03.04.2023

Maamess 2023

Dotnuva Baltic ootab kõiki praeguseid ja tulevasi kliente ja koostööpartnereid 20. -22. aprillil Tartusse Maamessile. Leiate meid ikka samast kohast, kus varasematel aastatel – Tartu Messikeskuse hoone kõrvalt välistendilt VP-36.

Nii nagu alati, toome ka seekord messile kohale mõned eriti hinnatud masinad oma laiast tootevalikust. Näha saab nii Axial-Flow 7150 kombaini, Schäfferi liigendlaadureid, Laumetris haagiseid, Arska mobiilset portsjonkuivatit, iseliikuvat taimekaitsepritsi Agrifac Condor V ning muidugi ka Case IH traktoreid ja kasutajamugavuselt nr 1 atra Eestis, milleks on loomulikult Kverneland iPlough nutiader.

Ühe olulise teemana tutvustame kohapeal ka EkoDrena reguleeritavat kuivendussüsteemi, mis võimaldab reguleerida pinnase veetaset drenaaži abil, aidates säilitada põldudel stabiilse niiskuse. Samuti saab panna käed külge AFS Connection käetoe lahendusele ja puutetundlikutele õppeekraanidele. Maamessi tõeliseks pärliks on aga uus Case IH Puma 260 CVXDrive ratastraktor, mida saab esmakordselt Eestis näha just Maamessil.

Maamess 2023

Messiala jagame ka sel aastal oma heade sõpradega Linas Agro´st, kellega koos ootame teid meie juurde juttu ajama ja plaane arutama. Toimub ka paari eriti ägeda auhinna loosimine. Reedel, 21.04. loosib Linas Agro kampaania "Jaanipäevaks rattad alla" raames välja esimese polaris Sportsman ATV ning laupäeval, 22.04. loosib Dotnuva Baltic kõigi Maamessil meie telki külastanud ja loosikupongi täitnud põllumajandusettevõtte vahel välja Swimer kütusemahuti.

Uudiseid ja üllatusi on muidugi veel. Et kõigega kursis olla, liitu ka meie Facebooki üritusega.

Messi lahtiolekuajad ja asukoht:
Neljapäev, 20. aprill kell 10-18
Reede, 21. aprill kell 9-18
Laupäev, 22. aprill kell 9-16

AS Tartu Näitused, Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu

Liiklusinfo ja parkimise leiad Maamessi koduleheküljelt

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta