Kverneland iXter B

Ripp-prits Kverneland iXter B on paljude aastate jooksul koos põllumeestega tehtud uuringute ja arendustööde vili: see on täna kõige moodsam taimekaitsepritside sari, mis on loodud lähtudes kasutajasõbralikkuse ja keskkonna säästmise põhimõtetest. 

Kverneland pakub kutselistele põllumeestele pihustite juhtsüsteemiga iXflow-E ja täiesti uuel riistvara- ja tarkvaraplatvormil iXspray põhinevat kasutajasõbralikke kõrgtehnoloogilisi ripp-pritse.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Kverneland iXter B

Püsivus

Pritsimispoomil HC on kolmnurkne ristlõige ja kaldumisvastane süsteem, mis võimaldab ka keerukates tingimustes suure kiirusega pritsimist. Pritsimiskõrguse juhtsüsteemil Boom Guide Pro on valikuliselt 5 asendiandurit.

Poomi kummagi otsa lisaandur pakub lisaks ohutuse suurenemisele võimalust hoida juhtsüsteem Boom Guide poomi vähendatud töölaiuse olukorras töövõimelisena.  

Kverneland iXter B

Kasutuslihtsus

Taimekaitsepritside sari iXter B on loodud silmas pidades kasutusmugavust, nutikat elektroonikat ja keskkonnahoidu, et kasvatada parima kvaliteediga saake.

Täpne pritsimine

iXter B ripp-poomi riputus annab poomile parima püsivuse ja pehme tasakaalustuse ning vähese üles-alla liikumise, mis vähendab pritsimiskõrguse muutusi ja aitab tagada vilja korralikku katmist.

Kverneland iXter B

Nutikas elektroonika

Ripp-pritside sari iXter B koos platvormiga iXspray on täielikult ISOBUS-iga ühilduv, mis tähendab „ühenda ja kasuta“ kasutamist terminaliga IsoMatch Tellus GO+ või PRO või iga muu AEF sertifikaadiga terminaliga. Vaistliku puutetundliku kasutajaliidesega uuendusliku iXspray riistavara ja tarkvara kombinatsioon tagab iXdrive-i kasutajasõbraliku kasutamise.

Kverneland iXter B

Vedelikuhaldus

Ripp-pritside sarja iXter B poomidel on erilised omadused, mis hõlbustavad torustiku täitmist ja põhjalikku puhastamist, et säästa kulusid ja vähendada samas keskkonnamõjusid. Võimalik on valida kraanide käsitsi juhtimine juhtpaneeliga EasySet, poolautomaatne juhtimine iXclean Comfort või täisautomaatne haldussüsteem iXclean Pro.

Uus omadus on iXflow-E pritsimistorustiku ringlussüsteem, mis on saadaval koos elektriliselt juhitavate pihustitega.

Kverneland iXter B

Ühenduvus

Esimene samm ühendumiseks IsoMatch rakenduste maailmaga. Ühendage hõlpsalt oma masinaga rakenduse IsoMatch FarmCentre, IsoMatch TopService või IsoMatch TopRemote vahendusel.

iXter B10 B13 B16 B18
Paagi nimimaht, liitrit 1000 1300  1600  1800 
Paagi täismaht, liitrit 1100 1450  1800  2000 
Kemikaalide vastuvõttur, liitrit 30 
Puhta vee paak, liitrit 180
Kätepesuvee paak, liitrit 18
Pumbad, l/min 150/200/260
Reguleerimissüsteemid FMC / IsoMatch Grip koos IsoMatch Tellus PRO, IsoMatch Tellus GO+ või mõne muu ISOBUS-i toega terminaliga
iXclean iXclean Comfort või iXclean Pro

Täpne pritsimine

Nutikas elektroonika

Kasutuslihtsus

Kaldumisvastane süsteem

Kverneland iXter B video
Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta