Case IH tutvustas Põhja-Ameerikas uut Axial-Flow AF11 seeria kombaini

18.02.2024

Case IH tutvustas Põhja-Ameerika turul uut ja senistest kombainidest võimsaimat Axial-Flow 10+ klassi AF11 seeria kombaini. Uue 10+ klassi kombaini lansseerimine on hetkel planeeritud vaid Põhja-Ameerika turule. Uus ja senistest kombainidest võimsam AF11 seeria kombain aitab põllumeestel päevas rohkem saaki koristada tänu kolmele peamisele täiustusele – suurem tootlikkus, integreeritud tehnoloogia ja lühem tööaeg.

Case IH uuel AF11 seeria kombainil (tippvõimsusega kuni 775 hj) on täiustatud sõidukiirus ja tehnoloogia, mis suurendavad veelgi saagikoristuse jõudlust. Ameerika turule mõeldud kombain on esimene Case IH kombain, millel on AFXL2 topeltrootor koos aktiivse puhastussüsteemiga.

10+ klassi AF11 kombaini peamised jõudlusnäitajad on – 20 000 L viljapunker, väljalaadimise kiirus 211 L/sek, säästlikum kütusekasutus ja suurem kütusepaak, mis tagavad tööaja maksimaalselt kasuliku kasutamise. Tegu on Case IH kõige suurema ja võimsama kombainiga.

AF11 on AF-seeria esimene kombain, millel on mitmed tehnoloogiale keskendunud funktsioonid, sealhulgas Case IH kombaini automaatikalahendus Harvest CommandTM, mis pakub täppistehnoloogiate komplekti ja ühenduvust, mis aitab taludel oma koristustoiminguid sujuvamaks muuta.

Põllumajandustootjad üle maailma seisavad silmitsi saagikoristuse väljakutsetega, kuna saagikoristusaeg järjest lüheneb ja kulud suurenevad. Sellised lahendused, nagu seda on AF11, panevad aga tulevikuvõimalustele teisiti vaatama. Uue seeria kombain võimaldab vähendada kadusid ja suurendada päevast tööjõudlust ehk töötada rohkem tunde järjest põllul, pakkudes efektiivsemat kütusekasutust ja väiksemat saagikuse kadu.

Esialgu on AF11 seeria kombain saadaval vaid Põhja-Ameerikas. Lähiajal avalikustatakse aga rohkem infot ka Euroopa turule mõeldud uue Axial-Flow kombainide seeria, selle spetsifikatsioonide ja hinna kohta.

Case IH tutvustas Põhja-Ameerikas uut Axial-Flow AF11 seeria kombaini Case IH tutvustas Põhja-Ameerikas uut Axial-Flow AF11 seeria kombaini Case IH tutvustas Põhja-Ameerikas uut Axial-Flow AF11 seeria kombaini

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta