Müüme nüüd ka Spearhead niidukeid

03.02.2020

 

Dotnuva Baltic AS on alates sellest aastast Euroopa juhtiva niitmis- ja multšimistehnika tootja Spearhead ametlik edasimüüja Eestis. Peamiselt täppishalduse tehnoloogial põhinevale taimehooldusele keskendunud Spearhead arendab ja toodab laias valikus mitmeotstarbelisi niidukeid ja multšereid, mis on kõrgelt hinnatud ka Põhja-Euroopa põllumeeste seas.

Euroopa suurim rootorniidukite tootja

Spearhead on Euroopa suurim suure jõudlusega rootorniidukite tootja. Nende seadmed on populaarsed üle maailma nii põllumeeste, töövõtjate kui ka niitmisspetsialistide seas. Spearhead masinate olulisemad detailid on välja arendatud ja toodetud Suurbritannias, kasutades selleks uusimat arvutipõhist tehnoloogiat ja täpselt juhitud tootmisprotsesse. Põllumajandustehnika tootja Spearhead on eelkõige spetsialiseerunud taimehooldusele ja sellega seotud täppishalduse tehnolooogia arendamisele.

Keskkonnasääst

Skandinaavias kõrgelt hinnatud Spearhead brändi peetakse keskkonnasäästliku hooldustehnoloogia turuliidriks. Viimasel ajal on põllumajanduses võetud suund saagipõhiste rakenduste poole, mille keskmes on peamiselt põllukultuuride jääkide käitlemine. See on olnud juba aastaid ka Spearheadi arendustöö fookuses.

Koostöös maailmakuulsate teadusasutustega, on Spearhead töötanud välja uue veelgi tõhusama multšimise tehnoloogia, mis aitab suurendada põllumajanduse väljundit ja tootlikkust, pakkudes samal ajal kasu keskkonnale. Kuigi arendustöö jätkub, võib julgelt öelda, et juba täna pakub just Spearhead kõige keskkonnasäästlikumat lahendust põllukultuuride jääkide käitlemiseks.

Paremad eeltingimused taimekasvuks

“Spearhead taimehooldusmasinate lisandumisega meie tooteportfelli, saame me pakkuda edaspidi veelgi paremat niitmis- ja multšimistehnikat ka mahepõllumajanduslikele tootjatele. Spearhead seadmed on keskendunud võimalikult väikeste taimejääkide tootmisele, et läbi nende tagada parem allakülv ning senisest efektiivsem orgaanika lagunemine mullas,” sõnas Dotnuva Baltic AS tegevjuht Renee Mõttus.

Põhja-Euroopa põllumeeste seas end juba tõestanud bränd võimaldab maksimeerida põllukultuuride jääkidest saadavat kasu, suunates sellest võimalikult palju toitaineid tagasi mulda. Tulemuseks on efektiivsus, mis võimaldab põllumehel väiksema energiakuluga saavutada suurem kasutegur ja tulusus. Parem mulla kvaliteet, tähendab paremaid eeltingimusi taimekasvuks.

Parim valik niidukeid ja multšereid

Spearhead seadmeid turustatakse tänaseks enam kui 25 riigis üle maailma. Märkmisväärselt populaarsed on nad Taanis, Soomes, Norras, Iirimaal ja oma kodumaal, Suurbritannias. Aastatepikkuse arendustöö tulemusel on neist saanud kvaliteedi ja innovatsiooni sünonüüm taimestikuhalduse valdkonnas. Koostöös kasutajatega on töötatud välja seadmed, mis vastavad kõrgeimatele vajadustele, pakkudes toimivaid lahendusi töötamaks kõikvõimalikes tingimustes, kus taimestik võib kasvada.

Spearhead laiast tootevalikust leiab nii jäätmaa niidukeid, erinevaks otstarbeks kasutatavaid multšereid kui ka söödi- ja kõrrepõldude purustamiseks mõeldud seadmeid ning nende varuosasid. Lisaks ka teepervede, võsa ja heki hooldamiseks mõeldud teleskoop- ja hooldusniidukeid ning muid eriotstarbelisi niidukeid. Suurte rohealade hooldamiskes sobivad aga Spearhead iseliikuvad (hooldus)niidukid.

Alates sellest aastast on Spearhead seadmete ja varuosade ametlik edasimüüja Eestis Dotnuva Baltic AS. Lisaks Spearhead toodete müügile, pakub Dotnuva Baltic Eestis ka vastavate seadmete järelteenindust.

Rohkem infot Spearhead toodete kohta küsi oma piirkonna müügijuhilt:

Tartu, Jõgeva Enno-Hendrik Lauri 5887 3250
Võru, Põlva, Valga Märt Vooro 514 2352
Rapla, Lääne, Saare, Hiiu Oliver Raudnagel 523 5257
Ida-Viru, Lääne-Viru Silver Altmann 503 7273
Harju, Järva Kalmer Kendaru 503 8786
Viljandi, Pärnu Marek Selter 514 6636

 

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta