Kverneland 333X M (muljuriga)

Kverneland 3330 M seeria muljurniidukid on varustatud uue QuattroLink neljapunktilise liigendvedrustusega. Vastav vedrustus võimaldab niidupinda veelgi paremini kopeerida ning seda isegi suurtel kiirustel. Niiduseade on vedrustatud nelja järeljooksuga õõtshoovaga, mis on kinnitatud fikseeritud kandetalale ja mis võimaldab tal sõltumatult liuelda põllul ja kohanduda täpselt ja kiiresti iga ebatasasusega.

Uued QuattroLink niidukid on loodud suuremat tootlikkust ja raskemaid tingimusi silmas pidades ning seda kõike tänu tema suurepärasele maapinna kontuuri järgimisele ja paindlikule töölaiuse muutmisele.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Kverneland 333X M (muljuriga)
  • Kõikidel 3330 seeria niidukitel on QuattroLink liigendvedrustus.
  • Töölaiused 3,16 m ja 3,60 m.
  • Piiratud liikumisega teraspiidega muljur.
Kverneland 333X M (muljuriga)

Täiuslaiuses NonStop BreakBack kaitsesüsteem

Tänu uuele QuattroLink neljapunktilisele liigendvedrustusele on kogu niiduki lõikemehhanism maksimaalselt kaitstud. QuattroLink liigendvedrustuse abil liigub takistuse korral sama palju taha ka see niiduki ots, mis on traktorile lähemal.

Taha liikumisel tõuseb lõikemehhanism üles, vältides kokkupõrget takistusega. Pärast takistuse ületamist naaseb niiduk kohe tööasendisse. See tagab pideva ja katkematu tööprotsessi.

Kverneland 333X M (muljuriga)

Efektiivne pöörderibal töötamine

Tänu QuattroLink vedrustusele hoiavad Kverneland 3330 seeria niidukid alati niidupinnast ühtlast vahekaugust kogu töölaiuse ulatuses. Kui pöörderibal tõstetakse niiduseadet, tõuseb niiduki kandetala 10ᵒ nurga all. See kindlustab Kverneland 3330 seeria niidukitele kliirensi vähemalt 500 mm kogu töölaiuse ulatuses.

Kui niiduk langetatakse tagasi tööasendisse, langetatakse lõikemehhanism niidupinnale ühtlaselt kogu laiuse ulatuses, ilma, et üks ots puutuks maapinda varem kui teine, mis vähendab niiduki kulumist ja tekitab vähem mittevajalikke pingeid.

Kverneland 333X M (muljuriga)

Transport ja hoiustamine

Püstiasendis transportimine

Transportimiseks pakitakse niiduk hüdrosilindri abil traktori taha väga kompaktsesse vertikaalsesse asendisse. Kokkupanemise süsteem kindlustab massi jaotumise ühtlaselt ja raskuskese on traktorile väga lähedal. Transpordikõrgus ei ületa 4 meetrit.

Turvaline ja kindel hoiustamine

Tänu integreeritud parkimistoele on Kverneland 3300 seeria niiduki hoiustamine tehtud väga mugavaks ja lihtsaks ning niiduk vajab hoiustamisel väga vähe ruumi. Masin toetub tugevale parkimistoele ning tema kõrgus jääb alla 4 meetri.

Kverneland 333X M (muljuriga)

SemiSwing muljur

Veelgi efektiivsem muljumine

Kverneland 3330 seeria niidukitel on võimalik reguleerida muljurplaati nii eesmisest kui ka tagumisest servast. Muljurplaadi esiosa reguleeritakse eraldi hoova abil, mis aitab vähendada ummistumist, seda isegi rohu suure vooluhulga korral. Ka muljurplaadi tagaosa saab reguleerida eraldi hoovaga, mis aitab häälestada rohu voolu kas siis vaalu moodustamiseks või hajutusseadmega hajutamiseks.

Teraspiidega muljur

Kverneland unikaalne SemiSwing teraspiidega muljur täidab oma funktsiooni tsentrifugaaljõu abil. Sellesse on ühendatud võime agressiivselt muljuda ning samas on ta ka hea kaitse võõrkehade vastu, olles sealjuures suhteliselt kulumiskindel. Töötamise ajal on piid fikseeritud asendis, tänu millele saadakse intensiivne muljumine ja minimaalne kulumine. Samas, kui kivi või muu võõrkeha, mis on ületanud tsentrifugaaljõu (ca 22 kg iga piide paari kohta), satub niidukisse, surutakse see muljuri piide paarile ja lastakse masinast läbi ilma kahju tekitamata.

Kverneland 333X M (muljuriga)

Vaalutamine ja hajutamine

Automaatselt pikenevad vaalu plekid

Vaalu plekkide abil luuakse vajaliku laiusega vaalud. Liigutades vaalu plekke sissepoole, pikenevad need automaatselt.

Lihtne ümberlülitamine hajutamise peale

Ümberhäälestamine vaalutamiselt hajutamisele võtab ainult ühe minuti. Vaalu plekid lükatakse kõrvale ning FlipOver hajutusseade pööratakse 180° ringi. FlipOver hajutusmehhanismi abil hajutatakse niidetud rohi kogu niidetud alale. Lihtsalt ja ilma tööriistadeta saab vaalude niitmisest üle minna rohu laialihajutamisele.

Kverneland 333X M (muljuriga)

Muljurplaadi topelt reguleerimine

Kverneland 3330 seeria niidukite muljurplaati saab reguleerida nii eesmisest kui ka tagumisest servast, et seadistada muljumist vastavalt rohumassi omadustele. Eesmine serv on eraldi seadistatav, et sobituda rohumassi intensiivsusele ning vältida ummistusi. Tagumise serva seadistamine kindlustab sujuva massi liikumise vaalu või hajutamisseadmele.

Kverneland 333X M (muljuriga)QuattroLink vedrustus

Võidusõiduauto tehnoloogia muljurniidukitel

Mis teeb QuattroLink vedrustuse unikaalseks? Niiduseade on kandetala külge ühendatud nelja järeljooksuga õõtshoovaga, mis lubavad sellel vabalt liuelda mööda põllu pinda ja kohanduda täpselt ning kiiresti põllu reljeefiga, seda ka suurel kiirusel.

Kompromissideta paindlikkus

3330 seeria niidukite liikumine on väga paindlik - üles-alla 700 mm ning ristisuunas pöördumine 30°. Seejuures hoiab neljahoovaline QuattroLink vedrustus kogu töötamise aja surve maapinnale konstantsena.

Millist kasu annab QuattroLink?

Täpselt nagu võidusõidul, nii ka niitmisel soovitakse saavutada suuremaid kiirusi. Selle eelduseks on kiirem ja täpsem kohandumine muutuva reljeefiga. Just sellest kasvabki välja põhiline kasu, mis saadakse Kverneland 3330 seeria niidukite kasutamisel. Nelja hoovaga vedrustus annab niiduseadmele erilise paindlikkuse ja reaktsioonikiiruse reljeefi kopeerimisel, mis omakorda paneb aluse suuremale liikumiskiirusele ja tootlikkusele.

 

Töölaius, m

Ketaste arv, tk

Muljuri tüüp

3332 MT

3,16

8

SemiSwing teraspiidega

3332 MR

3,16

8

Kummirullidega

3336 MT

3,60

9

SemiSwing teraspiidega

3336 MT Vario

3,60

9

SemiSwing teraspiidega

Uus QuattroLink neljapunktiline liigendvedrustus

Töölaiused 3,16 m ja 3,60 m

Paindlik vedrustus – liikumisulatus 700 mm, 400 mm üles ja 300 mm alla

Mehaaniline 150 mm ülekatte seadistamine

Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta