Uue Case IH traktori esmaesitlus

23.10.2015

Novembris Hannoveris toimuval Agritechnica messil esitleb Case IH oma tuliuut traktorite seeriat Optum CVX. Uut traktorit iseloomustab pilkupüüdev disain, väga hea manööverdusvõime, suurepärane massi ja võimsuse suhe, efektiivsus, universaalsus ning tõhusus.

Seerias on kaks mudelit nimivõimsustega 270 hj ja 300 hj. Masinatel on 6.7-liitrised FPT mootorid, mida on uue seeria jaoks oluliselt täiustatud. Mootorite hooldusvälp on 600 töötundi nagu teistelgi Case IH traktoritel. Hüdrosüsteemi toidab pump tootlikkusega 165 või 220 liitrit minutis. Tagumise rippsüsteemi tõstevõime on kuni 11 058 kg ning esimesel 5821 kg. Küttepaagi maht on uuel seerial koguni 630 liitrit ning AdBlue paak 96 liitrit. Traktori tühimass umbes 11 tonni ning lubatud täismass 16 tonni.

Kindlasti väärib tähelepanu uus pilkupüüdev disain ning mugav ja vaikne kabiin. Standardvarustuses on kabiinivedrustus, tagumine 4-kiiruseline käitusvõll, LED-tulede pakett, ISOBUS II jpm. Lisana võimalik tellida ka ISOBUS III, mis võimaldab haakeseadmel traktorit juhtida. Esimesel käitusvõllil on kiirused 1000 ja 1000ECO. AFS 700 monitori abil on võimalik jälgida rehvide rõhku nii traktoril kui haakeseadmel (kuni 16 rehvi).

Uue traktori seeriatootmine algab Case IH Austria tehases juba novembris.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta