UUS Case IH Quadtrac 715 on kohal!

31.08.2023

UUS Case IH Quadtrac 715 on kohal!

Case IH jaoks on aasta 2023 läbimurdeliste traktoriuuenduste aasta. Aasta algas Farmall seeria 100. aastapäeva tähistamise ning uue keskkonnasõbraliku ja säästliku Farmall 75C Electric elektrimootoriga traktori lanseerimisega, millele järgnes uus Optum 340 CVX. Sügise eel saame aga lõpuks rõõmustada ka kauaoodatud uudisega Case IH Quadtrac 715 AFS Connect turule jõudmisest. Uut masinat esitleti esmakordselt Ameerikas Farm Progress Show’l.

UUS MOOTOR, ROHKEM VÕIMSUST

Tegu on läbi aegade kõige võimsama Case IH traktoriga, millel võimsust 715 hj, tippvõimsusega kuni 778 hj. Selle teeb võimalikuks FPT Industrial uus Cursor 16L TST mootor, mis on väljatöötatud spetsiaalselt selle traktori jaoks. Mootori 15,9-liitrine töömaht on 23% suurem kui Quadtrac 645 mudelil Cursor 13L TST. Tippvõimsus 778 hj saavutatakse pööretel 1900 p/min ja maksimaalne pöördemoment 3255 Nm pööretel 1400 p/min.

Uus mootor töötab 16-käigulise jõuülekandega automaatse jõudluse juhtimisega (APM), mida kasutati varem Steiger/Quadtrac 555, 595 ja 645 mudelitel. Uus mootor, mis annab 15% rohkem võimsust, saab kerge vaevaga hakkama ka suurema pindalaga töötamise vajadustega ning aitab laiemaid tööseadmeid tõhusamalt tõmmata.

UUS Case IH Quadtrac 715 on kohal!

UUS ROOMIKUSÜSTEEM

Lisaks mootorile on uuendatud ka masina esiosa ja roomikusüsteemi. Uus Quadtrac 715 AFS Connect on saadaval ainult lintidega. Täiustatud veermik tagab suurepärase haarduvuse ja manööverdatavuse, pakkudes sellega ka suuremat veojõudu mootori hobujõududega sammu pidamiseks, samal ajal kui uus roomiku disain vähendab pinnase tihenemist.

Quadtrac 715 veorataste läbimõõt on varasemate mudelite 910 mm (35,8 tolli) asemel 1008 mm (39,7 tolli) ja nelja hamba asemel haakuvad nüüd veorattaga viis, et taluda mootori suuremat pöördemomenti ja pikendada roomikute eluiga. Lindid on saadaval laiusega 762 mm ja 914 mm.

Uue Case IH Quadtrac 715 AFS Connecti tagaosas on standardvarustuses V kategooria veotiisel. Lisavarustusse kuuluva IV kategooria kolmepunktikonksu tõstevõime on 9897 kg. Kuni kaheksat hüdroväljavõtet teenindab 260 l/min hüdropump või 514 l/min kahevooluline Smart Torque hüdropump.

SUUREM TÖÖMUGAVUS

Quadtrac 715 on varustatud nutikate tehnoloogiatega, mis koos oluliselt parendatud nähtavuse ja valgustusega tagavad operaatorile senisest suurema töömugavuse. Väliselt paistab uus Quadtrac 715 AFS Connect silma uue kapoti disainiga. Parema teeninduse huvides 31% kõrgemale tõstetavat kapotti avab ja sulgeb elektriline ajam. Uus valgusdisain hõlmab 27% rohkem LED-valgusteid, töötulesid ja kabiini valgustust.

Salongi viib pöördredel. Uus suurema puhastuspinnaga klaasipuhasti hõlbustab nähtavust ka vihmas. Sees on uued panipaigad, uus valgustusega armatuurlaud ja valikulisena täiustatud kõlaritega helisüsteem. Suurenenud on ka kütusepaak. Masina paagid mahutavad kokku 1968 liitrit diislit, mida on 11% rohkem kui Quadtrac 645, võimaldades sellega võita rohkem väärtuslikku aega põllul.

Tegu on maailma võimsaima traktoriga, mis on loodud andma jõudu eesmärgipäraselt, muutes ka suurtel pindaladel töötamise kiireks ja efektiivseks. Uut Case IH Quadtrac 715 AFS Connect´i saab loodetavasti juba järgmisel aastal ka Eesti põldudel näha.

UUS Case IH Quadtrac 715 on kohal!

Vaata ka CASE IH QUADTRAC 715 walkaround videot SIIT.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta