Case IH uue Quadtraci julge stiil võitis rahvusvahelise disainiauhinna

03.04.2024

Hiljuti esitleti CASE IH traktorite uut lipulaeva Quadtrac 715, mis võitis äsja oma julge välimusega ka tööstusdisaini ühe hinnatuima ülemaailmse auhinna – "iF Design Award". Auhinnaga tunnustati masina muljetavaldavat stiili ja praktilisi eeliseid.

Ülemaailmset iF Design Award võistlust korraldab Saksamaa alates aastast 1954 ehk juba seitsmekümnendat aastat järjest, pakkudes maailma juhtivatele kaubamärkidele, idufirmadele, disaineritele ja loojatele platvormi enda esitlemiseks, konkurentide seas silma paistmiseks ja üksteiselt inspiratsiooni ammutamiseks. Auhinnaga tunnustatud toodetele omistatakse "iF" märk, mis kinnitab, et toode ühendab endas uuendusliku stiili, esteetika ja täiustatud funktsionaalsuse, mis on hinnatud näitajad nii klientide seas kui ka tööstusdisaini rollis.

Selle aasta märtsikuus kuulutas 132 rahvusvahelisest sõltumatust disainieksperdist koosnev iF Design Award žürii välja võitjad üheksas erinevas valdkonnas. Kokku esitati auhindadele ligi 10 800 tööd 72 riigist. Tööstusmasinate kategoorias tunnistati võitjaks traktor Case IH Quadtrac 715. Auhinnaga tunnustati uue Quadtrac 715 stiili, mis paistab silma varasemate sama seeria masinate seast, rõhutades traktori märkimisväärselt suuremat veojõudu, samal ajal kui laiem roomik tagab ka parema pinnasekaitse.

Uuel disainil on ka mitmeid teisi eelised. Mootorikattele on paigaldatud uued õhu sisselaske võred, mis tagavad suurema pinna võimsama FPT Cursor 16L TST 15,9L mootori jahutamiseks. Täiustatud on ka masina valgustusdisaini, kasutades selleks uusi LED-sõidutulesid ja uusi töötulesid, mille koguvõimsus on üle 76 000 luumeni (11% varasemast rohkem). Muudetud on ka mootorikatet ja parendatud ligipääsu mootorile – Quadtrac 715 mootorikate avaneb ja sulgub elektrilise ajamiga, võimaldades seda kuni 31% tõsta ning tagada hõlpsam ligipääs mootorile.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta