Kvernelandi seadmetel KAKS AASTAT GARANTIID

09.03.2023

Kvernelandi põhiväärtusteks on kõrgetasemeline klienditeenindus ja kompromissitu kvaliteet. Rohkem kui 140 aastat kogemust põllumajandustehnika tootmisel, pidev testimine ja arendustöö, on kasvatanud Kvernelandist kõige töökindlamate ja usaldusväärsemate põllumajandustehnika haakeseadmete brändi.

Suur tootmiskogemus, spetsiaalne teras ja ainulaadne termotöötluse tehnoloogia on võimaldanud Kvernelandil saavutada enneolematu kvaliteedi ja kulumiskindluse. Põllumehed üle maailma usaldavad Kvernelandi, sest Kvernelandi seadmetel säilib ka peale pikaajalist ja intensiivset kasutust kõrge tootekvaliteet ja töö efektiivsus.

Koostöös Kverneland Groupiga pakume nüüdsest kõikidele uutele Kvernelandi seadmetele ka tootjapoolset 2-e aastast garantiid.

Kaheaastane garantiipakett sisaldab:

 • Seadme käivitamine ja operaatori koolitus
 • Tasuta tehniline hoolduskontroll kuni seadme teise kasutusaastani
 • Tasuta tarkvarauuendused
 • Dotnuva Baltic professionaalne järelteenindus
 • Garantiiaja lõpu lähenemisel tehniku konsultatsioon telefoni teel

Kaheaastane garantii kehtib kõikidele AS Dotnuva Baltic poolt müüdavatele Kverneland Groupi uutele seadmetele, mis tarnitakse klientidele alates 01.03.2023.

Garantiitingimused

 1. Garantii jõustub alates AS Dotnuva Baltic esindaja poolt kliendile uue seadme üleandmise kuupäevast, mis on märgitud/registreeritud ka garantiinõuete käsitlemiseks ja üldiseks müügijärgseks teeninduseks loodud Kverneland Groupi veebiportaalis. Vastavas keskkonnas luuakse igale Kvernelandi seadmele eraldi „Tootekaart“. Klient saab teavet seadme registreerimise ja/või "Tootekaardi" kohta küsida Kvernelandi ametlikult edasimüüjalt Eestis – AS-ilt Dotnuva Baltic.
 2. Kvernelandi seadmed registreeritakse garantiiprogrammi AS Dotnuva Baltic poolt 30 päeva jooksul pärast seadme üleandmist kliendile. Klient saab ka ise Kvernelandi seadmeid täiendavalt registreerida (see on vabatahtlik) veebilehel partner.kvernelandgroup.com.
 3. Kvernelandi seadmetele kehtib tasuta defekteerimise teenus kahe aasta jooksul alates garantii alguskuupäevast, mis tuleneb punktidest 1 ja 2.
 4. Täisgarantii saamiseks kogu kaheaastase perioodi jooksul peab Kvernelandi tehnika olema defekteeritud Kvernelandi ametliku Eesti esindaja AS Dotnuva Baltic poolt mitte varem kui 10 (kümme) ja mitte hiljem kui 12 (kaksteist) kuud pärast garantii alguskuupäeva.

Garantiinõude korral tuleb ostjal Kvernelandi seadme omandiõiguse tõestuseks esitada AS-ile Dotnuva Baltic seadme ostudokument.

Kaheaastase garantii eelduseks on iga-aastane seadme tehniline ülevaatus ehk hoolduskontroll. Nagu iga hooldatava tehnika puhul, peavad Kvernelandi seadmed kauem vastu, kui neid õigeaegselt ja regulaarselt kontrollida. Kvalifitseeritud ja koolitatud Dotnuva Baltic teenindusspetsialistid teostavad tavahooldust ja vajadusel vahetavad välja vajalikud osad kuni teise kasutusaastani.

Seejuures võib garantiiajal kasutada ainult Kvernelandi originaalvaruosasid. Kvernelandi originaalvaruosad on toodetud sama kõrgete standardite ja nõudlike spetsifikatsioonide järgi nagu Kvernelandi seadmedki. Originaalosad töötavad ja sobivad alati nii, nagu ette nähtud, ning tagavad seadme parima jõudluse.

Hooajaeelne ülevaatus annab põllumehele meelerahu, et vastav tehnika töötab kogu ülejäänud aasta laitmatult. Samuti välditakse läbi selle suuri remondikulusid, lahendades juba jooksvalt aja jooksul tekkida võivaid probleeme.

Sina tööta, meie hoiame Su Kvernelandi tehnika töökorras!Kvernelandi seadmetel KAKS AASTAT GARANTIID

Küsi nõu spetsialistilt?

 1. Valige lähim filiaal.
 2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta