Case IH Luxxum 99-117 hj

Teistest sama suurusega traktoritest parema manööverdusvõime, kõrgema mugavusastme ja parema nähtavusega tagab see Case IH suurema tootlikkuse.

Luxxum seeriasse kuulub kolm mudelit nimivõimsustega 99 hj, 107 hj ja 117 hj, millel kõigil automaatse grupivahetusega 32x32 Semipowershift-jõuülekanne ning kolme nö agresiivsuse astmega suunavahetuse funktsioon kiireks edasi-tagasi liikumiseks.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Case IH Luxxum 99-117 hj

Mitmekülgne ja tõhus

Luxxum seeria traktorid on parimad keskklassi traktorid neile, kes ei vaja ehk kõige suuremat võimsust, kuid vajavad kõigis muudes pisiasjades parimat võimalikku. Kuigi kompaktsel neljasilindrilisel mootoril on vaid kuni 117 hobujõudu, pole palju asju, millega Luxxum seeria traktorid hakkama ei saaks. Need on loodud maksimaalselt mitmekülgseteks, olles transpordil kiired, nõlvadel püsivad, hoovis vilkad ja pöördealal hästi manööverdatavad.

Luxxum traktorid sobivad hästi laaduritööks, on enam kui piisavalt mugavad pikkadeks päevadeks põllul ning neil on hüdrauliline jõudlus raskete töömasinate käitamiseks ja liigutamiseks. 

Muudab tööpäevad lühemaks

Luxxum seeria traktori kabiinis leiab kõik funktsioonid, mida uusimatelt masinatelt oodatakse. Esimest korda on Case IH insenerid selle klassi traktoritesse paigaldanud ka juba ennast tõestanud ja ülivõrdes kiidetud Multicontroller käetoe juhtimiskontseptsiooni. Tänu sellele saab lihtsalt ja intuitiivselt ühe sõrmevajutusega juhtida traktorikabiinist kõiki traktori peamisi töökäske. 

Case IH Luxxum 99-117 hj

Kiire ja sujuv töö 

Kõigi Luxxum mudelite standardvarustuses oleva uue automatiseeritud 32x32 semipowershift- jõuülekandega saab tunda automaatika eeliseid, mida tavaliselt tunnevad ainult palju suuremate masinate juhid. Lisaks on Luxxum seeria masinatel ka neljakäiguline käigukast, mille puhul pole siduripedaali vajutamine vahemiku muutmisel vajalik. Lisaks täiendab sujuvamat sõitu programmeeritav käikude valik.

Jõud, mis Luxxum traktorid liikuma paneb, tuleb juba tõestatud töökindlatest FPT mootoritest. Patenteeritud Hi-eSCR heitgaaside järeltöötlemissüsteemiga varustatud mootoritel on suur sooritusjõud ja piisav pöördemoment koos kütuse ja AdBlue vedeliku tõhusa kasutamisega. 

 

Esmaklassiline mugavus 

Uue disainiga jäigad või vedrustatud esisilla variandid täiendavad Luxxum seeria traktorite omadusi vastamaks iga kliendi vajadustele. Luxxum mudeleid saab kohandada olenemata sellest, kas sellega tehakse pikki sõite või täidetakse põllul kergeid või raskeid ülesandeid. Lisaks pakub 80 l CCLS pump hüdraulikal piisavalt võimsust.

Lisana on saadaval ka Power Beyond ühendus. Tõhus kabiini vedrustus, mürasummutus kabiinis, valikuline esisilla vedrustus ja masina lihtne hooldamine loovad väga mugava töökeskkonna. Siin peitubki stressivaba ja produktiivse tööpäeva saladus.

Täiendav juhtimine active clutch süsteemigaCase IH Luxxum 99-117 hj 

Active Clutch süsteem suurendab juhi mugavust ja turvalisust. See funktsioon hõlbustab ohutut peatumist ristmikel ja kohalt liikuma hakkamist koos raskete haagistega. Ülekande pöördemomendi andurid tagavad automaatselt, et jõuülekanne ei katkeks, kui pidurid rakendatakse allamäge sõitmisel suure koormusega, s.t sidur ei ole lahutatud.

Tõeline laadimismeister

Luxxum seeria masinatel on konkurentsitult parim nähtavus kabiinist. Ühes tükis esituuleklaas ning kõrge vaatega katus tagavad piiramatu nähtavuse ka esilaadurit kasutades. Koos esisilla vedrustuse ja uuenenud jõuülekande ning Powershuttle funktsiooniga on Luxxum tõeline laadimismeister.
 

Mudel

Luxxum 100 

Luxxum 110

Luxxum 120

Silindrite arv / töömaht, cm3

4 / 3,4

Nimivõimsus (ECE R120), kW/hj

73 / 99

79 / 107

86 / 117  

Õlivahetusintervall, mototunnid

 600

Kütusepaak, l / AdBlue paak, l 

150 / 14

Käigukasti tüüp / käikude arv

automatiseeritud 32x32

Hüdroväljavõtted, tk

kuni 4 sektsiooni taga 2 ees

Hüdrosüsteemi tootlikkus, l/min

kuni 100

Jõuvõtuvõlli kiirused, p/min

540/540E/1000/1000E

Max tõstevõime, kg

5600

Pikkus / laius / kõrgus, mm

4197/2250/2754

Standardsed esirattad

14.9 R24

Standardsed tagarattad

18.4 R34

Silindrite arv: 4 

Õlivahetusintervall, mototunnid: 600 

Nimivõimusus     99 – 117 hj 

Hüdrosüsteemi tootlikkus kuni 100 l/min 

Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta