Dotnuva Baltic kutsub Maamessile!

17.04.2019

Hea põllumees,

 

Uus pingeline hooaeg on stardijoonel! Masinad on üles rivistatud, võistlejad, toetajad ja fännid on valmis. Kuid enne uue hooaja stardipauku, kutsume Sind iga-aastasele Maamessile, et teha viimane boksipeatus ja paika panna võidustrateegia.

 

Messil saab kindlasti näha järgnevaid messihitte:

CASE IH MASINAD

Case IH masinast on messil võimas rootorkombain Axial-Flow 9240. Samuti saab näha ja katsuda RB 545 pressi, mis eristub varasematest mudelitest muutunud välimuse, veel tõhusama rootori ning sidumissüsteemi poolest. Traktoritest on kohal Luxxum ning “Aasta Traktori” tiitliga pärjatud Magnum, Optum ja Maxxum.

KVERNELAND 53100 MT VARIO LIBLIK-NIIDUK

Täiesti uus Kverneland 53100 MT Vario paistab silma suure tootlikkusega tänu uuele vedrustuse süsteemile, 10,20 meetrise töölaiusele ja hüdrauliliselt muudetavale töö- ja ülekatte laiusele. 53100 MT Vario on varustatud Kvernelandi uue vedrustuse süsteemiga QuattroLink.  Niiduseade on vedrustatud nelja järeljooksuga õõtshoovaga, mis võimaldab tal sõltumatult liuelda põllul ja kohanduda täpselt ja kiiresti iga ebatasasusega.

KVERNELAND U-DRILL 4000+ KÜLVIK

Kombikülvik Kverneland U-Drill 4000+ on mõeldud nii teravilja- kui ka väetise külvamiseks. Unikaalne keskraami kontseptsioon, pikk tiisel, automaatselt käivituv põlluotsa automaatika ja täiuslik ISOBUS elektroonika teevad sellest masinast parima külviku. Sik-sak kujuliselt paigutatud tihendusrattad ei lase külgedel suuri mullavalle tekkida ning seemnete külvamise sügavus on ühtlasem. Uued CD ketasseemendid on ainulaadsed oma tugeva konstruktsiooni ja kitsa disaini poolest.

KVERNELAND TLX GEOSPREAD VÄETISELAOTUR

Kverneland Exacta TLX GEOSPREAD väetiselaotur on peaaegu sama varustusega kui Exacta TL GEOSPREAD, kuid sellel on muudetud CentreFlow süsteemi, millel on 8 suure mahutavusega laba, kindlustamaks ideaalset laotusühtlust ka väga suurtel kiirustel. 1 meetri laiuste sektsioonidega, 4 kaaluanduri ja referentsanduriga suudab Kverneland Exacta TLX GEOSPREAD laotada suure kiirusega kõikides tingimustes.

Lisaks on Kvernelandi masinatest kohal uue põlvkonna nutiader Kverneland 2500S i-Plough® ja iXTrack T3 taimekaitseprits.

ARSKA SW348 MOBIILNE TERAVILJA PORTSJONKUIVATI

Dotnuva Baltic AS on nüüd Arska teraviljaseadmete ainuesindaja Eestis. Selle tõestuseks kerkib messiplatsile Arska SW348 mobiiilne teravilja portsjonkuivati, mis on äärmiselt kiiresti ja lihtsasti paigaldatav. Dotnuva Balticu meistrite käe all valminud juhtkilp on lihtne ja mugav kasutamiseks igale kasutajale. Kuivatil on soojusvahetiga 400 kW võimsusega vedelkütte ahi, peenseemnesõel, eelpuhasti ja palju muudki.

Otsi kindlasti meid Maamessilt üles ja tule neid hitte vaatama.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta