Ajutine töökorralduse muudatus

 

Hea klient ja koostööpartner!

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga ja Eestis kehtestatud piirangutega on meie soov hoida oma töötajate ning klientide tervist, seega oleme alates 9.03.2021 osaliselt kaugtööl.

Alates 09.03.2021 kehtima hakanud töökorraldusega on meie esindused SULETUD kõrvalistele isikutele kuni 11.04.2021 ja kauba vastuvõtt ning väljastamine toimub ainult eelneva kokkuleppe alusel.

Vaatamata välja kuulutatud piirangutele anname endast siiski parima, et täita võetud kohustused ja antud lubadused klientide ees. Küll aga palume valmis olla olukorraks, kus tellimuste täitmine võib võtta tavapärasest kauem aega.

 

Varuosade tellimiseks palun võtke ühendust:

Tartu varuosade müügiesindajad:

Veiko Vaarak (Kverneland)  veiko.vaarak@dotnuvabaltic.ee, tel: 5300 6329

Marko Kiisküla (CaseIH), marko.kiiskula@dotnuvabaltic.ee, tel: 5300 6429

Viljandi varuosade müügiesindaja:

Mario Meister, mario.meister@dotnuvabaltic.ee, tel: 5300 7414

Rakvere varuosade müügiesindaja:

Leopold Kaupmees, leopold.kaupmees@dotnuvabaltic.ee, tel: 5343 8767

 

Hooldus- või remonttööde tellimiseks palun võtke ühendust:

Tartu esindus - Meelis Paas, meelis.paas@dotnuvabaltic.ee, tel: 5300 2299

Viljandi esindus - Kristjan Valgmaa, kristjan.valgmaa@dotnuvabaltic.ee, tel: 5300 2280

Rakvere esindus - Leopold Kaupmees, leopold.kaupmees@dotnuvabaltic.ee, tel: 5343 8767

 

Masinate müük:

Tartu esindus -  Enno-Hendrik Lauri, enno-hendrik.lauri@dotnuvabaltic.ee, tel: 58873250

Viljandi esindus - Marek Selter, marek.selter@dotnuvabaltic.ee, tel: 514 6636

Rakvere esindus - Janek Levin, janek.levin@dotnuvabaltic.ee, tel: 5037273

 

 

Kogu Dotnuva Balticu müügiosakond jääb kättesaadavaks e-maili ja telefoni teel. Vajalikud kontaktid leiab SIIT.

 

Kannatlikku meelt soovides,

Dotnuva Baltic AS

<Tagasi