Korrektsioonisignaalid

Korrektsioonisignaale kasutatakse soovitud positsioneerimistäpsuse saavutamiseks koos töötlemata GNSS-satelliitsignaalidega. Vastuvõtja saab kasutada mitut korrektsioonisignaali, mida edastatakse satelliidi, raadiomooduli või mobiilse interneti (NTRIP) kaudu, kasutades mobiilset andmesidet töötlemis- ja sidemooduli kaudu (sõidukisse integreeritud).

Case IH edasimüüja saab edasimüüjaportaali ja sõiduki haldussüsteemi kaudu tõsta täpsust ja võimendada korrektsioonisignaale.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Korrektsioonisignaalid

EGNOS - Euroopa Geostatsionaarne Navigatsioonilisasüsteem  EGNOS (ingl. European Geostationary Navigation Overlay Service). Süsteem kuulub Euroopa Kosmoseagentuurile. EGNOS kasutab kolme satelliiti, mis ei muuda asukohta maapinna suhtes, st on geostatsionaarsed.  

Süsteemi korrektsioonisignaal on tasuta ja vabalt kättesaadav. See tagab + - 20 cm täpsuse ja sobib suurepäraselt pritsimis- või väetamistöödeks.

Korrektsioonisignaalid

RTK on endiselt parim lahendus täpsuse, korratavuse ja kiire ühenduse tagamiseks. RTK välistab igasuguse GNSS nihkumise võimaluse ja annab teile + -2,5 cm täpsuse. XFill võimaldab kasutajatel jätkata tööd RTK täpsusega, kui ühendus RTK jaamaga ebaõnnestub (näiteks kui ühendus RTK tugijaamaga või VRS-võrguga katkeb). See funktsioon on saadaval valitud GNSS-vastuvõtjates.

XFill säilitab täpsuse lühikeste korrigeerimisvigade korral kuni 20 minutit. RTK signaali kasutades hoiate oma tehnoloogilised rööpad alati samas kohas, vältides täiendavat mulla sõtkumist.

Korrektsioonisignaalid

Müüdud seadmete usaldusväärse töö tagamiseks investeerib UAB Dotnuva Baltic jätkuvalt oma RTK tugijaamade võrku DOTNET, mis on ette nähtud korrektsioonisignaali edastamiseks mitte ainult meilt, vaid ka teistelt tootjatelt ostetud seadmetele.

DOTNET juurdepääsu ostmisega on teile tagatud:

  • RTK täpsus on vähemalt 2,5 cm kogu DotNeti kaetud alal.
  • Kindel, nominaalne ühendus korrektsiooni allikaga ka hooajal.
  • Tehniline tugi leedu keeles.
  • Töötab usaldusväärselt, kuna 16–20 satelliiti on pidevalt nähtavad ja korrigeeritavad. Raske on ette kujutada takistust, mis neid kõiki blokeeriks.
  • Signaali maksimaalne töökindlus olenemata maastikust ja metsast.
  • RTK 8 tugijaama, mis hõlmavad kogu Leedut ja piiri naaberriikidega.
  • Piiril töötamisel pole teil probleeme ümberlülitumisega teisele mobiilioperaatorile.

dotnetRangePoint RTX korrektsioonisignaal on paljudele farmidele suurepärane ja säästlik lahendus.  Üheaastase litsentsiga kasutab teie vastuvõtja GPS, Glonass ja Galileo satelliitsüsteeme ning arvukad satelliidid kaitsevad teid  häirete eest metsa või kõrgete takistuste lähedal töötamisel.

Garanteeritud täpsus vahemikus- + 15 kuni - + 5cm sobib suurepäraselt teravilja külvamiseks ja paljudeks muudeks töödeks.

RTK korrektsioonisignaal tagab + - 2,5 cm täpsuse

RangePoint RTX korrektsioonisignaal tagab täpsuse vahemikus  - + 15 kuni - + 5 cm

EGNOSe korrektsioonisignaal tagab + - 20 cm täpsuse

DOTNET tugijaamade võrk vähemalt 2,5 cm RTK täpsusega

Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta