Uue põlvkonna Schäffer teleskooplaadurid 8620 T-3 ja 9640 T-3

07.02.2024

Schäffer esitles esmakordselt 2023. aasta Agritechnica messil oma uue põlvkonna teleskooplaadureid 8620 T-3 ja 9640 T-3. Uus Comfort Plus kabiin pakub märkimisväärselt paremat sõidumugavust ja laiendatud omaduste valikut. Mitmed uued abisüsteemid suurendavad veelgi töötamise tõhusust ning samal ajal suurendavad seiratavad laadimisprotsessid ja optimeeritud igakülgne vaade töötamise ohutust.

Mõlemal uuel teleskooplaaduril on täiustatud mugavustega kabiin, mis on eelmistest mudelitest 8% ruumikam. Uue kabiini keskmes on 10-tolline puuteekraan, mis teeb laaduri juhtimise varasemast märkimisväärselt kasutajasõbralikumaks. Masina erinevaid omadusi saab selle ekraani kaudu vaistlikult seadistada ja jälgida. Täiendava virtuaalsete puutenuppudega juhtpaneeli nupud tagavad kiire juurdepääsu kõige sagedamini kasutatavatele omadustele, nagu näiteks töövalgustitele. Roolisamba kõrgust ja kallet saab seadistada pedaali abil. Kõik pedaalid on rippuvat tüüpi, mis annab laaduri juhtimisel ja kabiinipõranda puhastamisel tuntava eelise. Valgustatud kabiini juurdepääs, suurem ukseava ja lisakäepidemed hõlbustavad laadurisse sisenemist ja sealt väljumist.

Ohutus, ergonoomilisus ja mugavus

Uute teleskooplaadurite arendamisel pöörati olulist tähelepanu ohutusele. Ohutuse suurendamiseks on masinatel laadimise pidevaks jälgimiseks tavavarustuses dünaamiline koormusmomendi kontrollsüsteem. Masinate valgustussüsteemi on samuti täiustatud. Töövalgustid ja sõidulaternad on mõlemad tehtud energiasäästlike leedidega, mis tagavad parema valgustuse. Lisaks on uutel laaduritel poolitatud tahavaatepeeglid, et parendada sellega lähedale nähtavust, suurendades veelgi ohutust. Vaatevälja avardavad ka suurem katuseaken ja kallutatud mootorikate.

Koos uue kabiiniga on Schäfferi teleskooplaaduritele antud valik uusi omadusi, mis teevad igapäevase töö lihtsamaks ja palju tõhusamaks. Erinevate laadimistööde tõhususe suurendamiseks sisaldab tööhüdraulika erinevaid eelseadistatud kasutajaprofiile. Näiteks kiire režiim sobib põhupallide ja puistematerjalide kiireks laadimiseks, aga aeglane režiim täpsemateks töödeks, nagu kaubaaluste liigutamiseks. Erinevaid omadusi saab valida vaistlikult puuteekraani kaudu, mida saab kasutada ka uute valikuliste abisüsteemide valimiseks. Nende hulgas on näiteks hüdroväljavõtete õli vooluhulga seadistamine ning teleskoop-poomi mugavusrežiim automaatse võnkeleevendi, tööriista paigutuse ja tööriista tühjendamise omadustega. Suurel ekraanil saab lisaks kuvada valikuliselt taga- ja esikaamera vaateid.Uue põlvkonna Schäffer teleskooplaadurid 8620 T-3 ja 9640 T-3

Parem hüdrauliline jõudlus

Tänu tõhusamale koormustundlikule hüdraulikasüsteemile on mõlemal teleskooplaaduril märkimisväärselt parem hüdrauliline jõudlus. Olulised võimsusnäitajad ei ole eelnevate mudelitega võrreldes muutunud. Nii 102-, kui 129-hobujõuline 8620 T-3 suudab tõsta kuni 4,2 tonni ja tõstekõrgus on kuni 5,20 meetrit. Sõltuvalt tegelikust varustusest on 2,77 meetri kõrguse masina töömass vahemikus 7 kuni 8 tonni. Mudeli 9640 T-3 töömass on vahemikus 8,4 kuni 9,7 tonni ja mootori võimsus 143 hobujõudu. Selle laaduri kõrgus on 2,83 meetrit, tõstevõime 4,2 tonni ja tõstekõrgus kuni 5,40 meetrit.

Uute masinate arendamist selgitades ütles Schäfferi müügijuht Richard Bremenkamp järgmist: “Uus teleskooplaadurite põlvkond on meie otsene vastus viimastel aastatel meie klientidelt saadud soovitustele. Tahame väljendada tänulikkust selle toetuse eest. Kõik laadurid - nii põllumajanduse minilaadurid, kui võimsad teleskooplaadurid - töötavad tänu nende paindlikele kasutusvõimalustele aasta keskmisena rohkem töötunde kui ükski põllumajandustraktor. Ja seetõttu on meie nägemuses nende puhul väga olulised ohutus, ergonoomilisus ja mugavus. Uued teleskooplaadurid on viidud kõigis nendes valdkondades kõrgematele tasemetele.”.Uue põlvkonna Schäffer teleskooplaadurid 8620 T-3 ja 9640 T-3Uue põlvkonna Schäffer teleskooplaadurid 8620 T-3 ja 9640 T-3

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta