Case IH Magnum AFS Connect esmaesitlus Eestis

12.04.2020

 

Case IH tavatraktorite lipulaeva Magnum´i uus seitsmenda põlvkonna masin Magnum AFS Connect on jõudnud nüüd ka Eestisse.

Paljude tipptehnoloogiliste uuendustega varustatud traktor on kuni 23. aprillini kõigile huvilistele tutvumiseks väljas Dotnuva Balticu Viljandi esinduses.

Telemaatikatehnoloogiaga AFS Connect varustatud uus Magnum viib andmete jälgimise ja haldamise täiesti uuele täpsuse tasemele. Olulisi täiendusi on saanud ka traktori kabiini mugavusstandardid ja välimus.

Uus pilkupüüdev disain ja ökonoomne mootor

Magnum AFS Connect mudelil on uus traktori esiosa kujundus ja iluvõre, mille valikulised LED esilaternad ja kabiinile kinnitatavad 360-kraadised töötuled tagavad valgusvoo üle 35 000 luumeni. Traktori esi- ja tagaosale on võimalik ühendada kuni neli eraldi kaamerat, suurendamaks veelgi liiklusohutust ja parandamaks ülevaadet masina haakeriistadele.

Uuel Magnumil on suure pöördemomendiga, ökonoomne ja töökindel 8,7-liitrine kuuesilindriline turboülelaaduri ja vahejahutusega Stage V heitmenormidele vastav mootor. Ühe turbolaaduri ja uuendusliku heitgaaside järeltöötluse süsteemiga mootor tagab puhtama põlemise ja väiksema kütusekulu.

Võimekas hüdrosüsteem ja võtmeta käivitamine

Tähelepanuväärne on ka Magnum AFS Connect hüdropumba tootlikkus, mis on kuni 282 l/min. Traktori tagaosas on saadaval kuus hüdroväljavõtet ja ees kolm. Tagumise rippmehhanismi tõstejõud on kuni 11 700 kg ja valikuliselt paigaldatava esirippmehhanismi tõstejõud on kuni 4090 kg.

Uuenduslik on ka pidurite abil toetatav roolisüsteem, mida hallatakse pöördeala juhtimiskeskuse HMC II kaudu, mis abistab pöördealal ja töörea lõpus roolimist, pidurdades roolimise ajal automaatselt pööramissuunale sisemist tagumist roomikut või ratast. Traktori standardvarustusse kuulub ka kiirustundlik roolimine, mis muudab tundlikkust vastavalt põllutöödeks ja maanteesõiduks vajalikule.

Ukse automaatseks lukustamiseks/avamiseks saab kasutada uut programmeeritavate juurdepääsu omadustega võtit, mis võimaldab võtmeta ukse avamist ja masina käivitamist. Kõige olulisem arendus on aga satelliitvastuvõtjaga uus GPS juhtsüsteem AFS Vector Pro.

Täiustatud Multicontroller ja eelprogrammeeritavad kiirnupud

Case IH Magnum AFS Connect traktoril on moodsa ja funktsionaalse sisekujundusega heleda nisu värvi kabiin, kus on rikkalikult panipaiku ja pistikuid. Uus täisklaasist ilma keskpiilarita uks ja valikuline külgmine klaasipuhasti parandavad oluliselt juhi nähtavust. Lisamugavuse tagab hüdraulilise pool-aktiivse vedrustusega iste, mille pöördeulatus on 40 kraadi paremale ja viis kraadi vasakule.

Intuitiivne ja vastavalt vajadusele kohandatav on ka Magnum AFS Connect töökeskkond, sealhulgas uus käetugi ja Multicontroller juhthoob. Multicontrolleril ja käetoel on kokku 8 eelprogrammeeritavat nuppu, mida saab kasutada traktori erinevate funktsioonide juhtimiseks, näiteks muuta raadio helitugevust, lülitada sisse töötulesid või aktiveerida põlluotsa automaatikat. Uuenenud on ka A piilarite teabeekraanid ning tänu valikulistele rehvirõhu jälgimise anduritele on võimalik ka vastavat infot otse ekraanilt näha.

Bluetooth ühenduvusega LCD ekraan ja telemaatika AFS Connect

Varasemast oluliselt efektiivsemaks on muutunud ka andmete haldamine, jälgimine ja edastamine. Telemaatika AFS Connect, mille järgi on uus mudel ka oma nime saanud, võimaldab liikumise ajal turvaliselt salvestada ja reaalajas edastada kõiki olulisi andmeid (kahepooolne traadita infoliikumine), sealhulgas teha automaatset tarkvara uuendamist ja ekraani kaughaldust. Jooksvate põllutööde, masinapargi ja agronoomiliste andmete reaalajas kaugvaatlus kontorist või mobiiliseadmest aitab tuvastada probleeme ja annab põhjalikku teavet nende tekkepõhjuste ja võimaliku lahendamise kohta.

Magnum AFS Connect kabiinist leiab ka uue bluetooth ühenduvusega AFS Pro 1200 puutetundliku juhtekraani koos kasutajaliidesega AFS Vision Pro. Lisaks muudele lisavõimalustele, võimaldab uus ekraan kuvada mitut tööakent korraga, näiteks ISO tööriista juhtimise akent ja GPS pilti töökäikudest. Paranenud on ka traktori kütte-, tuulutus- ja kliimaseadmete jõudlus ning neid juhitakse uuel masinal kabiini laes asuva uue autotüüpi juhtsüsteemi kaudu.

Uus mudel Magnum 400 PowerDrive

Magnum AFS Connect seeria juures väärib märkimist ka see, et seoses uuendustega, on ära kadunud Magnum 250 ning lisandunud on täiesti uus mudel Magnum 400. Uuel mudelil on täielikult koormuse all lülitatav PowerDrive jõuülekanne, mille Powershift käigukastil on 21 käiku edasi ja 5 tagasi. Magnum AFS Connect seeriasse kuulub kahe erineva käigukasti võimalusega, CVXDrive ja PowerDrive jõuülekandega, 4 erinevat mudelit alates 347 kuni 435 hj. Nõudlikumateks rakendusteks on saadaval 380 CVXDrive ja 400 PowerDrive mudelid ka tagaroomikutega konfiguratsioonis.

VAATA MAGNUM AFS CONNECT VIDEOESITLUST SIIT

 

Uut Case IH Magnum AFS Connect traktorit on võimalik kuni 23.04.2020 ka ise meie Viljandi esinduses näha. Seoses Eestis kehtiva eriolukorraga, toimub traktori esitlemine igale kliendile eraldi ning seda üksnes eelneval kokkuleppel oma piirkonna müügijuhiga.

Huvilistele on Viljandi esindusse ülesse pandud ka Case IH Multicontroller´iga treeningiste. Soovi korral saab ka sellega töötamist proovida.

Magnum AFS Connect teeb võimatu võimalikuks!

 

Tartu, Jõgeva Enno-Hendrik Lauri 5887 3250
Võru, Põlva, Valga Märt Vooro 514 2352
Rapla, Lääne, Saare, Hiiu Oliver Raudnagel 523 5257
Ida-Viru, Lääne-Viru Silver Altmann 503 7273
Harju, Järva Kalmer Kendaru 503 8786
Viljandi, Pärnu Marek Selter 514 6636

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta