Eesti Põllumajanduse Aastanäitus 2023

18.09.2023

Dotnuva Baltic osaleb ka sel aastal EPA messil. Leiate meid 11.-12. oktoobril koos Linas Agro OÜ-ga ikka samadelt tuttavatelt messialadelt - välistendilt V-20 ja sisestendilt A-32.

Tule ja võtame koos selle hooaja kokku. Meie eksperdid vastavad hea meelega küsimustele, arutavad tekkinud väljakutseid, jagavad teadmisi ning tutvustavad meie uuemaid tooteid ja teenuseid. Seda kõike selleks, et aidata Sul tõhustada oma põllumajandustegevust ning toetada püstitatud eesmärkide saavutamist.

Toome kohapeale ka pisut tehnikat, mis viimasel ajal enim kõneainet on tekitanud. Räägime uuest kampaaniast "Case IH viib Alpidesse" ning avame saladuselaeka, millist uut põllumajandusprojektide valdkonda Dotnuva Baltic käivitama asub.

EPA messil pakub põnevust ka Linas Agro kampaania "Osta, võida, sõida!" raames toimuv 2-e Toyota Hiluxi 12-kuulise kasutusõiguse väljaloosimine.

Eesti Põllumajanduse Aastanäitus 2023

SEMINARID

Tule kindlasti kuulama ja kaasa rääkima ka meie seminaril "Õige söötmistehnoloogiaga tootmiskulud kontrolli alla!", kus meie müügidirektor Oliver Raudnagel ja Siloking tootegrupijuht Marko Kiisküla räägivad lähemalt miks ja millal eelistada iseliikuvat söödamikserit järelveetavale. Seminaril esitletakse ka reaalseid näidisarvutusi ja jagatakse klientide kogemuslugusid.

Seminar toimub kolmapäeval, 11. oktoobril kell 13:00-13:45 Helmi Kurriku auditooriumis (ERMi A-osas). Registreeri end osalejaks SIINOsalejate arv on piiratud!

Viljandi- ja Raplamaal toimunud põldkatsetest ning talivilja talvitumise ABC-st saab aga ülevaate Linas Agro seminaril "Katsetest kogemusteni: talivilja parimad tavad", mis toimub 11.10. kell 11:45-12:30 Aliise Moora auditooriumis (ERMi A-osas). Rohkem infot SIIT.

 

Selleks, et olla kursis, mis ja millal EPA messil meie stendidel toimub, liitu ka meie Facebooki üritusega.

Kohtumiseni 11.-12. oktoobril Tartus EPA messil!

 

Messi lahtiolekuajad ja asukoht:

Kolmapäev, 11. oktoober kell 10-18

Neljapäev, 12. oktoober kell 10-17

Eesti Rahva Muuseum, Muuseumi tee 2, Tartu

Parkimis- ja lisainfo leiad EPA2023 koduleheküljelt

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta