Uus toode portfellis – UMEGA AGRO haagised

12.09.2023

Selle aasta suvest lisandusid Dotnuva Baltic Eesti tooteporfelli ka UMEGA AGRO haagised. UMEGA AGRO on Leedu päritolu tootja, kes valmistab üle 600 haagise aastas, millest ligi 80% läheb ekspordiks. Nende tootevalikus on ligi 40 erinevat mudelit, mis katavad pea iga põllumehe spetsiifilise nõudmise ja vajaduse.

UMEGA tootevalikust leiab palju eriotstarbelisi ja universaalseid põllumajandushaagiseid. Näiteks PI seeria lükandseinaga haagist on võimalik kasutada nii tahkeorgaanika laotamiseks, teravilja ümberlaadimiseks kui ka silo transportimiseks. UMEGA haagised on kvaliteetsed ja taskukohased, mille tootmisel on suurt rõhku pööratud vastupidavusele ning materjalide valikule.

Üks klientide seas hinnatumaid UMEGA tooteid on enam kui 17 riigi põllumeeste seas populaarne teravilja ümberlaadimishaagis. Vastavatest haagistest mudel Umega GPP23 on näiteks võimeline laadima teravilja kiirusega 360 t/h (ehk 6 t/min), mis teeb sellest ühe kiireima ümberlaadimishaagise turul.

Uus toode portfellis – UMEGA AGRO haagised

Seoses uue toote lisandumisega meie tootevalikusse, pakume ka demo võimalust. Uuri rohkem infot UMEGA haagiste demode kohta oma piirkondlikult tehnika müügijuhilt.

Uus toode portfellis – UMEGA AGRO haagised

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta