Traktor Case IH Puma Multicontroller

5 mudelit 150 kuni 220 hj 

Järjest täiustatakse Case IH jõuülekannet, vedrustust, juhtseadet, istmeid ja valgustust, et pakkuda usaldusväärse toodet, mis annab ettevõttele eelise.  

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Traktor Case IH Puma Multicontroller
  • VÕIMAS HÜDROSÜSTEEM 
  • AVAR KABIIN 
  • CASE IH COMMON RAIL DIISELMOOTORID 
  • INTUITIIVNE JUHTIMINE 
  • MUGAVUS, KONTROLL JA TURVALISUS  
  • TÄPNE KONTROLL 
Traktor Case IH Puma Multicontroller

Võimas hüdrosüsteem 

Tõstab isegi kuni 10 463 kg raskust. 

Avar kabiin 

Puma traktorite kabiin on vaikne ja turvaline "töökabinet" põldudel. Müratase on ainult 69,4 dB, kliimaseade. Reguleeritav juhiiste, suurepärane panoraamnähtavus ja pehme iste kõrvalsõitja jaoks. 

Käigukast 

Käikude vahetamisel ei vajata sidurit. Väiksemad mudelid võivad olla varustatud poolautomaatse või automaatse käigukastiga. Käigukastil 18x6 on automaatsed käiguvahetusrežiimid, mis suurendab käikude automaatsel vahetamisel tööviljakust ja säästab kütust. Täiendav 19. käik võimaldab traktoril sõita kiirusega 40 km/h ECO-režiimil või arendada kiirust kuni 50 km/h.  

Traktor Case IH Puma Multicontroller

Case IH Common Rail diiselmootorid 

Kõigil selle seeria traktoritel on Case IH tütarettevõtte FPT uue põlvkonna turbokompressorite ja õhu vahejahutiga mootorid. Mootoritel on üheliiniline kütuse sissepritsesüsteem. Tänu sellele töötab mootor sujuvalt ning vaikselt ja säästab kütust.

Toitehalduse abil genereerib mootor täiendavalt 45 hj. Tänu ainulaadsele väntvõlli töötlemisele on poolsünteetilise õli kasutamisel õlivahetusintervall 600 tundi. Traktorid on varustatud SCR (selektiivse katalüütilise redutseerimise) süsteemiga, mis tähendab, et traktor vastab heitmestandardile TIER V.

Traktor Case IH Puma Multicontroller

Intuitiivne juhtimine 

Multicontroller™ käetugi, ICP juhtpaneel ja  AFS Pro 700 ™ puutetundliku ekraaniga monitor ühendavad traktori kõiki põhifunktsioone.

Multicontroller™ käetoega saab juhtida kõike alates sõidukiirusest või turuliidrist Headland Management Control II ja lõpetades esi-ja tagakonksu juhtimisega. 

Traktor Case IH Puma Multicontroller

Mugavus, kontroll ja turvalisus 

Esisilla vedrustus suurendab mugavust, parandab juhitavust ja neutraliseerib traktori "hüplemist", mida tekitavad rasked tagaossa paigaldatud tööriistad. Täiustatud vedrustussüsteem tagab maksimaalse stabiilsuse ja pakub automaatset, koormusest sõltuvat isetasandumist.

Puma 185 ja kõrgematel mudelitel valitud esisilla vedrustus  on "aktiivne" süsteem, mille andurid jälgivad erinevaid parameetreid nagu kiirendus, pidurite sisselülitus, reljeef, sõidusuuna muutus ja koormus konksule. Tulemuseks on suurepärane stabiilsus ja mugavus. 

Mugav juhtimine Traktor Case IH Puma Multicontroller

Puma  Multicontroller  traktori istmed on väga mugavad.  Mugav, vaikne ja ergonoomilise disainiga kabiin, hea nähtavus. Kontseptsioon on kohandatud kasutaja vajadustele ja maksimaalsele töötulemusele. 

Silindrite arv 6, maht 6,7 l

Õlivahetusintervall, mototunnid 600 

Võimsus 150 −220 hj 

Hüdropump kuni 150 l/min

Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta