Dotnuva Baltic kutsub Maamessile!

10.04.2018

Hea põllumees,

ootame Sind ka sel korral meie Maamessi väljapanekuga tutvuma, et vahetada eelneva aasta muljeid ning ühiselt planeerida uut ja edukat hooaega. Tule kindlasti, sest esmaesitlusele tulevad järgmised Case IH ja Kvernelandi masinad:

Case IH Maxxum

Alates 2018. aastast on Case IH Maxxum seeria saadaval veelgi ägedama välimusega ja vingema käigukastiga. ActiveDrive 8 on täiesti uue põlvkonna käigukast, milles kasutakse ka teistelt mudelitelt tuttavat kahe siduri tehnoloogiat ja millel on 8 Powershifti käiku ühes grupis. Põhilise töökiiruste vahemiku (2-18 km/h) katavad ära ühe grupi käigud. Välimuse poole pealt on värskendatud ninaosa ja esitulesid, kütusepaaki on suurendatud.  Varustuse poolest ei jää Maxxum maha oma suurematest vendadest Pumast ja Optumist.

Case IH Luxxum

Case IH Luxxum on uus tegija kompakttraktorite klassis. Traktori standardvarustuses on Multicontroller käetugi, 4 Powershift käiguga robotgrupivahetusega käigukast ja üliefektiivne Tier 4b mootor, mille kütusekulu euromix on ainult 273 g/kwh. Põhilise töökiiruste vahemiku (4-12 km/h) katavad ära ühe grupi käigud. Lisavarustuse nimekirjas on veel esi- ja kabiinivedrustus ning käigukasti funtksioonide juhtimine laaduri juhthoovalt.

Case IH RB545 rullipress

Sellel Maamessil tuleb esmaesitlusele uus Case IH RB545 rullipresside seeria, kuhu kuuluvad tavaline RB 545 ja RB545 Silage Pack kiletajaga press. Case IH igikestev valtside lahendus on jäänud samaks, kõik muu on pressi juures uus. Valtside disaini on muudetud, et parandada kuiva materjali haakumist ja seeläbi paremat palli moodustamist. Rootori ummistuse korral on võimalik lahutada sidur ning kambris olev materjal lõpuni töödelda. Ummistuse puhastamise lihtsustamiseks on rootori põhi avatav. Pressi jaoks ei ole vaja eraldi juhtpulti, vaid see ühildub traktori ISOBUS-terminaliga.

Kverneland iXtrack T3 taimekaitseprits

Maamessil tuleb esmaesitlusele Kverneland iXtrack T3 taimekaitseprits, mille väljatöötamisel on pandud suurt rõhku kasutajamugavusele, heale manööverdusvõimele ja looduse säästmisele. Uue pritsi teeb eriliseks kõrgkvaliteedilisest terasest, needitud ja hästi koormust ning paindeid taluv keskraam, mis tagab pritsi madala raskuskeskme, stabiilsuse ja kulumiskindluse. Masin on 100% ISOBUS-ühilduv.

Kverneland 3300 võidusõiduauto vedrustusega niiduk

Kverneland 3300 seeria niidukid on varustatud uue QuattroLink vedrustusega, mis järgib  võidusõiduauto vedrustuse tehnoloogiat. Need niidukid on loodud suuremat tootlikkust ja raskemaid tingimusi silmas pidades. Tänu oma suurepärasele maapinna kontuuri järgimisele ja paindlikule töölaiuse muutmisele saavutatakse QuattroLinki abil suur tootlikkus.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta