Case IH viib Alpidesse

18.09.2023

Selle aasta novembrikuus möödub 20 aastat Dotnuva Balticu ja Case IH koostöö algusest. Väärika juubeliaasta puhul oleme Case IH-ga valmistanud ette mitmed eripakkumised ka Dotnuva Balticu klientidele. Lisaks soodusintressi kampaaniatele, käivitasime ka Eesti esimese Case IH koolitusreisi kampaania.

Kõik, kes ostavad enne aasta lõppu Case IH laotraktori või -kombaini, saavad kingituseks koolitusreisi Austriasse Case IH St. Valentini tehasesse koos suusatamisega Alpi mägedes. Kampaanias osalevad kõik perioodis 18.09.-31.12.2023 sõlmitud ostu-müügilepingud järgmisele tehnikale: kõik Case IH laokombainid ning Case IH Quadtrac, Steiger, Magnum, Optum seeriate ja Puma 220-240 hj laotraktorid.

"Kliendid on korduvalt tundnud huvi Case IH tehase külastuse vastu. Case IH ja Dotnuva Balticu koostöö 20nes aastapäev tundus olevat enam kui sobiv see eriline brändikogemus kõikidele Case IH traktori või kombaini ostjatele lähemale tuua. Äsja käivitatud kampaaniaga viime kõik Case IH suure laotraktori või -kombaini ostjad järgmise aasta veebruarikuus Austriasse Case IH tehast vaatama", rõõmustab AS Dotnuva Baltic müügidirektor Oliver Raudnagel.

Rohkem infot kampaania kohta vaata SIIT.

Case IH viib Alpidesse

Case IH St. Valentini tootmistehas

Case IH St. Valentini suurde tootmistehasesse on integreeritud modernne külastuskeskus, mis pakub ekskursioone tootmisesse koos põneva ja ajaloolise tuuriga vanades maa-alustes tankitunnelites. Emaettevõttele CNH Industrial kuuluv 170 180 m2 pindalal laiuv St. Valentini tehas on alates 1947. aastast tootnud ligikaudu 630 000 traktorit. Koordineerides enam 12 000 eriosa tarnet 400 tarnijalt üle maailma, toodab tehas igal aastal ligikaudu 10 000 traktorit klientidele Euroopas, Aasias, Lähis-Idas, Aafrikas, Austraalias ja Uus-Meremaal.

St. Valentini tootmisüksuses toodetakse 100-300 hj traktoreid - Case IH Optum CVXDrive, Puma, Maxxum ja Luxxum seeria traktoreid - kokku 24 tootesarja, 98 mudelis ja 4857 valikus. Tehas annab tööd ligi 600 töötajale 18 erinevast rahvusest. Omades CNH Industrialis laitmatut mainet ja järgides World Class Manufacturing (WCM) põhimõtteid, oli see esimene CNH Industrial põllumajandustehnika tootmisettevõte Euroopa piirkonnas, mis saavutas hõbedase WCM-i taseme.

Tehast on tunnustatud ka "Efficient Company of the Year" tiitliga. Üks St. Valentini suurimaid tugevusi ja jätkuva edu võti on tootmise kõrge paindlikkus, mis on võimalik tänu väga kohanemisvõimelisele tootmisliinile. Olles peaaegu ainulaadne põllumajandusmasinate sektoris, võimaldab see toota laias valikus traktorimudeleid, olenemata konstruktsiooni tüübist, varustussarjast või riigipõhistest heitgaasistandarditest. Kuid vaatamata oma keerukusele ja tõhususele pakub see suhteliselt vaikset ja pingevaba töökeskkonda.

Kõigil enne 2023. aasta lõppu AS-ist Dotnuva Baltic suure laotraktori või -kombaini ostnul on nüüd võimalus seda tehast ka ise külastada. Kampaania "Case IH viib Alpidesse" teeb selle võimalikuks.

Case IH viib AlpidesseCase IH viib Alpidesse

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta