Uus Case IH Maxxum Multicontroller on pärjatud mitme auhinnaga!

12.06.2018

Meil on suur rõõm, kuna selle aasta alguses omistati Case IH Maxxum Multicontroller traktori sarjale “Aasta põllumajandusmasin 2017” tiitel (Agricultural Machine of the Year 2017). Auhind anti välja Poolas AGROTECH näitusel Poola Põllumajandus- ja Maaarengu instituudi poolt. Maxxum 145 Multicontroller sai ActiveDrive 8 käigukastiga DLG testis kõigi aegade parima kütusekulu tulemuse. Testi käigus mõõdeti kütusekuluks 258 g/kwh.

Edulugu jätkub, sest uus Maxxum Multicontroller sai ka “Aasta Masin 2018” (Machine of The Year 2018) tiitli Saksamaa Agritechnica näitusel ning kuldmedali innovatsiooni eest Fieragricola näitusel Itaalias.

Selleks, et tähistada neid võite, tutvustab Case IH Maxxum Signature Edition traktori sarja. Selles sarjas on kaks mootori võimust (145 või 150 hj) ja kõik kolm käigukasti valikut. Signature Edition Maxxumil on unikaalne Jerome Increase allkiri kapotil, LED signatuuriga kapoti tuled, "Old Abe" nahkrool, põrandaplaat, deluxe Bluetooth-raadio ja automaatne kliimaseade. Ja loomulikult on Maxxumil Grammeri Dual Motion iste, Maxxum Multicontroller ja Maxxum CVX´il Grammer Maxximo Evo nahkiste.

Case IH Signature Edition traktoreid on võimalik tellida juuni lõpuni.

Vaata uue Maxxumi videot siit.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta