Kverneland TL GeoSpread: nutikas lahendus väetise laotamiseks

19.02.2024

Kaasaegses põllumajanduses on täpsus ja efektiivsus üliolulised. Põllumehed ja agronoomid otsivad pidevalt uuenduslikke lahendusi, mis aitaksid maksimeerida saagikust, samal ajal minimeerides keskkonnamõju. Kverneland TL GeoSpread väetiselaotur on märk põllumajandustehnoloogia arengust, pakkudes põllumeestele tipptasemel lahendust täpseks, efektiivseks ja intelligentseks väetamiseks, eriti kui tegemist on ebaühtlase kujuga põldude, muutlike mullatingimuste ja keskkonnanõuetega.

Exacta TL GeoSpread on ketaslaotur, mis suudab töötada laiustel 12 kuni 54 meetrit ja mahutada 1500 kuni 3900 liitrit väetist. See on varustatud CentreFlow laotamissüsteemiga, mis tagab väetise ühtlase ja täpse jaotuse kogu töölaiuse ulatuses ning mis kõige tähtsam, ei purusta väetise graanuleid, vältides sellega tolmu tekke, mis halvendab laotusühtlust. Tänasel päeval on eriti tähtis asjaolu, et CentreFlow seadistamine ei vaja tabeleid väetise tootja ja väetise nimetustega, vaid võtab arvesse ainult väetise füüsikalisi omadusi, võimaldades laotada mistahes tootja väetisi võrdselt heade tulemustega. Lisaks on laoturil kaalumissüsteem, mis koosneb neljast kaaluandurist ja unikaalsest referentsandurist, mis pidevalt jälgib ja kohandab laotusnormi vastavalt tegelikule väetise voolamisele ja soovitud sihtnormile.

Kuid mis teeb Exacta TL GeoSpreadi teistest laoturitest eriliseks, on selle GeoSpread süsteem, mis võimaldab GPS-juhitavat sektsioonikontrolli ja muutuvat laotusnormi. GeoSpread süsteem jagab töölaiuse ühemeetristeks sektsioonideks ja reguleerib iga sektsiooni väljalülitust ja laotusnormi sõltumatult, kasutades selleks kahte aktuaatorit iga doseerimisseadme juures. Nii saab laotur automaatselt kohanduda põllu kuju ja suurusega ning vältida tarbetut kattuvust või lünki. GeoSpread süsteem võimaldab laoturil arvesse võtta ka erinevaid laotusnorme sama töölaiuse piires, lähtudes retseptikaardist või andurite tagasisidest.

GeoSpread süsteem on integreeritud IsoMatch GEOCONTROL tarkvaraga, mis töötab IsoMatch Tellus PRO või IsoMatch Tellus GO+ terminalil - või mis tahes muu ISOBUS-ühilduva traktori sektsioonijuhtimise tarkvaraga. IsoMatch GEOCONTROL tarkvara pakub kasutajale kasutajasõbralikku liidest laoturi juhtimiseks ja jälgimiseks, samuti juurdepääsu täiustatud funktsioonidele, nagu pöörderiba haldus GEOPOINT abil, mis lülitab laoturi automaatselt sisse ja välja õigel hetkel, kui siseneda või lahkuda pöörderibale ja MULTIRATE, mis võtab arvesse töölaiuse piires mitut laotusnormi.

GeoSpread iDC-mudel (intelligentne ketaste juhtimine) parandab oluliselt servakülvi ja suurendab veelgi laotusühtlust. See süsteem on eriti vajalik väikeste ja keeruka kujuga põldude ning ka suuremate töölaiuste puhul.

Exacta TL GeoSpreadi kasutamise eelised on mitmekesised. Vähendades kattuvust ja lünki, saab laotur säästa kuni 15% väetist, mis tähendab madalamaid kulusid ja väiksemat keskkonnamõju. Rakendades õiget kogust väetist õiges kohas ja ajal, saab laotur parandada ka saagikust ja saagi kvaliteeti ning parandada mulla tervist ja viljakust. Lisaks saab kasutaja IsoMatch GEOCONTROL tarkvara abil laoturit hõlpsalt juhtida ning jälgida laotusandmeid ja kaarte, mida saab kasutada dokumenteerimiseks ja analüüsimiseks.

Exacta TL GeoSpread on nutikas lahendus väetise laotamiseks, mis ühendab endas täpsuse, efektiivsuse ja intelligentsuse. See on loodud vastama kaasaegsete põllumajandustootjate vajadustele ja ootustele, kes soovivad optimeerida oma väetise kasutamist ja maksimeerida saagikust. Exacta TL GeoSpreadiga muutub väetise laotamine lihtsamaks, kiiremaks ja tõhusamaks.

Kverneland TL GeoSpread: nutikas lahendus väetise laotamiseks Kverneland TL GeoSpread: nutikas lahendus väetise laotamiseks

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta