Kverneland Turbo T i-Tiller

Kverneland Turbo T i-Tiller tüükultivaator on Turbo kultivaatori täiustatud versioon. See on loodud tagama parimat töökvaliteeti ja maksimaalset tootlikkust, hoides samal ajal kasutuskulud madalaimad. Selle saavutamiseks juhitakse kultivaatori töösügavust ja tasandamist otse ISOBUS-terminali kaudu. Vastav tüükultivaator on mõeldud maa harimiseks 3 kuni 20 cm sügavuselt.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Kverneland Turbo T i-Tiller

Kverneland Turbo T i-Tiller tüükultivaatori saab komplekteerida erinevatele tingimustele vastavaks. Valikus on kaks erinevat piid (Reflex- või C-pii), kaks erinevat tasandusvarustuse versiooni (tasanduspiide või tasandusketastega) ning võimalus reguleerida agressiivsust ja kaldenurka maapinna suhtes.

Turbo T i-Tiller tüükultivaatori töösügavust ja tasandamist saab hõlpsasti, ühe nupuvajutusega, reguleerida ISOBUS-terminalist, misjärel kohandab nutikas Turbo T i-Tiller süsteem kõik parameetrid vastavalt mullatingimustele.    

Sügavuse reguleerimist saab teha igal ajal, seejuures ka liikumise pealt, olenevalt mullaoludest.

Kverneland Turbo T i-TillerKvernelandi dünaamiline veojõukontroll On-The-Go kannab tüükultivaatori suurema haarduvuse saavutamiseks kaalu esiratastelt traktori tagaratastele. Künklikes oludes reguleeritakse survet pidevalt, et säilitada valitud surve. Tulemuseks on väiksem kütusekulu, libisemise kontrollimisel vähem rehvide kulumist ja parem pinnase struktuur, seejuures vältides tihendamist.

Automaatne Auto-Protect ülekoormuskaitse kaitseb aga masina raami. Auto-Protect ülekoormuskaitsesüsteem reageerib takistustele või külgjõududele. Nutikas süsteem tõstab tüükultivaatorit, kui väärtused ületavad normi, nt kui operaator hindab valesti masinale mõjuvaid jõude.  See tagab agregaadile pikema tööea.

Turbo T i-Tiller

 

 

Töölaius, m

6,5

8,0

Piide arv, tk

33

41

Piiridade arv, tk

5

5

Piide asetus, cm

19

19

Kliirens, mm

725

725

Kaal koos Actipack rulliga, kg

6600

7400

Traktori tööjõutarve (min/max), hj

200  / 350

240 / 450

Traktori jõutarve alates 200 hj

Töölaius 6,5 kuni 8,0 m

Piide asetus 19 cm

Kliirens 725 mm

Kirjuta spetsialistile
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta