Kverneland 43XX (muljuriga)

Kverneland 43XX seeriasse kuuluvad külg- või kesktiisliga järelveetavad muljurniidukid – 4324 LR, 4328 LT, 4332 LT, 4336 LT, 4332 CT, 4336 CT ja 4340 CT. Niidetud rohi laotatakse vaaludena või laiali hajutades.

Tänu varustusele, millesse kuuluvad SemiSwing teraspiidega muljur, vähese hooldusvajadusega lõikelatt, SuperFloat maapinna kopeerimissüsteem, BX Auto-Swather vaalukonveier ja FlipOver vaalu laialihajutamise süsteem, tulevad Kverneland 4300 seeria niidukid toime ka kõige keerukamates oludes ja seda silmapaistva tootlikkusega.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Kverneland 43XX (muljuriga)

Ümarate ketastega lõikelatt

Kvernelandi niidukitel kasutatakse ümaraid kettaid. Ümarad kettad on vähem tundlikud kivide suhtes ning vähendavad löökkoormusi jõuülekandele. Kivid tõrjutakse eemale, enne kui nad põhjustavad kinnikiilumisi. Tänu sellele on remondi- ja hoolduskulud väiksemad – samal ajal kui niitmine on puhas ja agressiivne.

Kvernelandi niidukite lõikelatil on suur õli mahutavus, mis kindlustab madala töötemperatuuri. Tänu sellele on jahutamine hea ning kogu latt saab korralikult määritud. Pikalt kumerdatud hammastega hammasrattad jooksevad õlis, mis kindlustavad vaikse ja võimsa jõuülekande. Ühtlasi on üleni keeviskonstruktsioonina valmistatud lõikelatt suure jäikuse ja vastupidavusega.

Kasutades ProFit terade kiirvahetussüsteemi, muutub masina hooldus väga lihtsaks. Terade vahetamine on spetsiaalheeblit kasutades väga lihtne.

Kverneland 43XX (muljuriga)

BX vaalukonveier

Kverneland 4300 seeria niidukeid saab varustada ka mitmekülgse Kverneland BX Auto-Swather vaalukonveieriga, et paigutada kaks vaalu kokku. Sel viisil saab moodustada suuri vaale suurtele silohekselditele või pressidele, et kiirendada saagikoristust. Töö ajal saab hõlpsasti vaalukonveierit traktori kabiinist üles tõsta või alla lasta. See võimaldab paindlikult sobituda erinevatele oludele ilma aega raiskamata.

Kverneland 43XX (muljuriga)

FlipOver hajutusseade

Lisana on Kverneland muljurniidukeid võimalik varustada FlipOver vaaluhajutusseadmega. Niidetud rohi tõstetakse üles ja muljuri piid viskavad selle mööda niiduki ülemist osa, mille lõpus on juhtplaatidest koosnev FlipOver hajutuslabad. Niidetud rohi jaotatakse kogu niidetud alale.

Rohu laialihajutamist saab muuta muljuri hajutusplaadi reguleerimisega. Suurem muljuri rootori ja hajutusseadme vahe kindlustab ühtlasema hajutuse kogu töölaiuses. Ühtlasem laialihajutamine kiirendab rohu kuivamist. Tänu FlipOver hajutusseadele on võimalik rohi niita ja hajutada ühe töökäiguga, säästes aega ja vähemalt ühe kaarutamise.

Kverneland 43XX (muljuriga)

V-kujuliste kummirullidega valtsmuljur

Kverneland valtsmuljur kujutab endast täislaiuses V-kujulisi rulle, mis haaravad õrnad kultuurid, nagu lutsern, lõikelatilt ja muljuvad seda mõõdukalt, vähendades lehtede kadu miinimumini. Rullide konstruktsioon kindlustab ühtlase ja õhulise vaalu moodustamise. Muljumise intensiivsust saab muuta tööriistu kasutamata, muutes ülemise ja alumise rulli vahelist survet.

Kverneland 43XX (muljuriga)SuperFloat – suurepärane maapinna kopeerimine

Kverneland 4300 seeria niidukid paistavad silma oma ainulaadse patenteeritud Kverneland „SuperFloat“ maapinna kopeerimise ja vedrustuse süsteemi poolest. Eraldi vedrustustega lõikelatt ja muljurseade on pearaami külge kinnitatud kahe suure reguleeritava vedru abil, mis võimaldavad maapinna head kopeerimist. Vedrude pinge reguleerimisega reguleeritakse ka survet maapinnale. Lisaks sellele on lõikelatil veel oma kinnitusmehhanism, mis hoolitseb täpse lõikekõrguse eest.

Vastava seeria niidukite väikese läbimõõduga ümarad kettad tagavad madala ja kergesti reguleeritava lõikekõrguse, mis jääb vahemikku 3,0-6,0 cm. Vaalumoodustajad võivad moodustada erineva laiusega vaalusid vahemikus 0,7-2,2 m. Seejuures BX vaalukonveieriga saab kaks vaalu laotada teineteise kõrvale. Muljurit kasutades kuivab niidetud rohi kiiremini. Optimaalne efekt saavutatakse reguleerides Y-kujuliste sõrmedega võlli pöörlemiskiirust ja reguleeritava kumera plaadi asendit.


 

 

Töölaius, m

Ketaste arv, tk

Tiisel

Muljur

Jõutarve, hj

 

4324 LR

2,40

6

Vasak

Valtsmuljur

60

4328 LT

2,81

7

Vasak

SemiSwing teraspiid

70

4332 LT

3,16

8

Vasak

SemiSwing teraspiid

80

4332 CT

3,16

8

Kesk

SemiSwing teraspiid

80

4336 LT

3,57

9

Vasak

SemiSwing teraspiid

90

4336 CT

3,57

9

Kesk

SemiSwing teraspiid

90

4340 CT

4,00

10

Kesk

SemiSwing teraspiid

100

Töölaiused 2,40; 2,81;            3,16; 3,57 või 4,00 m

SuperFloat kahetoimeline maapinna kopeerimise ja vedrustuse süsteem

Saadaval koos BX vaalukonveieriga või FlipOver laialihajutamise süsteemiga

SemiSwing teraspiidega muljur või V-kujuliste kummirullidega valtsmuljur

Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta