IsoMatch GEOCONTROL saab 10-aastaseks 

10.12.2021

IsoMatch GEOCONTROL oli 10 aastat tagasi üks esimesi täppisviljeluse tarkvararakendusi turul.

2011. aastal tõi Kverneland turule enda väetiselaoturite, pritside ja külvimasinate kontrollimiseks mõeldud nutikate juhtseadiste seeria, eesmärgiga suurendada täppisviljeluse süsteemide täpsust ja tõhusust. ‘iM FARMING’ üldnime kandev intelligentsete masinajuhtimissüsteemide seeria võimaldab kontrollida toiminguid tõhusamalt, olles muuhulgas varustatud automaatse sisse- ja väljalülituse ning sektorite haldamise funktsiooniga.    

IsoMatch GEOCONTROL töösIsoMatch GEOCONTROL on täiendav tarkvararakendus IsoMatch Tellus GO+ või PRO terminalides, mis aitab kontrollida kõiki ISOBUS-iga ühilduvaid Kverneland Groupi masinaid. GPS-vastuvõtjaga kombineerimisel täidab see hõlpsa, nutika ja tõhusa viljeluse vaatepunktist kõik tulevikuvajadused.      

„IsoMatch GEOCONTROL on parima kvaliteediga intelligentne masinajuhtimissüsteem neile, kelle jaoks on esmatähtis täppisviljelussüsteemide täpsus,“ selgitab Xavier Tros de Ilarduya, Kvernelandi täppisviljeluse tehnoloogia tootejuht. „IsoMatch GEOCONTROL-i sektsioonide haldamise funktsioon võimaldab külvata seemneid ja laotada väetist suurema täpsusega.“    

10 aastat täppisviljelust IsoMatch GEOCONTROL-iga  

Pärast esmakordset tutvustamist 2011. aastal toimunud Agritechnica messil, on IsoMatch GEOCONTROL-i tarkvara teinud läbi suuri muutusi.     

Kvernelandi 24 sektsiooni ja ühe kiirusega täppisviljeluse lahendus oli turul üks esimesi. Sellest ajast peale on IsoMatch GEOCONTROL-i kasutamiseks vajalik IsoMatch Tellus terminal läbinud uuenduskuuri ja sellest on saanud IsoMatch Tellus PRO. Täppisviljeluse vahendite tooteseeriasse lisandusid ka 7-tolline IsoMatch Tellus GO+ terminal ja mitmed tarvikud, nagu näiteks IsoMatch InLine valgusriba, IsoMatch Grip juhtkang ja IsoMatch TopService.     

Lisaks sellele on täiendatud ka IsoMatch GEOCONTROL-i tarkvara ennast – lisatud on sektoreid, kiirusi, keeli ja loodud ühilduvus erinevate tarvikutega.    

Võib-olla veelgi olulisem on see, et IsoMatch GEOCONTROL-i tarkvara võimaldas töötada välja täiendavaid masinaspetsiifilisi juhtseadiseid, nagu GEOSPREAD ja GEOSEED, et hallata väetise laotamisel ja külvi ajal samaaegselt töölaiusi ja erinevaid töökiirusi. Kuna IsoMatch GEOCONTROL ühildub ISOBUS-iga, saab sellega kontrollida kõiki ISOBUS-i toetavaid tarvikuid, näiteks pritse, laotureid, külvikuid, atrasid jms.     

Tarkvara toetab 110 sektorit ja 24 kiirust ning see pole kaugeltki meie saavutuste lagi! IsoMatch GEOCONTROL-i arendamine jätkub. Meie prioriteediks on alati põllumees ning lihtne, nutikas ja tõhus maaviljelus.     

Vaata videot: 10 aastat IsoMatch Geocontroli

Kverneland on Kverneland Groupi kaubamärk  
Kverneland Group on juhtiv rahvusvaheline ettevõte, mis tegeleb põllumajandusseadmete, elektrooniliste lahenduste ja digitaalteenuste väljatöötamise, tootmise ja turustamisega. Tootlikkus, tõhusus ja kestlikkus on tänapäeva põllumajanduses kolm olulist põhimõtet, mis ajendavad meid enda põllumajandusseadmete tehnoloogiat pidevalt täiendama. Kverneland Groupi uuenduslik tootevalik hõlmab maaharimis- ja külviseadmeid, koristusmasinaid, pallitajaid, laotureid, pritse, elektroonilise lahendusi ja digitaalseid maaharimisrakendusi põllumajanduses kasutatavatele traktoritele ja seadmetele.  

Küsi nõu spetsialistilt
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta