Iseliikuv prits AGRIFAC Condor Endurance

Iseliikuvad pritsid Agrifac Condor on suurepärane investeering suurtele farmidele, põllumajandusettevõtetele ja ühistutele. Agrifac iseliikuvate pritside konstruktsioon on väga kompaktne, hea nähtavus kabiinist.

Pritsid on varustatud Cummins mootorite ja Linde hüdrosüsteemiga. Seetõttu on need hea manööverdusvõimega, kiired, hõlpsasti kasutatavad − suurem tootlikkus ja parem töökvaliteet.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Iseliikuv prits AGRIFAC Condor Endurance

Erakordne jõudlus ja kasutusmugavus

Ingliskeelne sõna „endurance“ tähendab vastupidavust – võimet töötada pikka aega. Just nimelt seetõttu anti Condor Endurance pritsile selline nimi. Usaldusväärne, tippkvaliteediga iseliikuv põllumajandusprits paistab silma erakordse vastupidavuse poolest. Condor Endurance põhineb aegade jooksul testitud StabiloPlus alusraamil.

100 cm rattavahe astmeteta reguleerimine võimaldab kasutada 190–460 cm rattavahet ja standardne 125 cm kliirens sobib kõigi põllukultuuride pritsimiseks. StabiloPlus alusraam ja suur pöördenurk võimaldavad teha järske pöördeid. Pöörderaadius on alla 4,50 meetri!

Iseliikuv prits AGRIFAC Condor Endurance

Suurim iseliikuv prits, väikseim kaal

Paagi maht on 8000 l ja 25 km / h töökiirus, sellepärast on see prits ehtne vägilane. Kuid tänu suurepärasele Brilliant Simple konstruktsioonile on Condor Endurance oma klassi kergeim prits ning kasutades 217 cm kõrgusega ja 710 mm laiusega rehve, on surve maapinnale minimaalne. Sobivate rehvidega saab sõita isegi 50 km/h kiirusel ja kõigest 1,2 baarise rehvirõhu juures!

Iseliikuv prits AGRIFAC Condor Endurance

Maht

Condor Endurance paistab silma erakordse mahu poolest, alates teiste tootjate vähem kui 4000 liitrist kuni 8000 liitrini. Tänu suurele töökiirusele kuni 25 km h ja 54 m laiusega poomidele paistab Condor Endurance silma erilise tootlikkuse poolest.

Nutikalt paigaldatud GreenFlowPlus pump koos kiire rõhuregulaatori ja isepuhastuva filtriga tagab paagi täieliku tühjendamise ja paagi mahu maksimaalse kasutamise. Seetõttu on vedeliku jäägid juba minevik.

Tänu suurele sõidukiirusele maanteel ja põldudel ning pritsimiskiirusele 380 l/min saate nautida suurepärast jõudlust igas olukorras. Ükskõik kas pritsite teravilja 50 l/ha kaupa Austraalias või kartulit 300 l/ha kaupa Hollandis,  sobib Condor Endurance igale poole. 

Iseliikuv prits AGRIFAC Condor Endurance

Eriti lihtne kasutamine

Condor Endurance on rohkesti Brilliant Simple uuendusi, mis muudavad pritsi kasutamise palju lihtsamaks ja kaasaegsemaks, näiteks täitmine HydroFillPlus süsteemiga. Pritsi paagi saab täita 800 l/min kuni 1500 l/min kiirusel! Pump on paigaldatud tõstekangile pritsi alla, nii et seda saab juhtida väljastpoolt.

Pritsimiseks kasutatakse kompaktset, hõlpsasti kasutatavat ja ligipääsetavat GreenFlowPlus süsteemi. Pritsi juhib EcoTronicPlus süsteem. Kõik funktsioonid ja seaded on korraga nähtavad, mistõttu on neid lihtne reguleerida.

Iseliikuv prits AGRIFAC Condor Endurance

Muudetav rattavahe

Condor Endurance rattavahe valikud:
190 - 290 cm*
260 - 360 cm*
360 - 460 cm*
* Oleneb rehvide suurusest

Iseliikuv prits AGRIFAC Condor EnduranceCondor Endurance pritsile paigaldatud 8000-liitrine plastpaak võimaldab pikaajalist tööd põllul ning paremat tõhusust ja jõudlust. Tänu paagi voolujoonelisele kujule ja siledate materjalide tõttu ei jää paaki ega paagi seintele vedelikku. Paagi optimaalne kasutamine, paaki on lihtne puhastada.

Paagi lõpus on GreenFlowPlus pump, nii et paagi saab täielikult tühjendada, mis tähendab, et ei jää mingeid jääke. Täitmiseks on paigaldatud eraldi HydroFillPlus pump. HydroFillPlus pumpa saab alla lasta ja täita maksimumtasemeni. Täitmisel miinimumtasemest 800 l/min maksimumtasemeni 1500 l/min kiirusel täitub paak väga kiiresti. 

Prits Condor Endurance kasutab võimsat 235 kW (320 hj) mootorit. Tugevate J-poomide ja StabiloPlus alusraami lisamisega on võimalik pritsida suurel kiirusel. Poomide laius on 24−54 m. Pritsi sõidukiirus on 50 km/h. Teedel sõites aitab see kaasa suure jõudluse tagamisele.

Pritsi paagi maht, l

8000

Pikkus, cm

 1100 − 1200

Veepaagi maht l

700

Standardrehvide suurus

520/85 R46

Pumba tootlikkus, l/min

2 x 280 (Comet)

Rattaajam

Hüdrostaatiline

Poomi laius, m

15-110

Mass, kg

12000-13000

Sektsioonide arv, tk

15 sektsiooni

 

 

Tsirkulatsioonisüstem

 EcoFlowPlus

 

 

Maksimaalne lubatud sõidukiirus, km/h

50

Mootor, kw

298 Cummins

Kõrgus, cm

399

Rattavahe laius, cm

alates 225-325

Laius, cm

300

Veermik

StabiloPlus

StabiloPlus, GreenFlowPlus, BalancePlus ja HighTechAirPlus süsteemide kasutamisel langeb iga tilk vajalikku kohta

Maksimaalne tootlikkus ja mugavus

Eriti lihtne juhtida koos EcoTronicPlus'ga

Iseliikuv prits AGRIFAC Condor Endurance video
Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta