Nüüd valikus ka kvaliteetsed Champion määrdeained

29.05.2023

Sellest kevadest laienes Dotnuva Balticu pakutav määrdeainete valik Champion brändi toodetega. Tegu on kvaliteetsete Belgia õlide ja määretega, mis vastavad tehnikatootjate kõrgeimatele nõudmistele, minimeerides hõõrdumisest tingitud mootori võimsuskadusid ning tagades kvaliteetse kaitse ja määrimise.

Champion kaubamärk kuulub Belgia ettevõttele Wolf Oil Corporation, mis on üks Euroopa juhtivaid määrdeainete tootjaid, kellel on üle 65-aastane kogemus ja teadmised vastavas valdkonnas. Rohkem kui 450 tootest koosneva portfelliga, katavad nad oma toodetega kõiki segmente ja vajadusi. Champion määrdeained on väljatöötatud tootja enda uurimis- ja arenduskeskuses ning testitud kõige nõudlikumates tingimustes nii rajal kui ka väljaspool. Suurt rõhku kvaliteedile on pööratud igas tootmisetapis, saavutamaks parim võimalik kvaliteet mida vastavas valdkonnas pakkuda on võimalik.

Champion õlide tootmises kasutatav Adaptive Shield tehnoloogia pakub uuenduslikku lahendust mootori jõudluse suurendamiseks. See on kombinatsioon lisaainetest, mis kaitsevad mootori erinevaid osasid sisemiste ja väliste mõjutajate eest, luues tugeva kaitse äärmuslike rõhkude, temperatuuride ja nihkejõudude vastu.

Küsi rohkem infot Champion toodete kohta meie varuosade müügispetsialistidelt:

Nüüd valikus ka kvaliteetsed Champion määrdeained

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta