25.03.2024

Dotnuva Baltic koos Linas Agroga kutsub kõiki 18.-20. aprillil 2024 Tartusse 30. Maamessile. Leiate meid ikka vanalt tuttavalt kohalt Tartu Messikeskuse kõrvalt väliplatsilt VP-36.

Seekord oleme võtnud fookusesse PIIMANDUSsektori. Kogu platsil olev masinaspark on eelkõige komplekteeritud mõeldes silo ja piimanduse teemadele. Nii näiteks leiab meie selle aasta Maamessi väljapanekult Farmlift 742 teleskooplaaduri, Siloking SelfLine 1612 söödamikseri, Kverneland 5087M liblikniiduki ja erinevates võimsustes Case IH traktorid.

Sisenesime eelmisel aastal Eestis ka farmiseadmete turule. Esmakordselt leiab meie Maamessi väljapanekult ka laia valiku erinevaid farmiseadmeid, alustades Brolis HerdLine piimaanalüsaatorist ja lõpetades BouMatic lüpsikarusselliga. Kohapeal on ka tehaste esindajad, kes vastavat tehnikat tutvustavad.

Ehitame oma selle aasta messistendi üles pisut erinevalt kui varasemalt. Pakume rohkem põnevust ka lastele ning kõigil messikülastajatel on võimalus soetada endale meelepärane rõivas või meene meie pop-up fanshopist. Pop-up poest leiab heade messihindadega ka Linas Agro väikepakendis seemned ja silotooted.

Maamess 2024

Kirsiks tordil on Maamessi juubeliaastale kohaselt ka meie selle aasta messinael suurem ja võimsam kui eelnevad. Seekord saab Maamessil näha ja sisse istuda Ameerikas toodetud Case IH Quadtrac 580 lintidega traktorisse, mis on üks suurematest traktoritest mis Eesti põldudel sõidab.

Case IH on olnud lintide tehnoloogias esirinnas alates aastast 1996. Quadtraci neli eraldi juhitavat võnkuvat roomikut kopeerivad pinnareljeefi, mis vähendab survet maapinnale ja tagab minimaalse pinnase häirimise ning sujuva ja mugava sõidu. Võimas mootor koos töökindla astmevaba CVXDrive käigukasti või 16-käigulise PowerDrive käigukastiga tagavad võrreldamatu tõhususe ja võimsuse. Quadtraciga on garanteeritud suurepärane efektiivsus, jõuülekanne maapinnale ja veojõud isegi kõige raskemat tööd tehes.

Tähelepanuväärne on ka masina suur ja vaikne kabiin. Kabiini vedrustus, kuni 40 kraadi pöörduv iste, 8,18 m2 klaasipinda, suure ekraaniga puutetundlik AFS Pro 1200 monitor, automaatne kliimaseade ning ergonoomiliselt paigutatud juhtseadmed tagavad mugava töökeskkonna. Vaatamata oma suurusele, on Quadtraci pöörderaadius ainult 5,7 meetrit. Masinale on võimalik paigutada 4 kuni 8 paari hüdroväljavõtteid. Haakekonksule lubatud maksimaalne vertikaalne jõud on 5 tonni ning tõmbejõud 22 tonni.

Tule ja vaata ise milline näeb välja üks Eesti suurimatest traktoritest!

 

Messi lahtiolekuajad ja asukoht:

Neljapäev, 18. aprill kell 10-18

Reede, 19. aprill kell 9-18

Laupäev, 20. aprill kell 9-16

AS Tartu Näitused, Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu

Liiklusinfo ja parkimise leiad Maamessi koduleheküljelt

 

KOHTUMISENI 18.-20. APRILLIL TARTUS MAAMESSIL!

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta