Kvernelandi iXflow-E tsirkulatsioonisüsteem

11.05.2022

Kvernelandi iXflow-E tsirkulatsioonisüsteem tõstab kvaliteeti ja aitab kulusid kokku hoida.

iXflow-E on saadaval kogu Kvernelandi pritsivalikus. See on ainulaadne, Kvernelandi poolt patenteeritud tehnoloogia.

Pritsimisvedelikel on vaba ringlus, mis pritsimise lõppedes läheb tagasivooluga paaki. See tähendab, et vedeliku liinides ei teki setteid ega ummistusi ei pritsimisel ega ka puhastamisel ning seda ka ainult osalise töölaiuse kasutamisel. Pritsimise ajal toidetakse pihustiliini kahest otsast, tagades igale düüsile konstantse rõhu nii, et operaator saab kohe alustada pritsimist seadistatud rõhul.

Saagi kvaliteet paraneb ja kulud vähenevad

iXflow-E on saadaval nii terasest kui alumiiniumist poomidel. Operaatoril on lihtne programmeerida niisuguste sektsioonide arvu ja suurusi, mis vastavad tema nõuetele ja põldudele kõige paremini vastavalt tema vajadustele ja olukorrale põldudel. IsoMatch GEOCONTROL-i ja GPS-i kombinatsioon võimaldab operaatoril vähendada kattumist ja üledoseerimist ja tänu sellele tõsta saagi kvaliteeti ja säästa kulusid. Kõike seda täiendatakse suurte voolukiirustega, kuna puudub mõju sektsiooni pikkusele, surve ei lange ja sektsioonide vahel olev vool ei ole ebaühtlane. iXflow-E ühildub täielikult ka iXclean Pro automaatse puhastus- ja loputussüsteemiga. Jääkvedelikku pritsitakse põllul automaatselt, mille tulemusena on pritsis jääkvedelikku väike kogus ja välditakse punktreostust farmis või põllul.

Täpne ja usaldusväärne

Elektrilisel Kverneland iXflow-E kuulventiilil on tugev roostevabast terasest elektriline kuulventiil, mis on solenoid- või kolbventiilidega võrreldes väga töökindel. Ilma kuluvate osade ja tänu oma isepuhastuvale efektile paistab kuulventiil silma oma töökindluse poolest. Kuulventiil kasutab ajutiselt väga vähe energiat ja tagab kompaktses ventiilis väga kiire voolu. Kvernelandi elektrilised ventiilid ühilduvad CANbus/ISOBUS-iga, et võimaldada erinevaid sektsioone korraga pritsida (otsikute kaupa) või pritsida ühte kindlat sektsiooni.

Lülitage düüsid lihtsalt ühe nupuvajutusega sisse ja välja

Pritsimine on välja lülitatud.

Pritsimine on sisse lülitatud.

Täispikk artikkel asub siin.

 

Tutvu meie taimekaitsepritside valikuga siin.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta