Uus Optum on Eestis

04.10.2021

 

"Esimese põlvkonna Optum CVX viis 2015. aastal turule jõudes Case IH täiesti uude kategooriasse," märgib Case IH Euroopa tooteturundusdirektor Dan Stuart

Uue põlvkonna Optum AFS Connect teeb oma võimalustega veel ühe hüppe edasi. See annab kasutajatele mitmekülgse 250–300 hj traktori koos pidevalt muutuva käigukastiga, mis pakub veelgi enamat mugavuse, võimekuse ja ühenduvuse osas.”Uus Optum on Eestis

Sarnaselt edukaile eelkäijaile sisaldab uus valik kolme mudelit, mille nimivõimsused on 250 hj, 270 hj ja 300 hj.

Kergem, valgusküllasem ja vaiksem (66 dB) kabiin uues Optum AFS Connect sarjas pakub 7,5% rohkem siseruumi ja 11% enam klaaspinda. Uue kabiini sisemus pärib paljud funktsioonid Magnumilt, mis uuendati 2019. aastal AFS Connecti tasemele.

See hõlmab multikontrolleriga käetuge ja selle multifunktsionaalset hooba, suuremat funktsionaalsust suurendavat puuteekraaniga AFS Pro 1200 ja A-piilari tahvelarvutit mootori ja käigukasti teabe lugemiseks.

Uued mudelid on standardvarustuses varustatud ettevõtte telemaatikapaketiga AFS Connect, mis võimaldab kohe kahesuunalist andmeedastust traktori ja veebipõhise haldusportaali vahel, reaalajas masinate jälgimist ja palju muud.

Kabiini iseloomustab uus kliimaseadmete pakett ning soojenduse ja jahutusega varustatud iste. Kabiini hoiuruumi on suurendatud, kaasates kaasreisija istme alla integreeritud jahutuskasti, samuti leidub mitmeid USB-pesasid.

Öist nähtavust parandavad LED tee- ja töövalgustuspaketid, mis sisaldavad kuni 14 valgustit katusel, neli kabiini ees, kaks tagumisel poritiival ja kuus kapotil.

Uus gaasipedaal tagab täiustatud täpsuse ja kontrolli põllul ning kiirel maanteesõidul.

Case IH Optum 300 CVX 

  • Võtmeta sisenemine ja käivitamine
  • Uued Optum AFS Connect mudelid on laiema, säravama ja vaiksema (66 dBA) kabiiniga, mis tagab 7,5 % rohkem siseruumi ja 11 % suurema klaaspinna.
  • Öösel nähtavust parandavad oluliselt LED tee-ja töötulede paketid kuni 22 LED-i
  • Kõrvalistme all on integreeritud külmik
  • AFS Pro 1200 puutetundlik ekraan
  • AFS Ühendus Telemaatikapakett koheseks kahesuunaliseks andmete edastamiseks

 

 

Lisainfo: CaseIH, profieesti.ee, Case näitab Optumi uuendusi

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta