Automatiseeritud tehnoloogia suurendab Axial-Flow® jõudlust keerulises saagikoristuses

17.04.2022

Axial-Flow - 45 aastat tõhusat saagikoristust

Mitmekülgne ühe rootoriga viljapeks on end tõestanud keerulisel ja märjal koristushooajal kogu mandril / AFS Harvest Command™ pakett uusimate 250 seeria lipulaevadest masinatega demonstreerib jõudlust, eeliseid teravilja kvaliteedile / Tõus tootlikkuses aitab kasutajatel viivitusi tasa teha.

Case IH Axial-Flow® kombainide sarja uusimate arenduste väärtust, sealhulgas 250-seeria lipulaevadest masinate AFS Harvest Command™ automaattehnoloogiat, on rõhutanud nende jõudlus viimaste aastate ühel raskeimal Euroopa saagikoristusel.

Vahelduvad ja kohati tugevad vihmasajud suures osas Euroopas tähendasid kombineeritud põllukultuuride kasvatajatele saagikoristuse peatamist.

Saagikoristust pikendati kahe-kolme nädala võrra hilisema saagi valmimise, kõrge niiskustaseme ja ettearvamatu ilma tõttu. Probleeme oli kõikjal, kuid Axial-Flow kombainiga suudeti töötada hoolimata keerulistest tingimustest, saavutades kõrge igapäevase töökiiruse, kui lõikamine oli võimalik, hoides saaki ja järgides põllukultuuride külvamist õigel ajal.

Case IH Axial-Flow viljapeksu- ja eraldussüsteem on tõestanud oma võimeid üle nelja aastakümne farmides üle maailma ja seda kõigest ühe liikuva elemendi abil. Axial-Flow rootor, mida kasutatakse vilja peksmiseks ja seejärel muust materjalist eraldamiseks, on ilma eraldi trumlita ja nõgus ega katkesta saagivoolu. 

AFS Harvest Command tõestab oma väärtust

AFS Harvest Command jälgib peamisi töökriteeriume alates pinnase kiirusest ja mootori koormusest kuni ettenihke reguleerimise ja sõela seadistusteni. Unikaalsed sõela rõhuandurid võimaldavad täpselt mõõta sõela koormust, võimaldades süsteemil määrata vahe sõela ülekoormuse ja tuulekadude vahel. Teraviljakaamera tuvastab mõranenud ja katkised tuumad ning muud materjalid peale teravilja (MOG) ning kohandab automaatselt sätteid, et need vastaksid operaatori soovitud teravilja kvaliteedieesmärkidele põllukultuuride puhul alates nisust ja odrast kuni maisi, sojaubade, rapsi ja riisini.

AFS Connecti telemaatika võimsus

Uusimad Axial-Flow 250 seeria kombainid pakuvad ka AFS Connecti juhtmevaba kahesuunalise andmeedastuse ja haldamise eeliseid, võimaldades omanikel täpselt hallata nii farmi, põllu kui ka masinapargi andmeid oma arvutist, telefonist või tahvelarvutist. Eelised hõlmavad võimalust koordineerida mahalaadimist, hooldust ja tankimist ning saada teateid saaginiiskuse ja muude saagiandmete kohta. Kõik see aitas Axial-Flow kombaini kasutajatel kitsast koristusaknast maksimumi võtta ning suurendada tootlikkust ja kasumit.

Oma osa mängivad uued päised

Case IH kombaini ja päise sidumine pakub kõrget töötõhusust ja töökiirust, sõltumata saagikusest ja tingimustest. 2022 aasta mudeli jaoks pakub Case IH 3050 Varicut Grain Header seeria rohkem tehases paigaldatud funktsioone, mis aitavad optimeerida jõudlust, suurendada mitmekülgsust ja pakkuda operaatorile veelgi rohkem mugavust.

Kaks kombainide seeriat vastavad klientide nõudmistele

Axial-Flow kombainid on saadaval kahes valikus, et sobida erinevatele põllumajandusettevõtetele. Tänu kompaktsele disainile ja suurele jõudlusele on Axial-Flow 150 seeria suunatud keskmise suurusega põllumeestele, kes otsivad suurt võimsust, teravilja kvaliteeti ja mitmekülgsust koos oma klassi parimate viljapeksu-, eraldamis- ja sõelaaladega, parima võimaliku ha/hr võimsuse saavutamiseks. 
Axial-Flow 250 seeria kombainid on suunatud suurpõllumeeste vajadustele, kes otsivad suurt võimsust, maksimaalset teravilja kvaliteeti ning tehnoloogiat ja automatiseerimist, mis on loodud saagikoristuse tootlikkuse maksimeerimiseks.

Axial-Flow 250 seeria kombain on üle nelja aastakümne seadnud suure võimsusega ja väga tõhusa saagikoristuse standardi. Teravilja kvaliteedi ja teravilja kokkuhoiu optimeerimiseks loodud 250-seeria kombineerituna valikulise AFS Harvest Command™ automatiseerimisega lihtsustab koristamist, tuvastades ja optimeerides masina sätteid – sõltumata operaatori oskuste tasemest.

 

Täispikk artikkel asub siin.
 

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta