Esimesed Farmall 75C elektritraktorid jõuavad Euroopa turule 2024. aasta lõpus

13.02.2024

Farmall 75C Electric on Case IH esimene täiselektriline traktor, mille aku vastab diiselmootori jõudlusele ja võimsusele ning mida saab laadida alates 10%-st kuni 80%-ni vähem kui tunniga. Traktor sobib mitmesuguste põllumajanduslike tööde tegemiseks ning täiendavad autonoomsed juhtimisfunktsioonid võimaldavad muuta traktori palju ohutumaks ja tõhusamaks, hoides samal ajal kasutuskulud madalad.

Uus Farmall 75C Electric on täiselektriline traktor, millel on täiendavad autonoomsed juhtimisfunktsioonid. Case IH tutvustas oma uuendusliku elektritraktori Farmall 75C põhiomadusi, mis on kasulikud nii põllumajanduses kui ka muude tööde tegemiseks:

  • 50% väiksemad jooksvad kulud – Elektrilise Farmalli osad kuluvad aeglasemalt ja hoolduskulud on väiksemad. Võrreldes diiselmootoriga traktoriga kulub elektritraktori kasutamisele ja hooldamisele poole vähem ressursse.
  • Ohutusrežiim skaneerib elektritraktorit ümbritsevat keskkonda – Elektritraktor Farmall 75C on varustatud ohutusrežiimi funktsiooniga Follow Me, mis tuvastab inimesed, loomad ja muud objektid traktori ümber 360-kraadises piirkonnas.
  • Neli tundi pidevat tööd – Täielikult koormatud elektritraktor suudab töötada järjest kuni 4 tundi. Traktorit saab laadida kolmes režiimis – tavaline 11-ne tunni jooksul või kiire 5-e või isegi 1-e tunni jooksul.
  • Manuaalne käigukast 12+12 töötab nagu CVX – Elektrilisel Farmallil on manuaalkäigukast 12+12 käiguga (kolm astmestikku, neli käiku). Kuigi käigukast on lihtne, on sõidukogemus hoopis teistsugune – "istud ja sõidad". Vajaliku võimsuse saavutad momendiga.
  • Laialdaselt kohandatav – Farmall 75C Electric elektritraktor tagab koheselt kuni 320 Nm pöördemomenti, mistõttu sobib see kasutamiseks lennujaamades, rasketeks põllutöödeks, kommunaaltöödeks, kergeteks metsatöödeks ja muudeks töödeks.
  • Lihtne kasutada – Operaatoritel on seda, tänu suuremale jõule, lihtsam kasutada, võrreldes mehaaniliste traktoritega.
  • Suurem jõudlus kui praegusel diiseltraktoril – Farmall C Electric, sarnaselt diiselmootoriga traktoriga, tagab 75 hj nimivõimsuse, võimaldades samal ajal lisafunktsioone, nagu rea jälgimine, ohutusrežiim ja mobiilne kaugtoiteplokk 240 V elektritööriistade, näiteks keevitusseadmete, jaoks.

Elektritraktor Case IH Farmall 75C Electric sai eelmise aasta lõpus märkimisväärseid tunnustusi – auhind Farm Machine 2024 Saksamaal ja nominatsiooni 2023. aasta mainekal Athenaeum Global Industrial Innovation and Design võistlusel Chicagos.

Farmall 75C elektritraktorid on alates 2024. aasta algusest saadaval Põhja-Ameerikas. Euroopa turule jõuavad esimesed masinad 2024. aasta lõpus.

Uuri rohkem infot uue masin kohta Case IH kodulehelt.

Esimesed Farmall 75C elektritraktorid jõuavad Euroopa turule 2024. aasta lõpus Esimesed Farmall 75C elektritraktorid jõuavad Euroopa turule 2024. aasta lõpus Esimesed Farmall 75C elektritraktorid jõuavad Euroopa turule 2024. aasta lõpus

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta