Uus Axial-Flow 250-seeria

11.09.2018

Uus Axial-Flow 250-seeria tagab veelgi parema saagi kvaliteedi ja suurendab tootlikkust!

Case IH asendab 2019. aastal Axial-Flow 240-seeria uue 250-seeriaga. Uuel seerial on lisandunud mitmeid automatiseeritud funktsioone, mis aitavad maksimaalselt suurendada tootlikkust ja saagi kvaliteeti. Uuendused aitavad kaasa nii kombaini kui ka operaatori produktiivsusele.

Suurim muutus uue mudeliseeria juures on AFS Harvest Command süsteem, millel on 3 erinevat taset (baasversioon, Feedrate Control ja AFS Harvest Command automaatsüsteem). See täiesti uus tehnoloogia koosneb kuueteistkümnest andurist ja suudab reguleerida seitset erinevat parameetrit. Süsteemi juhtimine toimub läbi kombaini AFS700 Pro juhtekraani. Hetkel suudab süsteem töödata nisu, rapsi, maisi ja sojaubade koristamisel. Süsteemi kasutamine on lihtne, ekraanilt mõne valiku tegemisel saab juht valida koristatava viljatüübi ja strateegia.  

AFS Harvest Command baasversioon koosneb testitud ja hästitöötavast ACS (Automatic Crop Settings) automaatseadistustest. Süsteem seadistab vastavalt koristatavale viljatüübile kombaini põhiasjad, nagu näiteks rootori pöörded, rootori pilu, tuuliku pöörded ja sõelad. Juhil on võimalik neid seadistusi kohandada ja salvestada.

Järgmine versioon sisaldab lisaks Feedrate Control süsteemi, mis muudab kombaini liikumise kiirust automaatselt, arvestades kallaku koormust. Juht saab valida erinevaid rõhuasetusi – maksimaalne tootlikkus arvestades kadusid, maksimaalne tootlikkus või etteantud tootlikkus. Juht seadistab maksimaalse mootori koormuse ja maksimaalse kiiruse ning kombain töötab nendes piirides automaatselt. Uuendatud Feedrate Control töötab kõikide viljatüüpidega ja suudab varasemast täpsemalt ja kiiremalt reageerida.

Kolmandaks tasemeks on AFS Harvest Command automaatsüsteem, mis reguleerib kombaini põhiseadistusi vastavalt juhi valitud strateegiale. Süsteemil on veel üks lisavalik, mille fookuses on vilja puhtus punkris. Selle tarbeks on kombainil lisaks tavapärastele anduritele veel kaamera puhtavilja elevaatoril ja lisaks tavapärastele kaoanduritele veel sõeltel koormuse andurid. AFS Harvest Command automaatsüsteemi kaamera on patendeeritud ja analüüsib viljavoogu 5 erineva valguskiirguse abil, et leida võimalikud terakahjustused ja mittesobiv materjal puhtavilja hulgast. See süsteem annab juhile rohkem tagasidet ja teeb muutlikes tingimustes koristamise lihtsamaks. Nüüd on juhil hõlpsasti võimalik kombaini maksimumvõimsusel hoida.

Küsi nõu spetsialistilt?

  1. Valige lähim filiaal.
  2. Võtke ühendust halduriga või jätke oma kontaktid.
Dotnuva

dotnuvabaltic.ee veebisait kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Sirvimist jätkates nõustute vajalike küpsistega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Üksikasjad küpsiste ja nende kasutamise kohta