Saame tuttavaks - tehnika müügijuht Joel Paal

17.03.2022

Joel  on tehnika müügijuht Viljandi- ja Pärnumaal

Dotnuva Balticuga liitus ta käesoleva aasta jaanuaris. Ta on lõpetanud Olustvere Põllumajanduskooli põllumajanduse eriala. Joeli pereettevõte on Viljandimaal tegutsenud põllumajandusega juba pea kolmkümmend aastat. Lisaks on Joelil endal aastatepikkune ettevõtluskogemus, muu hulgas ka lihaveiste kasvatamise osas.

Joel on õppinud veel  Väike-Maarjas Sisekaitseakadeemia Päästekolledžis ja tegutseb kolmandat aastat väljaõppinud päästeametnikuna. 
 
Kes teeb, see jõuab! Tõsi ta on, sest kõigele lisaks on Joelil ka oma korvpalliklubi. "Mõtlesime sõpradega, et Viljandis puudub esindus korvpalliklubi", selgitas Paal klubi loomist. Tänaseks on Paal Viljandi vald /Eesti maavara korvpalliklubi vedanud viis aastat. Lisades, et klubi on Eesti teist liigat mänginud nüüdseks kolm aastat. Eks ta on lõbus aga kohati ka peavalu, kirjeldab Joel hobi, mis võtab suure osa vabast ajast. 
Tänu Viljandi klubile jäi Joel silma Tartu Rockile ning alates eelmise aasta lõpust tegutseb ta Rock Tartu terminali korvpallimeeskonna mänedžerina, kelle ülesandeks on leida mängijad, võistluspaigad, transport, koostada eelarve jne.
 
Joelile meeldib inimestega suhtlemine. Ja kui teha midagi, siis ikka korralikult. See ei ole jäänud märkamata, kuna Joel pärjati sel aastal Viljandi valla Aasta spordielu edendaja tiitliga.
 
Ka Dotnuva Balticus on suhtlemist omajagu ning siin töötamise kohta sõnab Joel, et "Olen väga rahul. Võib öelda, et olen leidnud oma töö." Küsimusele, kas see aasta tuleb teistsugune, sõnab Joel, et see aasta tuleb nagunii teistmoodi, kuna elame erinevate kriiside keskel, nii väetise kui kütuse hinnad on laes ning tarneajad on pikad, kuid väga loodan, et põllumees ikkagi oma saagi kätte saab.
 
Soovime Joelile jõudu ja jaksu uues ametis põllumajandustehnika müügijuhina.

 

Joeliga saad kontakti telefonil 514 6636 või e-postil joel.paal@dotnuvabaltic.ee.

Foto: Viljandi vald

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta