Case IH toob turule uue täiustatud liigendtraktorite sarja

03.11.2020

 

Case IH uued Quadtrac ja Steiger AFS ConnectTM sarja traktorid, millel on spetsiaalselt Euroopa turule mõeldud omadused, jõuavad Euroopa turule 2021. aastal. Uutes masinates kasutatav uus andmeedastuse tehnoloogia on loodud lihtsustama andmete salvestamise ja jagamise võimalusi, mis on tänapäevase suurfarmi lahutamatuks osaks. Samuti on traktoritel sarnaselt 2019. aastal turule tulnud Magnum AFS ConnectTM sarja mudelitele ka mugav kabiin ja uuenenud juhtimisfunktsioonid.

Quadtrac AFS ConnectTM sarja roomikutega traktoritel (kaheksa mudelit võimsusvahemikus 525-692 hj) ja Steiger AFS ConnectTM ratastega traktoritel (kuus mudelit võimsusvahemikus 469-558 hj) on lisaks eelnevale ka järgmised uuendused:

 • AFS Connect võimendatud ühenduvus standardvarustuses
 • AFS Pro 1200 ekraan
 • Täiustatud ekraanitarkvara
 • AFS Vision Pro operatsioonisüsteem
 • AFS Vector Pro vastuvõtja
 • Uus Case IH Multicontroller käetugi
 • Uus kabiini sisekujundus, milles on kasutatud autotööstuse parimaid materjale ja disaini
 • Uus kütte-, ventilatsiooni- ja kliimasüsteem
 • Uued elektrohüdraulilised väljavõtted

Ülim ühenduvus

Uutes traktorites kasutatava AFS Connect tehnoloogia väljatöötamisel keskendusid Case IH insenerid sellele, et andmete kogumine oleks lihtne ja nende edastamine sujuv ning kiire. AFS Connect võimaldab kahesuunalist andmevahetust traktori ja kontoriarvuti vahel, tänu millele saab omanik mugavalt hallata oma ettevõtet ja masinapargi andmeid distantsilt nii kontorist kui mobiilsest seadmest.

AFS Connect tehnoloogiat toetavad kolm süsteemikomponenti:

 • AFS Pro 1200 ekraan – 12-tolline juhtimiskeskus, mis esitab põhjalikud andmed ning võimaldab omaniku (ning omaniku loal ka järelteeninduse) ekraani kaughaldust, lisaks lihtne mobiilseadme ühendamine Bluetooth’i abil, neli välikaamera kuva ja hea nähtavus nii päeval kui öösel.
 • AFS Vision Pro operatsioonisüsteem – kasutab nutitelefonile või tahvelarvutile sarnast juhtimissüsteemi, mida on mugav kasutada ning mida saab juhtida vastavalt eelistusele kas puutetundliku ekraani või nutirakenduse kaudu.
 • AFS Vector Pro vastuvõtja – tõhustab positsioneerimise korrigeerimissüsteeme alates madalast (WAAS ja AFS 1) kuni keskmise (AFS 2) ja kõrge (RTK ja AFS RTK+) täpsustasemeni.

Suurem mugavus, mis tõstab pika tööpäeva produktiivsust

AFS Connect Steiger ja Quadtrac traktorite kabiinide sisemuses on kasutusel varasemast veelgi paremad juhtimisfunktsioonid ja autotööstusest pärit materjalid, millega suurendatakse juhtimise lihtsust, kontrolli ja mugavust. Põhieesmärgiks on produktiivsuse suurendamine. Kabiinis on:

 • Täiesti uus kaheksa nupuga Multicontroller käetugi, millel on täielikult sõrmega juhitav pöördnupp ja uus Multicontroller juhtvalits nelja programmeeritava otsetee jaoks.
 • Uued kütte-, ventilatsiooni- ja kliimasüsteemid (HVAC), mis suurendavad veelgi mugavust.
 • Täiustatud roolisüsteem koos seadistatavate rooli ülekandearvudega, mis võimaldab põllul kiiremaid pöördeid.
 • 360-kraadine töötulede komplekt, mida saab kohandada vastavalt vajadusele.

Kiirem ja efektiivsem kaughaldus

Case IH AFS võrguportaal võimaldab omanikul või juhatajal uue sarja traktoreid hallata - ettevõtte ja masinapargi andmeid paremini töödelda nii kontori lauaarvutist kui ka mobiilsest seadmest, olenemata asukohast. Tänu turvalisele andmete edasi-tagasi liikumisele pilveteenuse kaudu, saavad kasutajad AFS Connect veebikeskkonda sisse logida ja vaadata hetke põllutöid, masinate teavet ja koguda agronoomilist infot, seda kõike nii, justkui viibiksid nad ise kabiinis. Samuti võimaldab süsteem jagada põllu täpsusega agronoomilist teavet kolmandate osapooltega, näiteks taimekasvatusjuhi või konsulendiga.

Võimendatud ühenduvus tagab ka suurema toe, mis vähendab probleemide lahendamisele kuluvat aega ning laseb juhtidel edasi töötada. Ekraani kaugkuva võimaldab omanikul või järelteenindusel näha täpselt seda, mida traktorist AFS Pro 1200 ekraanil näeb. Samuti saab järelteenindus eemalt edastada tarkvarauuendusi ning diagnoosida hooldus- ja teenindustööde vajadust füüsiliselt masina juures viibimata.

Ainulaadne jõuülekande valik

Case IH pakub jätkuvalt ka rataste või roomikutega liigendtraktorite segmendile nii PowerShift kui ka astmevaba jõuülekannet. Ökonoomse kütusekasutusega PowerDrive käigukast võimaldab kuni 20% kiiremat käiguvahetust, mis tagab juhile suurema mugavuse põldude vahelistel ülesõitudel.

Steiger 420/470/500 ja Quadtrac 470/500/540 mudelitele saadaval CVXDrive käigukastil on mitmeid eeliseid, nende seas kasutusmugavus (eriti väiksema kogemusega juhtide jaoks), tõhusam kiirendus põllul või teel, väiksem koormus juhile, vajadusel võimalik maksimaalne võimsus ka madalatel kiirustel ning hüdraulika maksimaalne võimekus madalatel kiirustel, nagu näiteks külvamisel. Peamisteks eelisteks on kiiremast tsükliajast tingitud maksimaalne kütusetõhusus ja suurem produktiivsus.

Vähem peatusi, suurem produktiivsus

Uutel Quadtrac 470/500/540 ja Steiger 500 AFS ConnectTM traktoritel on suuremad kütusepaagid, mis võimaldavad läbida vähemate tankimistega suuremaid alasid. Uus valikuline lisapaak suurendab mahtu 44% võrra ehk 1230 liitrilt 1779-le.

Tööaega aitab lühendada ka ASC (adaptiivne roolimise juhtimine) ehk roolimise kohandamise funktsioon, mis on samuti kasutusel teistes Case IH traktoritel ning mis laseb juhil seadistada rooliratta pöörete arvu ja pööramise nurga vahelist suhet. Juhil on võimalik seadistada rooliratta pöörete arvu, mis on vajalik rooli lõpuni keeramiseks vastavalt tehtavale tööle ning vähendada sellega rooli keeramisele kuluvat aega. Süsteemi juhitakse traktori AFS terminali kaudu.

Samuti on Case IH insenerid töötanud selle nimel, et vähendada hooldamiseks kuluvat aega. Uute Steiger ja Quadtrac traktorite puhul on põhielemendiks FPT mootori tehnoloogia, mis vastab keskkonnaohutuse V taseme nõuetele ilma DPF-filtrit vajamata. Õlivahetuse intervall on 600 tundi ja igapäevased hooldustööd on võimalik ära teha tõhusalt ja lihtsalt maapinnalt.

Tõestatud kvaliteediga Case IH liigendtraktorid nüüd veelgi tõhusamad!

Küsi nõu spetsialistilt?

 1. Valige lähim filiaal.
 2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta