoiukasti paremal pool.

Kergesti ligipääsetavad filtrid

Tänu läbipaistvale filtrile saate kohe kontrollida filtri määrdumist ilma seda eemaldamata. Alumises osas asuv ventiil võimaldab enne kausi eemaldamist filtri sisu tühjendada, et vältida käte määrdumist kemikaalidega. Isepuhastuv survefilter on ummistumise eest kaitstud pideva vooluga, nii et filtrivõrk jääb puhtaks. Mittelahustunud osakesed viiakse paaki tagasi, kuni lahustuvad täielikult.

Haakepritsid Kverneland iXtrack T4

Lihtne haakida

Sõltuvalt traktori haakimiskohast on iXtrack T3 ja T4 veotiislit ülalt alla ja vastupidi lihtne vahetada. IXtrack T6 saab kasutada alumise haakeseadisega.

Uue põlvkonna juhitavate rataste süsteem

Tänu oma sillale pakuvad iXtrack T tooted maksimaalset mugavust ja stabiilsust sõidu ajal ka erinevates tingimustes. Silla laiust saab muuta alates 1,50 m (iXtrack T3 / T4) või 1,80 m (iXtrack T6) kuni 2,25 m. See tagab maksimaalse juhtimisvõime täisnurga all. Porikaitsmed kaitsevad pihusteid täielikult ka kurvides või  kõverjoontel. Väikesed, kitsad ning kõrged rehvid sobivad suurepäraselt põllukultuurides töötamisel, püüdes kahjustada mulda minimaalselt. 

iM FARMINGHaakepritsid Kverneland iXtrack T4

Nutikas, tõhus ja lihtne majandamine

ISOBUS

Tänapäeval müügil olevate toodete rikkaliku valiku hulgast ei ole lihtne otsustada, milline on kõige soodsam lahendus. Kõrgtehnoloogilise elektroonikaga varustatud traktorite ja põllutööriistade tehnoloogia areneb kiiresti. Mõistame seda keerukust ja oleme pühendunud pakkuma teile lihtsaid, kuid edumeelseid põllumajanduslahendusi. Seetõttu oleme loonud ISOBUS universaalse terminali IsoMatch Tellus GO+, mis on mõeldud masina hõlpsaks juhtimiseks ja tõhusaks põllupidamiseks. Sellega teeme teie otsustamise lihtsamaks. Lisateave ISOBUS-universaalterminalide kohta:  IsoMatch Universal Terminals / IsoMatch / iM FARMING / Kverneland brand Corporate site / Home - Kverneland Corporate

iXtrack T4

Paagi maht

3400 liitrit

4000 liitrit

4600 liitrit

Poomid

HSA 21-33m / HSS 18 -40m / HC 18 - 30m

Tiisel

Üla/Alahaage

Sild

Muudetav, 1.50 −2.25m

Pumbad

200 - 260 - 2x 200 − 2x 260 l/min.

Puhta vee paak

500 liitrit

Juhtimine

IsoMatch Grip koos IsoMatch Tellus PRO, IsoMatch Tellus GO või mõne muu ISOBUS terminaliga

iXclean

iXclean Comfort - iXclean Pro

Uue põlvkonna juhitavate rataste süsteem

Universaalne tiisel

Madal raskuskese

Kompaktne konstruktsioon

Haakepritsid Kverneland iXtrack T4 video
Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta