Kvaliteetsed ja lekkekindlad kütusetanklad

15.05.2020

 

Paljud põllumajandusettevõtted kasutavad masinate ja erinevate tootmisseadmete pideva töö tagamiseks igal aastal suures koguses kütust.

Kõige ajasäästlikum on hoiustada seda lokaalselt kohapealses kütusetanklas, mis tagab kütuse mugava ladustamis- ja jaotamislahenduse ning olulise efektiivsuse vastavates protsessides.

Kvaliteetne ja vastupidav kattematerjal

Laia tootevalikuga, Poola suurim vedelike mahutite tootja, SWIMER pakub erineva mahutavusega diislikütuse, väetiste, AdBlue ja vee ladustamise ja sisemise jaotamise lahendusi. Mahutid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga puhtast polüetüleenplastikust (Dow Chemicals, LyondellBasell), mis ei tuhmu, ega korrodeeru, on ilmastiku- ja UV-kiirguse kindel, vastupidav mehaanilistele ja keemilistele kahjustustele ning kergesti hooldatav.

Lekkekindel

Pöörleva valamise käigus toodetud paagil puuduvad keevisõmblused ja vuugid, mistõttu on ta ka vastupidavam välisteguritele. Topeltseina konstruktsioon (paak mahutis) välistab kütuselekked (lekkiv kütus kogutakse välimise ja sisemise mahuti vahele) ning tagab keskkonnaohutuse. Seejuures vastavad kõik SWIMER mahutid Euroopa Liidu masinadirektiivi 2006/42 / EÜ nõuetele ning nende ohutust kontrollib Poola Tehnilise Järelvalve Amet (UDT).

Rikkalik põhivarustus

SWIMER mahutite põhivarustusse kuuluvad lekkekindel jaotuskapp koos ustega, 2 täitekaela VK50 Euro pistikutega, elektrooniline ületäitmissüsteem (vedeliku annuse jälgimissüsteem), 600 mm kontrollluuk sisepaagis, lekkeanduriga ultraheli taseme indikaator, tagasivooluklapi ja võrgusilmafiltriga imitoru, Panther pump (230 V; max 72 l/min), avariilüliti, kütusefilter (10 mikronit), FMT digitaalse rootori voolumõõtur (+/- 0,5%; 2-100 l/min), 6 m pikkune jaotusvoolik ning automaatne otsik koos käepidemega.

Turvaline ja mugav kasutada

SWIMER plastmahutid on kerged ning ei vaja paigaldamiseks spetsiaalset aluspinda, mistõttu sobivad nad igasugusele tugevale siledale pinnale. Tanklate erinevate seadmete ja andurite valik komplekteeritakse lähtuvalt kliendi vajadustest. Seejuures on võimalik luua ühtne süsteem ka mitmest mahutist kokku, nt hoida ühes talvist ja teises suvist kütust. Turvalisuse tagamiseks on tankimisseadmete (jaotuskabiini) uks lukustatav ning võimalik on lisada ka GSM jälgimisseade.

ECO-Line ja Tank seeria

SWIMER kütusemahutite valikus on nii ECO-Line kui ka Tank mudelid. Kompaktses ECO-Line seerias on kütusetanklad mahutavusega 1500, 2500 ja 5000 liitrit. Need sobivad hästi minikütusejaamades kasutamiseks. SWIMER Tank seeriasse kuuluvad kütusetanklad mahutavusega 2500, 3500, 5000, 7500, 9500 ja 10000 liitrit. Tank seeria suure mahutavusega mahutid sobivad eelkõige põllumajandus-, transpordi- ja ehitusettevõtetele.

10-aastane tehasegarantii

SWIMER toodete kvaliteedi kohta annab kinnituse ka tehasepoolne 10-aastane lekkekindlusgarantii ning teistele mahuti komponentidele, nagu pumbad, mõõdikud ja ühendused, antav 2-aastane tehasegarantii.

 

Võta ühendust meie müügijuhtidega. Kontaktid leiad siit.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta