Seemned

Seoses laienemisega, tegeleb edaspidi Eestis seemnete müügiga Linas Agro OÜ.

 Lisaks lisanduvad Linas Agro OÜ tooteportfelli ka taimekaitsevahendid.

 

Kevadhooajaks pakub Linas Agro:

-taimekaitsevahendeid

-seemneid

-heinaseemneid

-mahetootjatele sisendeid

-leheväetiseid

Linas Agro tooteportfell on pidevas muutuses ning uued tegevusvaldkonnad ja tootegrupid on peatselt lisandumas.

Selleks, et saaksime teid kursis hoida värske informatsiooniga, palume teil leida hetk ja liituda Linas Agro uudiskirjaga SIIN.

 

Müügimeeskond

Jaanika Liir - Müügijuht, heinaseemnete tootejuht

tel. 5885 5400; e-mail: jaanika.liir@linasagro.ee

Viljandi, Valga, Võru, Saare, Hiiu

 

Remek Meel - Mahetoodete ostu-müügijuht

tel. 5303 9306;  e-mail: remek.meel@linasagro.ee

Mahetootjad üle-Eesti

 

Teet Liiv - Müügijuht

tel. 5885 7500; e-mail: teet.liiv@linasagro.ee

Lääne-Viru, Ida-Viru, Harju, Järva

 

Hanna-Stiina Pettai - Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5850 2138; e-mail: hanna-stiina.pettai@linasagro.ee

Tartu, Põlva, Jõgeva

 

Siim Lilienthal - Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5850 8568; e-mail: siim.lilienthal@linasagro.ee

Pärnu, Rapla, Lääne

 

Andres Kirsipuu - Taimekasvatusjuht

tel. 5850 8986; e-mail: andres.kirsipuu@linasagro.ee

 

Andrus Lund - Agronoomia ekspert

tel. 5069 499; e-mail: andrus.lund@linasagro.ee

 

Võta müügimeeskonnaga ühendust ja küsi pakkumist juba täna!

 

Jälgi tegevusi ka:
https://linasagro.ee/
www.facebook.com/LinasAgroEE

 

<Tagasi