Farmiseadmete täislahendus

21.05.2024

Piimandussektoris on edu võtmeks mitmekülgsed, kvaliteetsed ja kauakestvad lahendused, mis vastavad täpselt farmi vajadustele. Dotnuva Baltic on seadnud endale eesmärgiks pakkuda piimakarjakasvatajatele täielikku tooteportfelli, mis hõlmab endas kõike – alates projekti koostamisest kuni selle ellurakendamiseni. Esindame tipptasemel brände, mis tagavad optimaalse loomade heaolu. Tänu tugevatele partnerlussuhetele tootjatega saame pakkuda parimaid lahendusi ka Eesti piimakarjakasvatajatele.

Üheks maailma tipptasemel lüpsiseadmete tootjaks meie tootevalikus on BouMatic. Pakume laias valikus lüpsiseadmeid – lüpsiplatse, lüpsikarusselle ning lüpsiroboteid. Lisaks lägakäitlussüsteeme, farmirobootikat ning lüpsiseadmete kemikaale. BouMaticu kestvad lahendused suurendavad piimafarmide tõhusust ja ka loomade mugavust. Koos BouMatic lüpsiseadmetega pakume ka Brolis HerdLine piimaanalüsaatorit, mis on innovatiivne ja usaldusväärne lahendus, viies farmi haldamise järgmisele tasemele.

Meie tugev partnerlussuhe Taani ettevõttega RO-KA, mis toodab erineva mahuga piimajahuteid, tagab selle, et saame pakkuda ka sobivaid piimajahuteid erinevas suuruses lüpsifarmidesse.

Dotnuva Balticu tootevalikusse kuuluvad ka mitmed innovatiivsed lahendused farmide robotiseerimiseks – söödalükkajad, allapanulaoturid ja söödarobotid – BouMatic Butler Gold Pro, FlyPit ja Shuttle Eco. Kõik need lahendused on loodud selleks, et parandada söötmise ja loomade heaolu taset ning tagada farmi tõhus toimimine.

Lisaks BouMaticu lüpsiseadmetele pakume ka farmisisustust brändilt Spinder DHC. Meie valikusse kuuluvad asemematid, asemepiirded, söödalavapiirded, jooturid ning väravasüsteemid – kõik vajalik loomade lõastamiseks. Spinder DHC on tuntud kvaliteetsete ja robustsete lahenduste loomise poolest, mis kestavad karmides laudatingimustes aastakümneid. Spinder DHC lahendused tagavad loomadele ohutu ja mugava elukeskkonna ning parandavad nende üldist tervist ja heaolu.

CMP Impianti ventilatsioonisüsteemid täiendavad kogu meie tooteportfelli kvaliteetsete ventilatsioonilahenduste loomisega. CMP Impianti tooted tagavad optimaalse siseõhu kvaliteedi ning loomade heaolu, võideldes samaaegselt ka kuumastressi vastu. Pakkudes erinevaid automatiseerimise võimalusi, on võimalik ventilaatoreid niiskus- ja temperatuuriandurite abil panna tuvastama vajalikke hetki, mil tuleks laudas kuumuse vastu võitlema asuda.

Dotnuva Baltic pakub farmiseadmete poolelt kõike, mida oma laudas vajad, vastates täielikult Sinu farmi vajadustele. Meie tugev soov ja pühendumus tipptasemel toodete pakkumisega Eesti piimatootjatele, parandab veelgi Eesti piimakarjakasvatajate konkurentsivõimet. Anname endast parima, et Sinu lüpsifarm saavutaks suurepäraseid tulemusi nii täna kui ka tulevikus.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta